Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hahahahha dzis nadgodzin nie bedzie bo juz przez ostatnie dwa tygodnie zaiwanial po 12 godzin bo wszyscy na urlopach a nawet jak beda to kara go nie ominie :P:D nie tylko za wykrakanie deszczu :P zostawil rano po sobie bajzel 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze do wykrakania zlej pogody sie nie przyznaje odwoluje sie do tego ze przeciez sie poprawila a co do reszty za kare bedzie zmywal naczynia po obiedzie :P ale to za malo - musze cos jeszcze dorzucic do kary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D maz wystraszony perspektywa zmywania garow recznie naprawil zmywarke :D:D:D:D a kare jeszcze jakas wymysle ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie ta glosna sprawe o zaginionej dziewczynce-co szuka ja caly swiat? wczoraj w wiadomosciach pokazywali ze widzieli ja ww jednym z miast w Belgii z jakims facetem i kobieta!!!! Kelnerka mowila ze rozmawiala z mala i pytala sie w jakim jezyku mowi a mala ze po angielsku teraz w gazetach jest zdjecie tego faceta-u Was tez cos mowili o tym?? aha miasto to Tongeren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🖐️ masz za stronke :) 🌼 🌼 🌼 jakbym wiedziala ze tak blisko to bym dostukala :D wczoraj nie ogladalam tv umierajac na katar zaszylam sie w ebook\'u musze dzis \"przypilnowac\" godziny wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302 zdrówka życzę u mnie już lepiej, mogę głową poruszać, tylko katar dalej leci, tyle że z krwią co u mnie oznacza ze koniec choroby :-D ech :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Miałam dziś niezapowiedzianego gościa ;) pustółkę na balkonie!! Postanowiła sobie skonsumować śniadanko na moim balkonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi sie katar przyplatal:Oi to w taka pogode-slonko za oknem!!! chyba po tej ostatniej kapieli w morzu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech nie zdazylam przedtem dopisac Annnnna tobie tez zdrowka :) no i widze ze Hugolinie rowniez trzeba zyczyc zdrowka kurujcie sie Laski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o tej dziewczynce ani slowem :( nie ogladalam wprawdzie glownych wiadomosci bo znow przegapilam ale wlaczylam bbc news24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja twarda sztuka jestem:Dwiec choroby sie nie boje hihi Tutaj cala Belgia nadaje o tej dziewczynce-hm juz kilka razy podobno ktos ja widzial-moze tym razem naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki :) wpadlam sie przywitac bo przez ostatnie dni w ogole praktycznie nie wchodze na neta - mielismy troche zalatwien na szczescie wszystko okey, no i maz ma upragnione 2 tygodnie urlopu wiec choc w domu - cieszymy sie soba :) moje zycie towarzyskie ruszylo do przodu, poznalam fajna kobitke, nie ma to jak poplotkowac na zywo, az zycie nabiera znowu kolorow... i swietnie sie czuje :D piekna pogoda za oknem zyc nie umierac pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik🖐️u mnie tez pogoda suuuupeer:D:D:D troche buzie spieklam dzis na slonku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik 🖐️ super ze u ciebie oki :) u nas w wiad.tylko napomkneli ze ja widziano az dziwne ze tylko tyle :o ale bede ogladac jeszcze wydanie na bbc o 22giej- moze tam bedzie cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 35 minut mam wiadomosci zobaczymy co powiedza kurde! ale ze mnie palka! czekam na wiadomosci zamiast wejsc na strone bbc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×