Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dzien dobry :) kolejny dzien sloneczka wprawdzie sa i chmury i wiaterek ale przynajmniej jakas to namiastka lata(tylko temperatura jakos nie chce sie popisac) i nie pada !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U nas podaja,ze ta dziewczynka ,ktora zostala niby porwana.... pisza,ze WYKLUCZAJA porwanie,a podejrzewaja,ze zmarla:O:O:O No ja jestem w szoku:( Co mowia o niej u was????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Belgii tez pisza w gazetach ze podejrzewaja ze zostala zabita:(ech codziennie co innego mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWA co za absurd😡 to niby co???Rodzice cos ukrywaja:O:O:O I robia afere,zeby zarobic😠kosztem malej dziewczynki:( Nie kumam:O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie troche padalo ale juz nie pada i znow swieci sloneczko :) ja wiadomosci ogladam bardzo rzadko w ogole ostatnio tv bardzo malo a z tym porwaniem to na drugi dzien jak pokazywali jej rodzicow to jakos mi sie oni nie spodobali:O rozumiem ze kazdy przezywa wszystko na swoj sposob ale jakos nie moglabym sobie spacerowac spokojnie po plazy nie wiedzac co sie dzieje z moim dzieckiem :o ogromny zal tylko tej malej niczemu winnej istotki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×