Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

huehuehue pestka ten baby rap ale czad hehe super:D galen tez git ino mojemu G zapodam do ucha bo on lubuje sie w tej muzie:P ja tez ale nie moze byc za mocna ,najlepiej mi wpada paul van dyk;) bylam w ubezpieczalni zielone swistki oddac co by kasiorke zwrocili i mi oznajmili ze bedzie 7euro mniej od calej sumy,powiedzieli ze trzeba oplacic dodatkowa skladke roczna,tyle ze w ubieglym roku nic dodatkowo nie oplacalismy i z21euro za wizyte u lekarza oddawali17euro... a u was jak jest z tym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia, my w tamtym roku mielismy za rok do zaplaty 89e za nasza trojke to wlasnie ta roczna skladka za czlonkowstwo czy jak oni to zwa, ale teraz nic nie dostalam jeszcze do zaplaty, a zwracaj bo tez nosilam teraz rachunki ja jak w szpitalu placilam 26e to mialam zwrotu 15e a od ogolnego zwracaja mi 16e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez place raz na rok jakas skladke chyba 70 pare euro ale nigdy z zadnego rachunku nie odbierali nam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka wlasnie obejrzalam pierwszy odcinek vampire diares :D i bedzie co tydzien :P w TV puszczaja u nas .. a ty jak tam??? ogladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid od poniedzialku do szkoly hehehe tym razem mam nadzieje napewno :P wybitnie nauczyl sie 7 kolorow i liczyc do 10 po nl :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka no baaa ;) pewnie, ze tak najpierw hutrem, wszystkie 10, jeszcze przed swietami a pozniej trzeba bylo czekac do 21 stycznia ;) ale 11 juz widzialam :) i jak? podoba sie? aaa no i gratulacje, szersze beda jak juz ten certyfikat bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momentami mozna sie wystraszyc ;) K nie chcial ze mna ogladac :o ale 11odc. ostatnio ogladal i tez mu sie podobal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie mam siły poczytać - posiedziałam już chwilę przed monitorem i już mnie razi i literki się zlewają brzuch mnie napitala , głowa do kompletu i chyba zaraz pójdę po prostu spać buziaki dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to lubi takie bajki hehehhee :D eternity wiesz co cos nam tu przepadasz normmalnie .. czy ja mam tam wpasc i komus narypac??? co oni chca cie na zmierc zapracowac?????????????????????????????? jak tak mozna kobita piekna mloda a oni co??????? w rylo ich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zara do robotki trza zasuwac a moj bidny G wczoraj pracowal przy -8 na dworze :O dzIs ich wyslali w inne miejsce ze niby tam sniegu i mrozu takiego niema no zobaczymy milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciezko mi dzis sie wstalo, na dodatek moj R mnie dzis w nocy wpienil, zaczal chrapac jak ruski traktor,co sie nagadalam zeby sie przewrocil na bok a ten nic, wkurzylam sie zabralam swoje zabawki i poszlam do malej spac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziala tylko na ile minut hehehehe, a ja jak sie rozbudze to potem zanim zasne z godzina minie a ten w ciagu tej godziny ze 100x zachrapie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wkurzylam sie,ta robota mnie wkurwia a raczej niektorzy ludzie zwolnienie mam do czwartku,wiec postanowilam ze je wykorzystam tym bardziej ze mam platne i tym bardziej ze jeszcze jest infekcja i mgla na oku, wiec dzwonie dzis do babki i mowie ze w czwartek nie przyjde bo mam jeszcze zwolnienie i wizyte u okulisty :p a ta do mnie "a nie mozesz przelozyc wizyty.." noz kurwa zwolnienie jest zwolnienie nie tym bardziej z okiem nie przelewki,ja rozumiem ze 2 tyg to sporo bo nikt po katach nie sprzatal,ale jak oni sa chorzy albo jada na wakacje to mnie nikt nie pyta,ale jak ja zachoruje to kurwa cmokaja a poszli w pizdu.....jeszcze mnie uprzedzila zeby grypy nie zlapala bo i 3 raz nie przyjde .....z checia bym ja pierdyknela ale trzymam chyba z sentymentu bo juz 3 lata to sie przyzwyczailam do jej pomyslow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) nic mi się nie chce dziś no ja jeszcze nigdy z własnego łóżka się nie wyniosłam,bo mi chłop chrapie....już szybciej jego eksmisją postraszę :P ja też stosuje metodę z łokcia;) poza tym mój wie,ze ja go zaraz będe budzić jak chrapie więc jak sam głośniej chrapnie to się przebudza i przewaraca na bok hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no ja tez sie z lozka nie wynioslam, na razie... ale czasami to az mi sie plakac chce od tego chrapania i wtedy robie sie agresywna:D:D:D a najbardziej lubie tekst "przekrec sie na bok, a jak sie kurwa nie przekrecisz na bok, to bede ci zyczyc samego przekrec sie;) " dzis jest tylko -9!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehehehe Pudelko hahahahahaha mi tam zawsze pomaga albo zatkanie nosa albo lokiec w bok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to ja tez pociagne watek chrapania moj jak zaczyna piłowac to go ze szkiety wale to se mowie nareszcie spokoj i juz 'odplywam' ... a ten znowu zaczyna wiec nim czącham:P chwila ciszy wiec zaczynam we snie po polanie latac:D... a ten znowu mi przerywa wiec dopiero jak krzykne to sie przebudzi i sie na bok walnie:P kurcze sie dzis zdenerwowalam bo juz prace konczylam jak mi syn zadzwonil ze w szkole na gimnastyce zeslabl i potem na nastepnej lekcji sie kiepsko czul dzis wrocil do szkoly po 1,5tygodniowym zwolnieniu bo byl porzadnie przeziebiony,dzis juz chcial isc bo mial sprawdziany ale sie jeszcze nie wykurowal porzadnei i mysle ze to przez to sie zle poczul,bo przez to przeziebienie oslabiony jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka lap lecznicze🌻 u mnie pada snieg z deszczem ,temp na minusie i jak wracalam ze szkoly to widzialam wypadek:Ogosciu nie wyrobil na zakrecie-bo jest szklanka na drodze i wjechal centralnie w dom ! brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×