Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

i mnie dzis strasznie bolala lepetyna musialam wziasc 2 tablety bo bym racjonalnie nie myslala u nas tez cieplej,obeznie mam -10 ...to cieplo w porownaniu do poprzednich nocy ta moja kolezanka co mowilam ze ma krwiaka to nadal lezy w szpitalu....narazie do tej pory starali sie rozgonic krwiaka lekami lecz sie nie udaje.....maja operowac na dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie wczoraj na wieczor padal nie snieg a taki drobny lod i szklanka tez sie robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i u mnie szklanka jest:O rano widzialam jak dzieciaki na drodze dla rowerow padaly jak kawki-z rowerow bo lod tam na kilka cm:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie mam odruch wymiotny jak to czytam http://www.pudelek.pl/artykul/22518/ojciec_lapickiej_zabierala_mi_zasilek/ wiecie co zaczeli cos robic na 3 pietrze, w tym naszych mieszkanku przyszlym, lomot slychac ;-), a wogole to chyba bedziemy mieli maly tarasik tez,tam kiedys byl tylko kuchnie sobie przedluzyli i taras wsiakl, a ostatnio jak uzgodnilismy rozwalenie sciany miedzy kuchnia a salonem to wlasciciel zaproponowal ze moze taras nam zrobic ;-) fajnie bo nawet w lato ubrania wywiesic zeby wyschly,ciekawe kiedy skoncza aaaaa nie mowilam mam za tydzien mam inspekcje, tesciowa dostala zaproszenie od swego brata i przyjezdza na 2 tyg ,u nas bedzie z niedzieli na poniedzialek :p no i dostali my zwrot z podatku dzis, ide balowac :p,nie zartuje trzeba na wesele zbierac echhhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja mieszkam tylko 6 godzin od Pestki ;):D znacie jakieś sposoby na rozciągnięcie czasu ? albo zatrzymanie na moment wykonywania pewnych czynności żeby nie uciekał ? nie mieszczę się z grafikiem w ciągu 24 godzin a jeszcze spać trzeba tyle dobrze że jak z pracy wychodzę to już ciemno nie jest ale słońca trochę by się przydało - nawet nie musi być ciepło byle świeciło bo cholera mnie bierze na tę szarzyznę i głowa boli od sztucznego oświetlenia przez większość godzin w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że porcja zioła się przyda 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 na bolączki , nie-bolączki, choroby i nie-choroby - komu na co się wydaje że pomoże ;) Pestka narypać możesz wpaść - może się debile rozumu nauczą :P w robocie się nie przepracowuję - nawet nie jest aż tak źle jak na początku marudziłam , wystarczyło się przestawić z deka na inny "system" tylko logicznego myślenia za chiny nie umiem nauczyć co niektórych - a największy ból że to przełożeni i nie umieją myśleć samodzielnie , zawsze musi być "praca zbiorowa" nie wiem , uzupełniają się nawzajem z pewnych dziedzin ? tylko okazuje się że jeszcze ze dwa elementy by się przydały do tych ich układanek co to ja jeszcze chciałam ? aaaaaaaaa trzymam już kciuki za poniedziałek i pierwszy dzień Dawida w szkole !i widzę że pójdzie tam już z pewną wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytuję jeszcze z deczka i widzę należą się gratulacje za egzaminy ! 🌼🌼🌼🌼🌼 dzielta się ;) iiiiiiiiiiii widzę że rodzinka na kafe się nam będzie powiększać !!!! trzymam kciukasy za pomyślność a gratulować będę w swoim czasie :) idę się kąpać i do wyra póki mogę zrobić to o własnych siłach może jutro trochę zwolnię a w sobotę już na pewno - moja męża ma urodzinki :) spokojnej nocki (bez chrapania ;) ) wszystkim i miłego jutrzejszego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hihiih eternity no wlasnie :D chba rzeba gdzies w polowie cos z organizowac :D :P jak to sie mowi sasiadow sobie nie wybierasz .. wspolpracownikow tez heh ... pepunia jak mlody? odpoczal?? euforka gdzie cie zas wcielo?? Izuni i Hugo tez malo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ pestka no moj synus juz lepiej ale jest zakatarzony nadal zostaje jeszcze dzis w domu dzis mam wolne :) jade teraz na miasto po abonament na autobus na nastepny miesiac bede przejezdzac kolo tego budynku na Liege co sie zawalil bo to niedaleko mnie-slyszalyscie o tym? wszystkim milego dnia i tym co siedza w domku :) i tym co w pracy dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Jakos wczoraj nie widzialam posta Pepe-dobrze ze syn juz sie lepiej czuje ! wreczam zdrowotne dla syna Pepe i meza Ciastka🌻 Eternity dobrze ze masz inna taktyke pracy;) nie daj sie wykorzystywac ! O tym domu slyszalam:O nigdy tam w centrum nie bylam-choc czesto blisko jestem jak jezdze do makro Trzeba wyposrodkowac odleglosc miedzy nami i zorganizowac spotkanie ! ale sie bedzie dzialo:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuj pudelko niedobrze ja tez dzis ledwo na swiatlach wyhamowalam doslownmie posunelam sie hamujac i zatrzymalam moze cm.przed autem :) i uwaga.....mam 0st. hihi cieplo ale snieg strasznie wali momentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no pomylka dzis widzialam nawet +2st. :) a wy gdzie? ja chyba sie poucze bo jutro mam egzamin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie padało jakieś gradzisko - widziałam dopiero ślady na samochodach i po "kątach" ale za to było dziś duuuużo słońca tyle że zimno już po 17tej pokazywało -1 i wieje to czuć zimniej taaaa wiem z waszymi minusami to pikuś :P kurde nie mam sznura do suszenia prania jeszcze rozciągniętego a fajnie byłoby wywiesić bo jutro i pojutrze ma znów być słonecznie to fajnie by przedmuchało taką chłodniejszą świeżością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×