Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Ja mam dzisiaj hmmmm,powiedzmy mala zbieraninke:D A wiec spagetti carbonara od wczoraj,pizze i krokiety:D I salata lodowa naturalnie z pomidorem,ogorkiem i rzodkiewka z oliwa z oliwek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka zbieraninke tez bym wciagnela :D ale dzis mam wczorajsza zupke (odgrzewane najlepiej mi smakuja :) ) no i pizza nie dla mnie na razie :( jak zrzuce troche to sobie pozwole raz na jakis czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przyznaje sie z reka na sercu bez bicia-skusilam sie stanac wczoraj wieczorem na wage :P po tygodniu 1 kilo mniej :P malo bo malo ale juz cieszy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity a ja się boję stanąć na wagę!! Co z tego że przez cały tydzień starałam się stosować dietę niełączenia,skoro przez weekend imprezowałam.... Coż...od następnego poniedziałku znów sie odchudzam!~!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie pizze szamam:D:P Ale u mnie to jest tak,teraz pizza wegetarianska go 14:50 i dopiero jutro o 11 jem sniadanie,do wieczora juz nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki 😘 ja tez w weekend pogrzeszylam troche ;) cora miala urodzinowego torta wiec wszamalam kawaleczek i na salami sie skusilam i kabanoska i cholerka ciabatte ale poza tym wszystkiego pilnowalam duzo herbatki zielonej i czerwonej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena tak to bym nie dala rady :o wole zjesc czesciej mniejsze porcyjki rozlozone na caly dzien no i ten chrom chyba dobrze na mnie dziala bo zachciewajek nie mam zapachnialo mi wprawdzie wczoraj smakowicie cheeseburgerem ale bylam twarda- zjadlam zamiast tego dwie gruszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity, kwestia przyzwyczajenia...:) Jem sniasanie bulke lub kawalek chleba z serem lub twarozkiem:) Potem obiad, no dzisiaj se z pizza pozwolilam:O,ale to raz na 2 m-ce jezeli w ogole, przewaznie zjadam salatki lub zupy:) Potem ewentualnie o 17-18 jablko,rzadko,a potem tylko woda i herbaty,nie czuje glodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bardziej jak Eternity.....nie wyrobiłabym tak długo nic nie jeść! Poza tym to ja najbardziej jestem głodna wieczorami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie,ze kazdy musi wyprobowac,to,co jest dla danej osoby najlepsze:) Nie mozemy wychodzic z tego zalozenia,ze jezeli ktos na jakiejs diecie schudl,my schudniemy tez!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×