Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hugolina - witaj w klubie :D wlasnie robie tez moje sniadanko - kawe :D co za piękny poranek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije druga kawe :) najwyzej pod wplywem cisnienia kogos zamorduje (zeby nie bylo-na pewno nie swoje dzieci :P ) ja rozumiem ze dzieci to dzieci moja cierpliwosc jest duuuuuuza ale niektorych dzieci (tak jak i niektorych doroslych) po prostu nie trawie i tyle :P ja swieta i idealna nie jestem i mnie tez nie trzeba lubiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu pusto mam nastepne wyprobowane winko :) hiszpanskie oczywiscie :D vina decana juven tempranillo young red wine w aldi za 3 z czyms tam niezbyt cierpkie dlatego mi smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie link nie chce wkleic bezposredni 😠 trzeba wejsc na wine blog / red wine/ i w przedostatnim rzedzie jest to wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)heheh ja tez stwierdzilam gdybym byla przedszkolanka wystrzelilabym w kosmos te dzieciaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-), wszystko co dobre kiedyś sie kończy, niestety również wizyta rodziców :-( Oj jak szybko zleciał ten tydzień - szkoda, ale wrażenia zostały, pogoda nawet, nawet dopisała, wszyscy zadowolenia, my za 2 miesiące jedziemy do Polski wiec pewnie tez zleci. Dopadł mnie wirus i tak snuję sie po domu jak jedna wielka bakteria :-o,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy że można was
nabijać na pałkę? fajnie :) poproszę adresy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która z Was wie gdzie mozna utworzyć stronkę na która mogła bym wrzucić zdjecia i tylko tutaj link wkleić? mogła bym w ten sposób pokazać Wam kilka fajnych miejsc jakie odwiedziliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×