Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agness28

Bizuteria ślubna i nie tylko...

Polecane posty

Gość a mnie
interesuje komplet Nocne fibibri wysłałam emeila z zapytaniem proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje
mnie komplet z kolekcji slubnej "Tylko Ty" Proszę napisać czy jest jeszcze dostępny i jaka jest jego cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny !!! Miałam pewne klopoty z moim forum ale miejmy nadzieję że wszystko będzie dobrze :) Serdecznie zapraszam do oglądania błyskotek... Już niebawem kilka nowych propozycji !!! Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zrobisz
cos w kolorze ecru ??? cos skromnego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam komplecik w kolorze ecre sa to perełki w trzech odcieniach fotke wkleje za kilka dni Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
Miały być nowe kompleciki i fotki i co.....nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Bardzo przepraszam za tak długą przerwe... wyniknęła ona z przyczyn technicznych. Zamiesciłam na stronce kilka nowości... Serdecznie Pozdrawiam i zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, cuda faktycznie ;) tak jak wspominalam: pierwsze w kolejnosci wysprzedane biale i ecru. Inne z dodatkiem np rozu jeszcze sie strony trzymaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łzy
czy dostępne są jeszcze łzy szczęścia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam wygląd stronki, a raczej zrobił to mój małżonek :) Wielka bużka dla niego 😘 Zapraszam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraaaaa
śliczne te zestawy Tez kiedys probowalam swoich sil w tworzeniu ale zabraklo mi cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne
... jakiego talentu? Przeciez to samo jest na allegro, podejrzewam, że 3 razy tańsze i staranniej wykonane... Moim zdaniem w tej biżuterii nie ma ani pomysłowości, ani tak potrzebnej w tej dziedzinie precyzji i szlachetnych materiałów. Same szkiełka i posrebrzane elementy. Krzywe pętelki, zła ekspozycja, ciekawe, czy podczas wesela to wszystko się utrzyma na miejscu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga są gusta i guściki i o nich się nie dyskutuje... Jeśli chodzi o jakość wykonania prosze pochwal się co sama potrafisz. Bo chyba tylko wyśmiewać sie z tych którzy mają jakieś zajęcie jakąć pasje. Sporo moich produktów zmnieniło właściciela i jak do tej pory nikt niczego nie reklmował.Pozdrawiam Ciebie Bardzo Serdecznie i życze powodzenia w Twojej twórczości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×