Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Eternity kogo chcialas wystraszy? chyba nie mnie :D:D:D:D:P:P dzien dobryyyyyyyyyyyyy 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity piekne zdjecia:)ja uwielbiam fotografowac-kiedys nawet chcialam isc w tym lierunku do szkoly hihihi ale jakos nie doszlam:Pale zamilowanie zostalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Hugolina to przybij piatke 🖐️ bo mi tez chodzilo po glowie doksztalcanie sie w kierunku fotografii ale raczej juz jako hobby tylko bardziej profesjonalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj sobie Hugolina na forum cyberfoto.pl ja tam wlasnie troche buszuje (nie udzielam sie ale podczytuje i sie ucze) a jeszcze jakbym mogla wiedziec - jaki masz aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a straszenie to ja mam juz we krwi ;) kiedys straszylam jakiegos dzieciaka z mojej rodzinki (nie pamietam kto to byl) ze tak naprawde jestem wampirem i w nocy przyjde :P zryty beret mialam kiedys ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja w dzieciństwie to kuzynkę straszyłam :D Teraz z nas dorosłe baby,a ona to pamięta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja jako dziecko straszylam malestwo z jego starszym bratem hihi gasilismy swiatlo i udawalismy duchy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparat mam canona ale ostatni raz zdjecia na nim robilam w pl teraz pstrykam cyfrowka hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doznalam wlasnie szoku:Odzis wiatr u nas bardzo silny ja chodze w cieplym golfie w domu!!!a widzialam na dworze dziecko w samej cienkiej bluzie i spodnie 3/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mial byc tak milo spedzony wieczor ... :o ale wichura jest i K musial jechac do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×