Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

az sie dziwie ze przezylam dzisiaj. piatek 13 a ja jestem pechowa i przesadna w jedym :P ale praca dzisiaj to jak krew z nosa pod gore :P. kolega 3 razy poprawial korespondencje seryjna, drukowal 100 listow i zauwazal kolejne bledy :) przy 3 edycji zaczelismy sie smiac jak oblakani i stwierdzilismy ze skonczymy w poniedzialek, bo szkoda papieru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego nie dosc ze popsulam swoj zszywacz, to jeszcze rozwalilam zszywacz kumpla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dla mnie 13stka raczej szczesliwa(nawet 13tego sie urodzilam) nawet lotto dzis wyslalam zaraz po tym jak przy kasie w asda wyswietlilo mi rachunek 7,77 :D i nic \"specjalnego\" mnie dzis nie spotkalo :) dobranoc 🖐️ kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplo :) Ja juz po dwoch kawkach :D wlasnie zaczynam robic bigos - wreszcie sie zebralam i spelniam zachcianke mezczyzny :) milego dnia i weekendosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jedna krokiety druga bigos :D dobrze ze moj husbend tu nie zaglada bo pewnie tez cos by zawolal :P a ja lenia mam na gotowanie-robie tylko to co najszybciej choc ostatnio wzielo mnie na fajitas to trzeba przyznac(ale i tez nie bylo duzo roboty bo tortille kupilam gotowe :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda coraz ladniejsza sie robi (czytaj-slonca coraz wiecej) ale i wiaterek taki mocniejszy wieje :( a ja tak bym chciala sie pogrzac na sloneczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila u mnie deszcz padal a teraz slonko wychodzi i chyba zrobie podejscie by pogrzac sie troche na ogrodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnnna 🌼 🌼 🌼 sie nalezy za stronke :) a mnie naszla ochota na rybke po grecku :) ale nie robie dzis moze jutro albo pojutrze albo wcale bo z takim podejsciem ochota zdazy mi przejsc :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasuje ja najbardziej :-) nabijam, bo przed 2 dni mnie nie będzie, zamierzam delektować sie moim chłopem w domu w 100% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w najbliższy czwartek zobacze moich rodziców pierwszy raz od roku :-D ale sie cieszę :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnna no i mi stronke zabralas:)masz🌻 u mnie super jezdzilam na rowerku powietrze extra wreszcie czuje ze sa wakacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnna a ciesz sie chlopem :D nawet w 200% ;) super ze zobaczysz rodzicow :) ja moich jeszcze do konca nie wiem kiedy :( Hugolina :) ja musze wytargac chyba rower z szopki trzeba pospalac troszke kalorii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzien dobry :) milej niedzieli wszystkim u ktorych swieci sloneczko i tym u ktorych nie swieci ,tak jak u mnie no przeciez jak wczoraj poswiecilo to w zupelnosci wystarczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziewczyny jak jest makaron ryzowy ? nie moge znalezc a potrzebuje... dzieki wielkie ide zaraz obiadek robic i lenic sie dalej pogoda pod psem jak zwykle robimy maraton filmowy dzis :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik z tego co kiedys rzucilam okiem to chyba bylo napisane na opakowaniu rice noodles czy jakos tak w asda jest na pewno pogoda rzeczywiscie zachecajaca ..... do spedzenia dnia pod kocykiem przed tv i z lampka winka ;) ja moze jednak spedze ten dzien bardziej aktywnie na drutach podziergam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cieplo ale slonko sie kryje za chmurkami ja mocze sie w basenie na ogrodzie:) Eternity ja wlasnie po to na tym rowerku jezdze-by cosik zrzucic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×