Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

czesc Ania ty ranny ptaszku:) wypije kawke i lece do concilu chociaz pieronsko mi sie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz lece na poczte TV licence nabyc, potem zakupki :) gdzie to słoneczko???? ale ponuro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwe sie jasne ale potem teraz sie zbieram do wyjscia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 tu tez szaro i buro 😭 sloneczko sobie poszlo 😭😭 u nas coraz wiecej ropki w oczku 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ja sie nie znam na zapaleniu spojowek ale moze jak jest ropka to znaczy ze sobie oko walczy i wygrywa bo te rope wygania? ❤️ oby jak najszybciej przeszlo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaro i buro za oknem ale jutro bedzie troche kolorowo na ulicy Dzien Ksiazki jest i dzieciaki chodza przebrane do szkoly za ulubione postacie z ksiazek :) ale i tak zawsze wiekszosc to po prostu ksiezniczki ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis u starszej mam assembly nie wiem na jaki temat bo nigdy nie chca napisac w liscie a od cory nie wydebilam chyba obowiazuje ich milczenie na ten temat ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity za stronke🌻 i dla reszty za stronki i limity🌻🌻🌻 Dea 😘zeby corka szybko wyzdrowiala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik Tobie tez smacznego jajka mam prosbe moze mi ktoras przeslac te przepisy bo ja nie dostalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etenity 🖐️ i lap 🌻 dzieki dziewczyny, wiem ze to przejdzie - tylko kiedy? no i bedzie meczarnia dawac jej krople do oczka :o ah, dzieci. Martik 🖐️ a ty juz jajka wielkanocne wcinasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea moja jak byla mala tez miala zapalenie i darla sie strasznie jak jej kropelki dawalam najgorsze bylo rano jak sie obudzila i oczka byly tak posklejane ze nie mogla ich otworzyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno przejsc do tygodnia a juz po jakis 2-3dniach powinna byc poprawa:)wiec kochana duzo cierpliwosc zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Hugolina, wiem ze bedzie strasznie ale sobie poradzimy. Mnie sie juz kolana z nerwow trzesa :o a nie mozesz sobie przerwy w nauce zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ja jeszcze nie zaczelam hahahahaha dasz sobie rade!!!! wytlumacz malej ze to lekarstwo i dzieki temu oczka beda zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego sie uczycie dziewczyny? bo ja ma zadanko do zrobienia i mi sie nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik życzę tobie wesołych świąt i udanego pobytu w Polsce. Baw się dobrze,a potem miło wspominaj te święta!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×