Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

to zescie dziewczęta podgonily widze topik :D dwie stronki no no :)) dluzszy spacerek zaliczony kawka z kolezanka wszystko co mile, eh zycie piekniejsze jak czlowiek ma sie do kogo odezwac a nie tylko dom sprzatanie dom gotowanie blebleble.... :D na szczescie to juz za mna :) buzki wszystkim ... zycie nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity to dobrze ze uratowalas kuchnie:D no ja tez bylam na kawce z kumpela no i pogadalysmy troszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) weekend jak cudnie :D .....................!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obym sie tylko nie rozerwala na bardzo drobne ;):D mam nadzieje ze sie kolezance spodoba prezent kupilam jej srebrny lancuszek nie mialam pomysla znamy sie raptem rok i to tak z doskoku(dopiero ostatnio kontakt jest bardziej czesty) zreszta ona sie specjalnie na moje urodziny nie wysilila :P ba! pozbyla sie niechcianego prezentu :P zapomniala widocznie ze widzialam ze dostala to w zeszlym roku od kolezanki z ktora pozniej sie powaznie poklocily i zerwaly kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale !!!...... za to nowego papieru do pakowania nie kupowalam :D:D:D:D:D mam torebeczke po jakims prezenciku co akurat pasowac bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie problem w tym ze w ciagu roku sie jeszcze nie nazbieralo niepotrzebnych rzeczy nadajacych sie na \'awaryjny\' prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×