Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja tez bije i zmykam mam za godzinke gosci, potem jeszcze ide do miasta z kolezanka po male zakupy, no i obiadek jeszcze nie zaczety a gulasz sie sporo robi :p moze zaserwuje kluseczki slaskie do tego z tym ze nie wiem czy czasu mi starczy i checi :):D buzki tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili* haha hugolcia widzisz sklera moja ...... allllllleeeeee przepisow :) pospisuje i bede probowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
se wlasnie robie make up, pogoda chlodna na zewnatrz chociaz sloneczko ladnie swieci, nie ma co sie oszukiwac, jesien idzie malymi kroczkami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gripex the best tez mi zawsze pomagal :) ty w uk jestes dobrze pamietam ? dosyc dobry jest LEMSIP MAX - tez takie saszetki na przeziebienie i grype, wez koc i herbata z imbirem i od razu lepiej bedzie :) ze swinki gulasz tez dobry zwlaszcza z poledwicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ci wspolczuje, jakos musisz dotrwac do konca dnia i do lozka od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kataru smiley nie zazdroszcze, u mnie w domu juz epidemia :o Martik, a ty skad imbir bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czysc i czolem ah, a ja myslalam ze taki w syropie bo od lat tu szukam i nie moge znalezc! dziewczyny, brakuje mi calego wczoraj ale nie mam juz sily was doczytac :p tak nawalilyscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia166
czesc dziewczyny mozna sie przylaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia166
Macie moze dzieci w wieku szkolnym jesli tak to w jakim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem o co chodzi ale kolo mnie sklepy pozamykane ?????????przeciez to jutro jest wolne! kurde koty zarcia nie maja :( musze sie dalej wypuscic po zakupy.....jeju nie chce mi sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio :) dzieci do szkoły nie ida ale zastanawia mnie to ze sklepy zamkniete,kotki wpatruja sie w miseczki a tam nic nima :( pokroilam im kielbaski ........ale im sie uszy trzesly :) tak sie zajadaly ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za swieto jutro? bo moze ja tez sie do pracy nie wstawie? :classic_cool: Izunia, mnie zielsko od dawna sie nie nalezy :( chyba ze sama sobie sypne i jarne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×