Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

podkołdernik nieobyczajny

z kim z kafeterii umówilibyście się na randkę w ciemno?

Polecane posty

Cześć bliźniak.;) Wiesz, gdzie kobieta ma punkt \"G\"? Na końcu wyrazu shopping. Dzisiaj od rana korzystałam z tej informacji. Zwiedziłam chyba połowę sklepów w Gdyni i załadowałam cały bagażnik. ...ciekawe, gdzie wsadzimy walizy z ciuchami, jak będziemy wracali do domu.?:O Aaaaale jest fajnie. Urlop, to jest to!:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ta przyjemnosc , na urlopie portfel siedzi luzniej w kieszeni niz zwykle :-) a teraz spadam do domu , w dusseldorf-ie postawili olbrzymie wesole miasteczko nad renem pewno tam wieczorkiem zbladze bo o 22.00 bajeczne fojerwerki beda :-) 🖐️ milego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie z jedną
Perła--- przeszłaś CAŁĄ Świętojańską ???? To podziwiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się z kimś poznanym na Kafe spotkałem w przedostatni weekend. Było baardzo fajnie. Ale to prywatna tajemnica moja i jej, więc wiecej nie napiszę. Warto było zajrzeć na ten portal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie szok
facet rocznik 1978 i ta dziewczyna czyta wszystko co ty tu piszesz o obciagach z połykiem ,dajesz swoje nagie zdjecia piszesz o 15 cm i o swojej byłej,naprawde jej współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylkoiwyłącznie - nie wiem, co przeszłam (byłam w Gdyni pierwszy raz), ale nogi, to mi w .... pachy wrosły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dupiszonku. 🌼 Pomarańczo - Onaczej się pisze we dwoje w mailach. Tam się pokazuje więcej tego co w człowieku siedzi poważniejszego. Na forum nie dokonuje się duchowego obnażenia. Tutaj można się co najwyżej powygłupiać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie z jedną
Świętojaństa długa jest :) Trzeba było napisać - pokazałbym Ci sklepy, o których inni nie mają pojęcia, a z ekstra towarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie z jedną
Tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×