Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Annnnnnna fotki cool :) Nottingham znajduje sie na mojej liscie miejsc do odwiedzenia :) ja dzis polazilam po Birmingham(pomalym kawalku ale zawsze :D) nogi bola :o jutro klikne wiecej spijcie dobrze :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;-) eternity1302 co ładnego zobaczyłaś w Birmingham?? strasznie mnie tam ciągnie, chciała bym zobaczyć to miasto tylko czasu ciągle brak, choć mamy naprawdę blisko :-) Słoneczko świeci, a ja męczę sie z wirusowym zapaleniem zatok 3-ci dzień , mam wszystkie objawy :-D : \"typowy jest stan podgorączkowy, wydzielina ma charakter śluzowy, a chory może dodatkowo odczuwać bóle mięśni, gardła, brzucha. Po 48 godzinach trwania choroby zazwyczaj dochodzi do samoistnej poprawy, a ponad 75% chorych zdrowieje po 7-10 dniach.\" Mi jeszcze spuchła warga i wyglądam jak Gołota :-( Przez to głupie choróbsko prawdopodobnie praca mi sprzed nosa uciekła, ale jak pójde do dziecka z goraczką, zarazkami i takim wygladem??? :-), szkoda malucha i jego rodziców - ech:-( No nic opuchnięty nos do góry i spadam do łóżeczka :-) Udanej, słonecznej niedzieli życze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna ja tez czesto lapie zatoki:Owiec znam ten bol-najgorsze ze to sie lubi nawracac-zdrowka zycze Eternity heheh no pierwsza bylas:) a ja dzis mam typowo ang pogode-pada;pada;pada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Birmingham glownie obejrzalam sobie Victoria\'s Square bo w drodze do Birmingham Museum & Art Gallery glownie pojechalismy do muzeum zeby dzieci (duze tez ;) ) mogly zobaczyc mumie niestety sala Egipt byla zamknieta bo cos tam robia :( w sumie bez sensu ze robia to w sezonie :o ale juz sie przywyczailam ze Anglicy maja lekko na odwrot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obowiazkowo polazilam troche po Bull Ring :D ale tylko troche bo z dziecmi i facetem wiec sie nie da dluzej ;) chcielismy isc do Jewellery Museum ale nasza nawigacja sie pogubila i prowadzila nas w kolko :O w koncu sie zmeczylismy i podarowalismy sobie drogi do Birmingham mamy jakies 45-50 minut pociagiem wiec innym razem pojedziemy w koncu zobaczyc te mumie i juz w domu opracujemy mape dojscia do muzeum bizuterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda dzis u nas ladna(chlodny wiaterek jakis wieje) a juz myslalam ze wczorajsza to tylko taka jednodniowa przerwa przed tygodniowymi opadami bo wieczorem padalo rewelacyjnie cieplo tez nie jest ale mozna zlapac troche swiatla jeszcze troche deszczowej i szarej pogody i depresja murowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobijam do nowej, nie moge robic usmiechow klawiatura mi fiksuje eternity1302 brawo za stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie :) po paru dniach, mielismy troche jezdzenia po lekarzach, jutro znowu wizyta, ale trzeba do przodu.. pozytywne nastawienie to podstawa, poza tym poznalam nowa kolezanke, jest calkiem interesujaco.. zaraz ide obiadek robic, pozdrawiam nabijaczki do uslyszenia ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik oby wszytko bylo dobrze-brr ja nie cierpie chodzic po lekarzach Eternity🌻🌻🌻za wywalczona stronke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga !!! :D nie moglam se pospac bo dzis dodatkowe dziecko w domu od 8:30 i trzeba bylo wstac ale ciezko nie bylo wiec chyba wyspana jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzecia !! :) nabijam i uciekam do pracy 🖐️ u mnie tez juz 4 dzien swieci slonce. tylko martwie sie o przyjaciela ktory mieszka w Tewkesbury. w sobote jeszcze go nie zalalo ale wody i pradu nie mial. mam nadzieje ze sobie radzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeriana widzialam w tv co sie tam u Was dzieje:Ooby do Was woda nie doszla wybieram sie do zoo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×