Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

bys potem miala czym dzielic:P ja ugrzezlam w ksiazkach i zeszytach:Oach na stare lata uczyc mi sie zachcialo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia zeby Ci nie bylo tk zle z powodu tych chipsow to powiem ze ja wczoraj po szkole wcielam frytki z majonezem:Owiec mam szanse by byc trendy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolina, pyyyyycha frytki z majonezem!!! Uwielbiam!!! Ale ty i tak tredny nie bedziesz przy tych twoich 50 kilogramach :p Izunia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cholera nie wiem jak dlugo wytrzymam jak Wy tu o fryteczkach z majonezem , o chipsach itd chociaz w sumie fryty to ja se moge zrobic :P ziemniaki nie sa calkiem zabronione :P a zrobie se zdrowsze - nie w oleju tylko w piekarniku ala ziemniaczki pieczone :P:P:P z ziolami :P:P:P i majonezu tez se kapne lekko ;) :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rybke wszamalam :) z ziolami :) a na ziemniaczki tez sie skusze :P upieklam i zostawilam sobie troche ;) musze tylko troche przerwy po rybce zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia piwo to weglowodany wiec nie laczyc z bialkiem a jako weglowodany rozklada sie szybko w organizmie(okolo 2 godziny) wiec mozna spozywac wieczorem ,co z kolei nie jest wskazane dla bialek bo rozkladaja sie okolo 6 godzin :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha....czyli piwko pod wieczorny filmik może być :) no a dodatrkowo zawsze mozna \"poćwiczyć\" aby te węglowodany na pewno spalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a produkty neutralne to co? coś chyba się niewczytałam w tą dietę :O ja tam widziałam podział na węglowodany,białka,warzywa i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz to wszystko \"w kupie\" i mogłabyś mi na maila wysłać? ja tylko z tergo linku od Pestki uczę się chudnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten przydzial niektorych owocow do innych grup niz neutralna traktuje tak z przymruzeniem oka bo nie sa typowo bialkowe albo typowo weglowodanowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja frytki jadlam z duza kapka majoneza:P no coz nie chcecie mnie do klubu trendy:Pa robie co moge;)nawet sie frytami opycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×