Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agness28

Bizuteria ślubna i nie tylko...

Polecane posty

Witaj Groszek !! Posiadam kryształ górski ale w wiekszej formie i już niestety w małej ilości... Większa forma nie bedzie efektowna do tak delikatnej kompozycji. Posiadam natomiast kamień \"biały opal\" jest to kamień o lekko mlecznej bawie i ślicznie mieni się. Tu sa linki do kompletów abyś mogła zobaczyć jak wygląda ten kamień (posiadam jego drobną forme) http://www.sklepna5.pl/agness/pliki/tenery.jpg http://www.sklepna5.pl/agness/pliki/sniez.jpg Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmooooo
Agness !! wszystko jest naprawde piekne jestem pod wrazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki cosmooo Cieszę się :) Pozdrawiam i zapraszam Wszystkich na stronke :) Niebawem na stronce pojawi się komplecik: naszyjnik i kolczyki który można zestawić z ozdobą do włosów na grzebyczku \"Patrycja\" Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmooooo
Agness a ile kosztuje Wenessa ??? Wysłałam zapytanie na Twoją poczte i nie odpisujesz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadyna
Robisz naprawde piekną biżu... Brawo !! Moje gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmooo Witaj !!! Komplet Wenessa kosztuje 110 zł (sorki że odpisuje dopiero teraz) Niedługo umieszcze ceny na stronce to będzie wygodniej :) Pracuje teraz nad kompletem z \"kwarcu różowego\"... :D Pozdrawiam i zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monicaaa
Agnes będzie super gdybyś umieściła ceny na stronce,ja kiedyś pytałam o komplety na szyję i we włosy.Ale teraz byłabym bardziej zainteresowana kolczykami i łańcuszkami tzn.kompletami chociaż te komplety ślubne są bardzo piękne:-)mi potrzebne są do salonu a już mam dość tej tandety którą można dostać w każdym sklepie.A chciałabym zadowolić klientki które są czasem wybredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monicaa !! Zestawy które interesują Ciebie posiadan dwa (jak na razie :) ) Są to http://www.sklepna5.pl/agness/pliki/krysztalki.jpg cena tego zestawu to 68zł http://www.sklepna5.pl/agness/pliki/szczescie_pop.jpg a tego 65zł Pieknie prazentują się naszyjniki wykonane ze skręconego drucika typu http://www.sklepna5.pl/agness/pliki/tylko_tw.jpg (kolor biały i delikatny róż) cena to 80zł, oczywiście gdy zamówisz większą ilość możesz liczyć na rabacik :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monicaaa
Hej Agnes!!!te komplety które są na zdjęciach są bardzo ładne:-)wiesz bo to do sukni ślubnych i jak dziewczyny szukają to kompletów albo samych naszyjników i bardzo ciężko trafić w ich gust.Ale z tego co zdążyłam zauważyć to pytają o naszyjniki coś w stylu http://www.sklepna5.pl/agness/pliki/tylko_tw .jpg ciekawe są też naszyjniki wiosenna przygoda lub rozkosz zmysłów oczywiscie w innych kolorach.Chodzi to to aby były delikatne i krótkie przy szyi.Na pewno coś zamówię na próbe i zobaczymy,chociaż każda klientka lubi coś innego i tak jak pisałam cięzko trafić w gusta.Mam ten salon od niedawna bo gdybym miała go doś długo to podejrzewam że twoja biżuteria szła by jak woda;-).Zamówie tak w połowie sierpnia ok.Podejrzewam że gdy będą zabaway karnawałowe syllwestra studniówki to dziewczyny będą szukały czegoś fajnego do sukien wieczorowych,bo będę wtedy sprowadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monica !! Postaram się wyczarować kilka cudeniek tego typu :) Może akurat przypadną do gustu Tobie i Twoim klientkom. Wiem że trudno trafić w gusta... my kobietki jesteśmy niemożliwe :P Bizuteria którą wykonuje jest niepowtarzalna więc każda z nas może poczuć sie wyjątkowa i spokojna że biżuterie którą ma na sobie nie zobaczy u innej dziewczyny :) ponieważ wykonuje biżuterie tylko w jednym egzemplarzu :) Powodzenia w prowadzeniu salonu 🌼 Pozdrawiam i zapraszam na strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadyna
o Fajnie bedzie jak umiescisz na stronce ceny Podobają mi się Twoje pomysły są takie orginalne Trzymam kciuki za dalsze pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monicaaa
Hej Agnes!mam nadzieję ze salon się rozkręci i za to nie dziękuję ;-)chociaż to pierwszy w naszym mieście,a co do biżuteri to masz racje jest niepowtarzalna i i niespotykana i tak jak pisałam wcześniej pełno tego w sklepach i wszystko to samo,a dziewczyny do ślubu szykają czegoś innego bo chcą wyglądać w tym dniu wyjątkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dodałam na stronke komplecik Patyrcja 2 : naszyjnik i kolczyki jest to zestaw, który idealnie pasuje do ozdoby do włosów Patrycja. Wykonany jest w białej tonacji. Pozdrawiam i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pytam o ceny naszyjników tzn. Amelia... Róża.... Fantazyjny Jezyczek... Rozkosz Zmysłów.... Kolorowe Sznurki.... Czerwono-Czarny... Skromny... byłoby super gdybyś zamieściła obok każdego cene :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Break !! Ceny tych naszyjników to : Amelia .. 62zł Róża... 60zł Fantazyjny Języczek.. 50zł Rozkosz Zmysłów ... 70zł Kolorowe Sznurki... 50zł Czerwono-Czarny...50zł Skromny... 35zł Pozdrawiam i Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrica
Agness piękna ta biżuteria BRAVO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jaded !! Kamplecik ten jest w białej tonacji : różyczki ,szklane koraliki i kryształy górskie Cena tego kompletu to 120zł Natomiast pieknym dopełnieniem jest ozdoba do włosów na grzebyczku wykonana z tych samych materiałów co Patrycja II cena ozdoby do włosów to 83zł... Pozdrawiam i zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksannna
No w końcu coś orginalnego !! Fajne pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrica i Roksannna Wielkie dzięki !!! :) Bardzo się cieszę że moje pomysły podobają sie i że nabywczynie moich błyskotek są zadowolone :D !!! Na stronkę dodałam komplecik ślubny wykonany z kamienia \"kwarc różowy\" Serdecznie Zapraszam i pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka s
Biżuteria śliczniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anko S !! Wielkie dzięki ;) Zapraszam wszystkich na stronkę, dodane nowości ślubne Pracuje teraz nad ozdobami do włosów w tonacji bieli i błękitu... Zapraszam i Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Madzik
A ile kosztują "łzy szczęścia" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam krótko
Biżuteria jest ze srebra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam krótko
(nie mówię o linkach jubilerskich, bo to akurat wiem, że są stalowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"prawie\" każdego produktu zamieszczony jest krótki opis który zawiera szczegóły dotyczące materiału z jakiego dany produkt jest wykonany :) Używam produktów posrebrzanych i srebrnych. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ukończyłam pracę nad ozdobami do włosów w tonacji bieli i błękitu ... Postaram sie jak najszybciej dodac je na stronke 🌼 Pozdrawiam i zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×