Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a jakie macie ulubione piwka?? ja w pl oczywiscie warka strong:Da w belgii donker leffe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe u mnie w prognozie od trzech dni jest slonce i zero opadow ale jak tylko powiesilam pranie przedwczoraj to zaczelo padac zostalo na noc wczoraj zebralam to i powiesilam nowe i jak tylko powiesilam to zaczelo padac juz na noc nie zostawilam -wyplukalam i powiesilam w domu teraz tez mam pranie do powieszenia slonce niby swieci od rana ale czy ja wiem czy jak powiesze to nie bedzie padac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje sie do nerwa :) choc na razie nikt mi nic nie \"doradza\" ale ostatnio ktos chcial za mnie zdecydowac co bede robic w wakacje bez pytania mnie o zdanie a moze ja chce przesiedziec ten czas nudzac sie w domu????? 😡 az mi cisnienie skacze jak sobie przypomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z piwek to ja tylko tyskie lub lecha (jesli kupuje sobie piwo sama ,bo jak ktos czestuje to nie pogardze zadnym ;) ) a tu w UK kupuje tez polskie piwko od biedy moze byc carslberg i grolsch i belgijskie piwko - sainte etienne(chyba tak sie nazywa, moglam zrobic literowke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha no nie moge!!!!! juz sie nie mam co zastanawiac czy bedzie padac jak pranie powiesze wlasnie pada !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przespalam nerwa:)ja tez nie lubie jak ktos mi \"doradza\"ech lepiej niech sie trzymaja ode mnie z daleka Eternity u mnie slonko wyszlo-ale prania nie wywieszam;)hihia piwko co pisalals musze sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja nie moge przespac napiecia przedmiesiaczkowego :P pranie powiesilam nawet dwa padalo tylko przez chwilke potem i do teraz caly czas sloneczko na szczescie a w prognozie nawet burza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie pogoda na medal, pranie schnie wzorowo, rodzinka jutro nadlatuje wiec czasu brak, a tu jeszcze \"latawica\" po bankch - ech :-( Zmykam do zajeć kuchennych :-) Piwko tylko polskie - pyyyyyycha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🖐️ jesli chodzi o piwo to sposrod piw angielskich to moim ulubionych jest Fosters :D (kto pije ten zrozumie :)) poza tym Warka, Tyskie, Lech i w razie ostatecznosci Zywiec. jeszcze pare tygodni przy takiej pogodzie jak ostatnio i zalozymy nowy topic - AA w UK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA w UK :-D:-D:-D ale się uśmiałam :-D:-D:-D dobre :-D:-D:-D oj no co \"Polak nie kaktus - pic musi\" ja moich znajomych anglików w piciu i tak nie przebije - nie ma szans - ach ta bezstresowa młodzież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na twarz odszczurzyłam cały dom, odpusciłam sobie pranie wykładzin - a kto powiedział że plan ma być wykonany w 100%?? Tatuś przyjedzie z wizyta a mamusia z wizytacją - hmmmm, a co ja biedna pocznę jak za miesiąć teściowa wpadnie w odwiedziny :o No nic dziewczyny, opuszaczam Was na tydzień - tylko znów tematu nie zapodziejcie jak ostatnio :-D. Miłego alkoholizowania []0 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Annnnnna ODSZCZURZYLAS???????????????????? do mnie z wizyta przyjechalby Tata , Mama z taka pol-wizytacja ;) a tesciowa pewnie mialaby tysiac pomyslow na przemeblowanie mieszkania :P na razie sie nie sklada zeby to oni zlozyli mi wizyte wiec nie mam tego stresa czy wszystko dopiete na ostatni guziczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez tydzien sie pewnie troche rozrosnie :D jak bedzie co ciekawego to zrobimy ci odnosniki do stron gdzie masz czytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak siedze sama bo dzieci w szkole ,maz spi po nocnej zmianie ,specjalnie nic do roboty nie ma zeby mu nie przeszkadzac (zreszta wszystko zrobione co trzeba) chyba sie przejde do sklepu-spacerek po sloneczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×