Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Nooo,byl sasiad byl:D:P:P Zajebiscie przystojny jest;),cholera ma cos w sobie:D,a jak gadal ze mna ,to prosto w oczy mi sie patrzyl!:P Zrobil to,co mial i gadalismy se jeszcze chwile:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly juz chce na gwalt wychodzic do swojej kolezanki Oliwi:D hehehee Ale one jeszcze spia:D,jeszcze przynajmniej 1,5 godziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Eternity:D Co do Tchibo,to ja zamawiam wszystko do domu,u nas w sklepach nie mozna tego mierzyc,bo przewaznie stanowisko Tchibo jest na spoywkach,mozna wziac owszem do domu,a potem w razie czego oddac,ale to dla mnie bardzo niewygodne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec zamawiam po dwa numery np.ze spodni,koszul,spodnic...a takie rzeczy jak kurtki,czy swetry,wszystko biore 36/38 pasuje,jak ulal;) Reszte rzeczy,ktora mi nie pasuje lub nie podoba sie odsylam do Tchibo z powrotem na ich koszt!! To jest w tym wszystkim super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przesylka kosztuje 4,95,podrozala troche,ale jak bierzesz cos ponadd chyba 60€,to wysylke masz gratis,takze ja prawie nigdy za nia nie place;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygodne jest jeszcze to,ze jezeli zamowiona rzecz jest dla mnie za mala,to dzwonie tam natychiast i mowie im to,i za 2 dni mam wiekszy rozmiar i tez za to nic nie place,to jest wszystko w serwisie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam te zakupy za najbardziej wygodne i uwierz mi,ze jestem juz tam znana klientka:D Ida mi niezle na reke;) Opowiem,Wam historie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razu pewnego:) Zamowilam super torebke,dostalam ja i na niej byla mala plamka ,hmm,jak przecinek na klawiaturze,zadzwonilam tam i powiedzialam facetowi o tym... a on do mnie: Prosze pozbyc sie torebki(czyt.wyrzucic)a ja pani wysle nowa! Ja bylam w szoku:D Ale to sie nazywa serwis;) I mialam dwie:D,potem dalam siostrze w prezencie:D Ona do dzisiaj zadnej plamki tam nie widzi!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×