Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Hugolina to tak sie zelazka psuja czy jednak moze cos innego? jak korki wysiadaja do tego to moze jednak dobrze by bylo jakby ktos spojrzal na instalacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm to byly takie same zelazka:Ojuz sprawdzalam w innych kontaktach teraz mam nastepne:)narazie mnie nie wywala:D hm a moze to znak zebym juz prasowac nie musiala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa doczekalam sie w sumie od razu tez wyskoczylo tylko przegladarka pokazywal;a ze nadal cos laduje i myslalam ze to jeszcze nie koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw wpisalam pelny rok bo nie zauwazylam ze trzeba ostatnie dwie i wyszlo mi ze gdzies na poludniu ameryki lacinskiej bylam tancerka , piosenkarka i czyms tam jeszcze a jak wpisalam prawidlowo to wyszlo ze bylam kobieta ale uwaga bylam marynarzem :D brokerem dealerem bussinesmanem :D zylam w Hiszpanii w 1400 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity hahaha w Hiszpanii:Dwoow dealerka bylas hahaha ciekawe co na to Izunia ahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok 115o tajlandia i ze bylam nauczycielka :Ddla ironii teraz moj facet jest nauczycielem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ten opis pod spodem troche do mnie pasuje aaaaaa marynarzem to byl moj husbend :D (no w sumie nadal jest bo papier ma )no to ci dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja wpisalam pelny rok to nic mi nie pokazalo:Oi wtedy zobaczylam ze trzeba ostatnie dwie cyfry wpisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide dzieci budzic do szkoly :) ja wstalam troszke wczesniej i dzis dostaja kase na lunch wiec zamiast szykowac im wlasnorecznie usiadlam przed kompem z kawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pokazalo info ze mam wybrac diwe liczby od 1 do 99 ale najpierw nie zajarzylam po co :P:D myslalam ze jakas nowa \'sztuczka\' :D ale normalnie sie wyswietlilo tylko kim bylam bez opisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahah t teraz mam odp co sie stalo ze tak rano juz na necie siedzisz:) moja jz w szkole:)a ja ide po druga kawke:Dbota pogoda usypia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dopiero po 8mej :) starsza sama wlasnie wstala :) juz ma organizm \'ustawiony\' na godzine pobudki :D gorzej z mlodsza - spioch niesamowity :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×