Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Annna machalam wszystkim jak sie witalam:)ale masz🖐️:) no to teraz Izunia🖐️Smiley🖐️Eternity🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czy zdalam to sie okaze;) we wtorek jade po wyniki i idziemy cala klasa cos zjesc i sie napic:) wiec bede opijala-albo jak obleje albo jak zdam:Dheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym wypadku trzeba sie napic ;) albo z radosci albo zeby smutki utopic :P ale nie pitol , na pewno zdalas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo napewno bedzie max punktów 🌻 ja tak dzisiaj egzekwuje swoje potrzeby fochmi bo już czuje PMS :/ - przepraszam :( ;( żle mi, żle mi , źle mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i trochę drinów tu tez postawię za limit ;):D \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jobseekers allowance
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dzięki kochane jestescie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jobseekers allowance
....pomyliłam wątki, ale 🌻 dla Was mimo pomyłki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ pomyslalam ze wpadne sie przywitac po mojej dosyc dlugiej nieobecnosci [wstydzi sie] na przywitanie czestuje kawka |_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|>|_|> i dorzucam bukiet piwonii ktore dzisiaj zakupilam 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wtopa :( te kwiatki i kawa to oczywiscie ode mnie. az wstyd sie przyznac ale tak dawno mnie tutaj nie bylo ze az zapomnialam hasla :( i musialam nowego nicka.... i wogole....... to przez moja stresujaca prace..... sorki.................. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the best🖐️:D wpadaj czesto ja stawiam za limicik:) I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Lenka*** jak mi brakuje słoneczka !!!! ale dzisiaj zapowiada sie nawet znosnie, choc w prognozach opady oczywiscie. Uciekam z kolezanką na zakupy paaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ :) heheheh a ja sobie mysle ze nam tu ludu przybywa a to The best sie machnela :D sie nie przejmuj ;) Izunia za limit 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 i tak ogolnie wszystkim na wszystko 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena moge zabrac te Twoje 34 !!!! u mnie jakies marne 20 albo i mniej w domu na dworze dzis tylko 12 bylo o tej porze co wczoraj juz 17 i chyba nie bedzie cieplej dzis 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×