Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Lena, zwyczajna pomaranczowa dynie kupujesz i tak jak mowi Izunia, robisz gebe a z wygrzebanego, pokrojonego na kosteczke robisz zupe tak jak kartoflanke tylko ze bez ziemniakow. potem wszystko mixujesz zeby takie kremowe i smaczne bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ja w życiu takiej zupy nie gotowałam!!! To tylko moje skojarzenia odnośnie produkcji takiej zupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tylko ten miazsz trza wyciac jakos ,zeby to potem jeszcze w kostke pokroic! A jak ja robilam moja dynie z oczami,to reke wyrywalam to cos ze srodka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia, ale ja juz ochszczona to do spowiedzi isc nie musze. Ksiadz i tak komuni mi nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo musialam bym zyc z L jak brat z siostra, ale jakos nam to nie wychodzi ;) a bidula nie uzbieral jeszcze na pierscionek zareczynowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci cos Dea:) Ja jestem po rozwodzie(cywilny slub tylko byl),wyszlam za maz ponownie(tez na razie tylko cywilny),bylam matka chrzestna u mojego siostrzenca! Bylam u spowiedzi i powiedzialam ksiedzu o swoim zyciu,nie wypowiadalam tylko formulki ,ktorej sie przed laty uczylam,poszlam i rozmawialam z nim,ze jestem po rozwodzie i mam teraz nowego meza,ze dzieci nasze sa ochrzone,etc. Dal mi rozgrzeszenie i pozwolil mi pojsc do KOmuni!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my komunie przyjmowalismy do czasu keidy ksiadz nam powiedzial ze raczej nie powinnismy bo nie mamy slubu (nawet cywilnego), co ksiadz to inna teoria. Tutaj to chociaz nam mala ochrzcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to wkurzają ci księża co nie chcą dziecka nieślubnego ochrzcić,bo rodzice nie po bozemu żyją,ale pannie w 9 miesiącu ciąży to chętnie ślubu udzielają....bo to od razu widać,że w cnocie żyła tylko się jej przytyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×