Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jakies swieto komuny francuskiej...maz moj idzie do pracy wiec chyba tylko od szkoly jest wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili ty masz chyba lepiej ode mnie z tymi kotami..... ja mam psa i właśnie zaczyna dopominać się o spacer.....a mi tak się nie chce iść,a do tego włosy mam jeszcze wilgotne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ja bardzo lubie pieski no ale...wlasnie-nie byloby komu z pieskiem wychodzic :) koty uwielbiam no i nie ma z nimi problemu otwieram drzwi na ogrodek i same chadzaja swoimi drogami a i kuwety w domu niemem bo chodza w krzaczki hihi ale sie pogoda zepsula co chwila pada i jest chlodno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea lap za stronke:) chcialm powiedziec ze LILI-ZYSIA hahaha tyz jest z belgii i jej dziecko jutro ma wolne ale moje nie :Pi rano wstawac musze mieszkam po stronie niderlandzkiej nie francuskiej i nie obchodzi sie tu tego komunizmu;)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzis ja grzeje na maxa:Dwiec jak bede miec wypieki-to juz wiem ze to nie goraczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili heheh u mnie sklepy byly dzis pootwierane:Dpisalam ci bys do Makro wskoczyla:)tam pelno jedzenia dla kota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza :) wszystkie spia................... pogoda ....ech lepiej nie gadac ...ponuro.....chlodno.....i wogole nie cierpie jesieni :O ale chumor mi dopisuje wiec sie pogoda nie przejmuje :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bardzo podobnie, za niedlugo chyba trzeba bedzie grzejniki odpalic :) zimno ale przyjemnie, lubie jesien i jej odcienie a wy ? spacer kolo wieczora jak powoli slonce zachodzi ... hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam lenia, czekam sobie na zakupy zaraz ide po kolejna kawke, muzyczki slucham :) potem musze isc na zakupy - kupilam wczoraj sztruksy niestety nie przymierzylam i musze kupic jeszcze jedne bo nie mam paragonu :( nie ma to jak sie zakrecic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powstawaly:D Izunia no wg kalendarza juz jesien jest:) Martik ja jesien lubie jak jest sloneczna i sucha:)ale na taka w tym roku liczyc nie moge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×