Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dziwne jeszcze dzis rano nabilam kolejnego na stary topik. ciekawe gdzie sie zgubil pozdrawiam wszystkie nabijaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity >>> tylko nie mow ze to moja wina 😭 czesc dziewczyny moze wy wiecie, czy to OK zeby malzenstwo bylo swiadkami na slubie. 🌻 na dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczny dzien u mnie... zaraz ide sie kapac i na spacerek z malutka na plac zabaw... co do malzenstwa - jasne ze swiadkowie moga byc malzenstwem :D my tak bylismy - to znaczy jako malzenstwo na slubie mojej przyjaciolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! pogoda do bani :o a zapowiadalo sie ladnie my z mezem bylismy juz tak swiadkami dwa razy nie ma zadnych przeszkod :) Valeriana nie :) to nie przez ciebie mysle ze to przez hurtowe nabijanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Annnnna jak domek? :) wiecie gdzie zlozyc reklamacje na pogode? normalnie mnie drazni baterie na sloneczku musze sobie podladowac bo smetnieje i jeszcze przeziebienie mnie dopadlo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam u mnie tez dzis pochmurno ale weekend podobno ma byc uroczy.. zobaczymy.. za chwile wlanczam gotowe na wszystko i ogladam... czasem zal mi malej jak leje nigdzie sie nie wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302 -> domek fajniutki, dzielnica bez porównania do poprzedniej, szukamy nowych współlokatorów. Obiadek ugotowany, suszę pranie w ogródku, pogoda dopisuje, rodzice przylatują za tydzień - żyć nie umierać:) Gdzie zapodziałyście wątek ?????? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnnna to super ze jest super :D:D:D:D a watek sie zapodzial bo ktos nabijal hurtowo posty :( teraz trza od nowa do tego 1000 dobijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe i jeszcze raz :) slonce wyszlo wieczorem a przez caly dzien taka przymulasta pogoda byla ze nie wiadomo czy to pochmurno czy nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby dzisiaj była ładna pogoda - wystarczy taka jak wczoraj. Dziś u mnie dzień pod znakiem wielkiego sprzatania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja rowniez witam ale mniej slonecznie a nawet wcale czy ja juz mowilam ze mam dosc tej pogody? nie mowilam? to mowie teraz mam dosc tej nie wiadomo jakiej pogody !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pochmurno :O ale wiatru nie ma i nie pada i nawet w miare cieplo :) pranie by mi wyschlo jakbym byla na 100% pewna ze nie bedzie padac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciiiiii, susze kolejne pranie w ogródku:-) oby nie padało, oby nie padało, oby nie padało, oby nie padało, oby nie padało(...) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro dzieci mialy miec sport\'s day przeniesiony zreszta sprzed miesiaca bo pogody nie bylo ale dzis wyszly ze szkoly z karteczkami ze jest znow odwolany bo na jutro zapowiadaja opady :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie pranie pachnące wietrzykiem, jeszcze u nas w Notts lasów pełno to powietrze też fajnie pachnie:-) Biedne dzieciaki, zatrenują sie na śmierć przed tym dniem sportu jak tak będą dalej przekładać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeee noooooooooooo nie ma porownania miedzy praniem suszonym w domu a tym na zewnatrz hehehe ostatnio pogoda nie pozwalala na trenowanie wiec nie bedzie zle :D zreszta przelozyli im juz na przyszly rok szkolny bo za chwilke i tak wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×