Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

eternity, chce sobie te oficerki z Tchibo zamowic ale nie wiem czy rozmiar 6 1/2 czy 7? Normalnie w Europie (i czasami tez w UK) kupuje rozmiar 40... wiesz cos o tych rozmiarach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea o tych rozmiarach to wiem tyle ze czasem kupuje 7 a czasem 6 :P trzeba przymierzac niestety ale na Tchibo chyba jest jakis przelicznik jak sobie zmierzyc rozmiar? mierzysz chyba w cm i masz odpowiednik rozmiaru musisz sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to walsnie tu mowia ze: Not sure about your exact shoe size? Take a shoe that fits you perfectly and look inside what size it is. Make sure that the shoe is the similar shape the ones you wish to order. A ty kupujesz w sklepie czy na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, taka jestem ze jak zobaczylam gdzies indziej (nie pamietam gdzie) to sama na wordzie some zrobilam liczac kwiatuszki i serduszka - musialo mi sie bardzo wtedy w pracy nudzic ;) ale fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ja kupuje w sklepie-musze przymierzyc i w ogole lubie pomacac zanim kupie :P ale z wymiana podejrzewam ze nie mialabys problemu jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha nooooo ! :D wziela od kolezanki rower na dwoch kolkach i wpadla do domu z okrzykiem ze udalo jej sie teraz smiga na swoim po zdemontowaniu bocznych :D no to teraz trzeba dokupic jeszcze rower dla mamy i mozemy gdzies pojezdzic ;) na wiosne oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papatki, zaraz bede do domciu - cholender, przez ten bol glowy dzis rano dotarlam do biura o godzine pozniej no i odpracowac trzeba bylo ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×