Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

eternity >>> jak zgadlas?! wlasnie siedze na sofce, rozmawiam z mama i popijam czerwone winko :D masz jakis ulubiony gatunek godny polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Valeriana to proste biorac pod uwage nasza pogode :D:D:D wlasnie sacze mateusa tempralino ciekawy smaczek a tak poza tym jestem fanka martini (zwlaszcza rosato) nie pogardze tez dobrym porto (fine ruby) i amaretto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie matini-biale i armareto uuuf objadlam sie na grillu teraz bede musiala duzo na tym rowerku jezdzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Hugolina ale rozumiem - czasem poprostu nie mozna sobie odmowic ;) bleda trzasnelam mateus TEMPRANILLO zaraz bedzie koniec butelki :D ale zeby nie bylo -maz sie podlaczyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini... :) pilam w zeszly weekend z przyjaciolmi ostatnio przestawilam sie na wina wytrawne, glownie pije rioje i shiraz cabernet. ostatnio postanowilam przetestowac wiecej gatunkow, tzn. wchodze do sklepu i wybieram to ktorego jeszcze nie pilam. dzisiaj trafilo na beaujolais, ale nie bylo zachwycajace. kiedys smakowalo mi bordoux blanc - srednio slodkie, ale przestali je sprowadzac do Morrisona 😭 jednym z najlepszych jakie pilam bylo First Cape z limited edition, niesetety nie pamietam jaki to byl rodzaj. z cala pewnoscia mialo niebieska lub fioletowa naklejke i bylo dostepne tylko w Tesco. kolega kupil mi kiedys i musze przyznac ze bylo bardzo dobre a zapach mialo nieziemski owocowy ale nie slodki... poezja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczne dzien dobry :) bardzo wytrawnych win nie lubie, ale polwytrawne owszem ten mateus wlasnie taki lekko polwytrawny polslodki nie jest taki cierpki jak typowe wina wytrawne a co do probowania roznych smakow i gatunkow jestem za tez sie staram probowac przerozne ale nie pijam wina sama wiec decyzja nie zalezy tylko ode mnie rozne likiery rowniez mi smakuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u was tez slonecznie i korzystacie z pogody? u mnie zdazylo juz popadac ale tylko troszeczke na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Hugolina juz przeszla na szczescie :) a drinka chetnie bym se walnela ale czeka mnie wizyta w szkole jeszcze wiec zadowalam sie kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nabijaczki, i się nacieszyłam chłopem, znów poszedł do pracy :-(, widzę ze tu u Was aloholowo :-) ja ostatnio polubiłam Pimms http://www.thedrinkshop.com/products/nlpdetail.php?prodid=545 w wersji http://www.viewlondon.co.uk/pubsandbars/pimms-no-1-cup-feature-996.html i duuuużo owoców albo gin http://www.sainsburys.co.uk/drinkguide/spirits/behindthelabel/gj_greenalls/sainsburys_vodka_full_list.htm#704C1357-EAB8-40B1-95FD-E75B153D446A ze sprite (mój pije z tonikiem), jeszcze dzis nabyliśmy Bacardi http://www.deliwer.pl/product/id/24801,rum-bacardi-superior-37-5-0-7-l - zobaczymy co z tego będzie ;-) Jesli macie coś godnego polecenia wklejcie linka co by tylko wpaść do sklepu i nabyć a po półkach nie błądzic :-D Wracam do przygotowań przed najazdem rodzinki:-) miłego alkoholowania się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów zabrałam Wam nowa stronkę :-( nie bić proszę, takie moje kulawe szczęście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no nie wiem co sie dzieje. wkleilam jako calosc a tutaj prosze :P skopiujcie calosc i wklejcie w okienko do wyszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnna nikt bic nie bedzie :D masz nawet ziolko za nabicie nowej stronki 🌼 🌼 🌼 wakacji u mnie niestety jeszcze niet dopiero w piatek popoludniu sie zaczna ale w ciagu roku szkolnego dosc duzo wolnego maja wiec dlatego wakacje dopiero w lipcu (od 19 do 30 pazdziernika na przyklad beda miec pierwsze wolne) ja tradycyjnie delektuje sie martini :D:D:D:D na poprawe humoru bo trzeba kase znow wydac na komputer 😠 przypomnialo mi sie jak swego czasu kupowalam wino kierujac sie wygladem butelki :D nie wazne bylo co w srodku bo nawet jak mnie nie smakowalo to sie zawsze jakis amator znalazl ;) a powod prosty - zbieralam sobie ciekawe butelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kolorowych smakowalo mi kiedys blue curacao tylko nie pamietam z czym pilam bo pilam tylko raz u kogos musze poszukac w sieci z czym to ugryzc i na dzis mowie dobranoc 🖐️ pchly na noc a karaluchy na rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w czasie topikowym mamy środę :-), widzę że alkoholizujemy sie dalej :D:D:D to zdrówko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :D hehehehe ano sie alkoholizujemy :D a ja wlasnie zajrzalam do reklamy z aldi i jutro maja byc jakies winka hiszpanskie musze powiedziec ze kazde hiszpanskie jakie pilam zawsze mi smakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj nie tylko pisalam ale i pilam pisanga hahah czas sie zrelaksowac pogoda sie popsula:Oznow pada-chyba ta belgia anglie pobija:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze post za tych co nerwa maja😠bo wszyscy daja rady co powinnam zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×