Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a ja wlasnie wpiepsylam panini z tunczykiem i serem- duze to bylo :( no i jeszcze zupka dyniowa do popicia... ale co tam, na pocieszenie bo pada! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wieczorami tez nie raz bylam niemilosiernie glodna ale dlatego ze nie jadalam sniadan, na obiad duzo tez sie nie da wcisnac a zanim doszlo do kolacji to ja juz bylam glodna teraz zasada - na czczo lykam chrom , potem zakrece sie przy wyprawianiu dzieci do szkoly ,przychodze na kawke i dopiero sniadanko - nawet jak nie czuje glodu ,cos musze zjesc (twarozek najlepiej mi podchodzi :) ) na drugie jakis owoc bo glodna sie nie czuje ale zeby cos zjesc na obiad skromniutko z duzailoscia warzyw no i na kolacje tez skromnie (albo mala kanapeczka na chrupkim chlebku albo co tam znajde na liscie propozycji na kolacje) w miedzyczasie moze zas jakis owoc (ale juz nie banan na przyklad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze zjesc sniadanie!!!To jest podstawa!!!Moze ono byc nawet o 11,ale musi byc!! Potem przewaznie ok,15 teraz(bo maly do 14 w przedszkolu)jem salate! I to wszycho!! Jestem zaspokojona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌻 za trzymanie razem kolan - to masz na zapas :) Ja kiedys jadlam grejpfruty na sniadanie, pol dziennie, pycha! Najlepsze te rozowe w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciagle w biegu rano to sniadanie zazwyczaj jem jak dotre do biura na 8ma, zazwyczaj owsianke kupie za rogiem, ale chyba zaczne sama robic na sojowym mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczne tez gotowac owsianki i kaszki manne,jak zrobi sie zimniej:D Zupki mleczne ,i te sprawy;) Ja uwielbiam owsianke,ajko male dziecko mowilam na to orzeszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na owsiankę to ja się nigdy nie skuszę,choćby się miało chudnąć nawet od patrzenia na nią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×