Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

demiluna

podstawka dla dziecka do samochodu

Polecane posty

hej witam wszystkich Mam takie jedno pytanko odnośnie podstawki dla dziecka na niektórych jest napisane że od 15 kg. córka ma 16 kilo i 96 centymetrów wzrostu i zastanawiam się czy mogłaby jeździć na podstawce- dodam że chodzi o kilka krótkich przejazdów podczas odwiedzin u dziadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla bezpieczeństwa dziecka
polecam Ci fotelik. A jeżeli Cię nie przekonałam słowami powyżej to zrozum matko dziecka, że w tym wieku F O T E L I K do samochodu, bo będziesz żałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że nie może jeździć na podstawce, bo jest za mała. Posadź ja i zobaczysz, że pas będzie miała zbyt wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wszystkim za porady. Chodziło mi o to czy ktoś próbował przymierzyć dziecko tego wzrostu co córka do podstawki, ja niestety nie mam takiej możliwości. Zastanawiałam się nad podstawką bo mała zaliczy może z 5 przejazdów na krótkich drogach a potem może za rok będzie z niego korzystać, wiem że najlepszy jest fotelik, na codzień córka jeździ tylko w foteliku. Chyba będzie jednak tzreba kupić fotelik A osobie która pisze że pożałuje bardzo diękuje ale daruj sobie takie teksty prosiłam o porade nie o krytyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×