Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca78787878788788

aktualne ustawy i kodeksy potrzebne w administracji ...gdzie w necie?

Polecane posty

Gość szukająca78787878788788

hej mam prośbę poszukuję aktualnych ustaw miedzy innymi o pracownikach samorządowych i o samorządzie gminnym, a także Kodeksów Pracy, Cywilnego i Postepowania administracyjnego.... Czy ktos z was zna moze jakieś strony na których je znajde???????? cięzko mi znaleźć te aktualne to raczej ciągle się zmienia... i ni ewim gdzie znajde te które są najlepsze bardzo prosze o pomoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca78787878788788
sorki za literówki to z pospiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
www.student.lex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też właśnie czytam ustawy
Ok 200 straon do przeczytania 2 razy. W pracy mnie będą koledzy odpytywać, (przed rozmową kwalifikacyjną), więc samej rozmowy boję się mniej. Nudne to jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też właśnie czytam ustawy
Myslicie, że 2 razy to za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze 2 razy to za malo KPA jest trudna ustawa, trzeba sie wczytac najlepiej porob sobie notatki, bedzie Ci latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też właśnie czytam ustawy
A dla mnie te ustawy to czarna magia. Do tego by sie przydał humanistyczny umysł. Wziełam kolorowy marker i "jadę" :( Trzeba gdzies popracowac do czasu, jak człowiek czegoś lepszego nie znajdzie. Jeśli życzenia były dla mnie, to dziękuję. Jeśli dla "szukającej", to się dołączam do trzymania kciuków (jeśli tylko składasz na inną ofertę ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też właśnie czytam ustawy
nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też właśnie czytam ustawy
A dlaczego pytasz? Dla mnie to oczywiste, że linka do oferty na którą chcę aplikować nie podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
hahaha ale Martishce chodziło co to za urzad a nie zebys oferte pracy jej dawała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też właśnie czytam ustawy
Jakbym szukała pracy i ktoś by mi podał oferytę na tacy, to też był złożyła papiery. (Nie chodzi tu o MArtishę. Raczej o innych czytających)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca78787878788788
hej nie wiedziałam zę tu taka dyskusja się wywiązała...... zaglądąłm nic nikt nie pisał i potem już dałam sobie spokój..... kurcze czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna i nic jeszcze nie umiem nie wiem nawet jak się tego uczyć i na czym się skupić :( tego jest tak duzo i takie beznadziejne żeby mieć konkretne zestawy pytań byłoby łatwiej a tak....ehhhh nie wiem co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaczkaa
polski serwer prawa najłatwiej znaleść szukaj tekstu jednolitego i spr czy są w nm uwzględnione ostatnie "późniejsze zmiany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca78787878788788
hej kto mi pomoże znaleźć aktualna ustawę o samorzadzie gminnym i pracownikach samorzadowych????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×