Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wiecie co mi sie przypomnialo? to tak przy okazji tego ze zrobilam pranie i nie zdazylam powiesic na dworze a teraz pada (powiesilam polowe i zrezygnowalam bo zaczelo kropic a potem przestalo) na sasiedniej ulicy widzialam cos fajnego :) suszarka do bielizny (ta typu \"parasol\" ) umieszczona pod ogrodowym gazebo !!! (albo gazebo nad suszarka -jak kto woli :D ) niezle rozwiazanie - deszcz nie kapie z gory a za to ze wszystkich stron jest przewiew i pranie sobie schnie :) musze zrobic tak u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dendobry 🖐️ pozdrawiam stare wyjadaczki... stare... nie zeby tego....no hihihihih eeeeeeee ja zawsze cos pierdolne..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Pestka :D:D:D:D nie tlumacz sie :) my i tak wiemy swoje :P:D:D:D popadalo chwilke a potem slonce az do teraz (tzn jeszcze swieci :) ) pranko wyschlo z czego ogromnie sie ciesze bo piknie pachnie :) ale za to na jutro calodniowe opady zapowiadaja :o no zobaczym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w piątek trzynastego:) u mnie jest 6.54 :) robie krokiety, takie z kapustą, mięsem i pieczarkami - w ilości jak dla półku wojska, chce któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Annnnnna o tej porze krokiety? zwariowalas? ale poprosilabym kilka :) Nowy Modderatorze chyba sie nie gniewamy :) nadrobic nadrobimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa pogoda lipa :o padalo bo jest mokro pozniej pewnie bedzie zas padac a slonce to niby gdzie ???? 😠 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariowałam, przyznaje sie bez bicia ;-), ale jak mój Połówek wstaje do pracy o 6 tej, to ja często też zwlekam sie z łóżka i potem takie kulinarne efekty :-D. Słońce? u mnie też go nie ma:-( lipa :-( \"Nowy Modderatorze chyba sie nie gniewamy nadrobic nadrobimy\" a pewnie ze sie nie gniewamy, złość piękności szkodzi ;-) a nadrobić - juz nadrabiamy i to skutecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle pada :o bynajmniej nie spiewam :P no ja sie pytam gdzie do jasnej ciasnej popielatej jest lato?????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra sprawdzilam prognoze pogody na bbc na jutro full sun i nawet (!!!) 20 stopni UV index nawet 5 moze nie bedzie tak zle choc patrzac na to co sie dzieje dzisiaj to jakos wierzyc mnie sie nie chce ze jutro bedzie ladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec nowy moderator winaowajca;) heheh ale my twarde jestesmy:)wiec znow do 1000:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie slonko:Di najblizsze dni bedzie upal:Dchyba sie nad morze wybiore:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×