Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

byłam na obowiązkowym spacerze z psem i stwierdziłam,że zimno się zrobiło na dworze!!!! Wszystko dlatego,że słonko już zaszło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malują u mnie klatkę schodową.....ciekawi mnie kto moje drzwi będzie mył,bo już je farbą uwalili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🌼 a bolesci to mam z okazji @ :o a tabsami nie moge sie tak zapychac bo musialabym bez przerwy cos lykac musze troche pocierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi do jutra przejda (mam nadzieje) tylko dziwnie jakos z tym mam - zaczela mi sie w sobote i juz w pierwszy dzien zawsze mnie boli ale rano lyknelam dwie nospy, zagryzlam ibupromem bo mnie czekaly przygotowania do party , potem jeszcze troche % i jakos sie rozeszlo po kosciach wiec skoro nie bolalo w sobote to zaczelo w niedziele ale nie mialam na tyle sily zeby znosic ten bol wiec znow go zdusilam nospa i ibupromem no i skoro nie bolalo w niedziele wiec musi bolec dzis ale dzis juz wzielam tylko nospe z rana i na razie staram sie znosic dzielnie bo jak znow dzis sie znieczule to bedzie bolalo jutro :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity pierwszy raz słyszę o takim bólu,że jak go zdusisz tabletkami to powraca na następny dzień!!!! Wyszkoliłaś go tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech mnie tez cos pobolewa:Oale mam wrazenie ze to jajnik:Oech wole o tymnie myslec:Psamo przejdzie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah jakby sie go dalo wyszkolic to by mnie bolalo najwyzej 5 minut :P a tak dokladniej to chodzi o skurcze :o wydaje mi sie ze one po prostu musza sobie swoje odpracowac zeby wszystko \"dzialalo\" jak trzeba sorry za szczegoly ale to tak jakby bez tych skurczow mi sie nie \"czyscilo\" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do lekarza musze isc bo wlasnie przy tych skurczach boli mnie tak jakos mocniej z lewej strony czasem tak ze czuje takie rwanie az na udzie :o umowie sie na przyszly tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×