Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

czesc dziewczyny:) wcielo mnie na dwa dni bo dopadlo mnie nedzne przeziebienie, podobno jakis wirus panuje, biore leki i nic nie pomaga..:( wpadne jak sie pozbieram do kupy, udanego postowania bye :) :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah masz kwiatka Hugolina 🌼 :) kurcze u mnie jeszcze o tej porze slonce piecze jak oszalale ide sie jeszcze troche posmazyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze juz je ktos bez mojej wiedzy zabiera :o na jutro takie opady deszczu zapowiadaja ze ciesze sie ze nie mieszkam w jakiejs dolince albo blisko jakiejs rzeki za dlugo cieplo bylo cholerka 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko pomacham 🖐️ bo o pogodzie nic ciekawego napisac nie moge. dobra wiadomosc jest taka ze dzisiaj nie pije. podobno wystarczy jeden dzien w tygodniu zrezygnowac i juz nie wpada sie w nalog :) . to bedzie juz 2 dzien w tym tygodniu :) do nalogu wiec sie nie zblizam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak powaznie mam problemy z trawieniem i przemiana materii wiec zainwestowalam w pare butelek rioji i jak jem cos ciezszego to sobie pomagam winkiem. szczegolnie polecam kieliszekczerwonego trunku do potraw smazonych, zawierajacych mieso, pieczarki i ser zolty - od razu robi sie lzej na zoladku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe to mi do nalogu daleko a juz sie balam ;) :D slonce mi ktos zabral a w zamian podrzucil burze jak znajde tego kogos to mu cos skopie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda u mnie do bani :o kumulacja PMS tez chyba nastapila dzisiaj 😠 na cisnienie jeszcze kawa jakos dziala ale na PMS juz gorzej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×