Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

pierwsza!!! :D witam 🖐️ ano mowili to samo co i przeczytalam na stronie i ze teraz czekaja na wyniki badan DNA z tej butelki z ktorej pila dziewczynka ale mysle ze ich tez jakos szukaja bo zanim beda wyniki to ci zdaza spitolic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde z jednej strony jestem jakas nabuzowana energia ale z drugiej mam lenia :P najlepiej bedzie jak bede pokrzykiwac rozkazy z sofy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🖐️:) u mnie sie tez cieplo (nawet momentami goraco) zrobilo choc chmury z rana i przed poludniem wskazywaly ze bedzie padac basenu u mnie niet :( nawet dmuchanego nie kupowalismy tak jakos wyszlo ale w sumie jak dla mnie za bardzo pizga na siedzenie w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez upal:D Nawet sie opalilam:)zbladlam juz troche z braku slonca,ale szybko nadrobilam:P Teraz jest super na dworze:) da sie czym oddychac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe i jeszcze jednego nabije :D nuuuuuuda w tv :o z prywatnych zbiorow tez jakos nie ma co ogladac zaraz wyciagne jakas staroc albo bede czytac :P spac sie nie chce jeszcze zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity hehe ladnie nabijasz:Dto ja podbijam:D ja zaraz na ogrod opalac sie ide:Dmilej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×