Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

no to super nie bede sam...ewentualnie zapraszam do kontaktu na gg://6401908 celem ustalenia ewentualnego umówienia się cobyśmy pojechali razem :D czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1,2,3,4
A może ktoś z lokolic woj. Mazowieckiego wybiera się na szkolenie do Władysławowa 5.12 poroszę o kontakt bo też tam jadę a w kilka osób to zawsze raźniej:) jest_okej@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedlce SKOK
hej A DOKŁADNIE Z JAKIEJ MIEJSCOWOŚCI JEDZIESZ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile trzeba czekać na TLEFON ?
HEJ JESTEM PO REKRUTACJI ...REKRUTACJA ODBYWAŁA SIĘ W GRUPIE 6 OSOBOWEJ -3 ETAPY STANDARD ... NA KONIEC DYR ODDZIAŁU POWIEDZIAŁA ,ŻE POSZUKUJĄ KILKU OS I ,ŻE OTWIERAJĄ NOWĄ PLACÓWKĘ ... JAK MYŚLICIE SĄ JAKIEŚ SZANSE NA PRACĘ? I CZY JUŻ NIE WARTO CZEKAĆ NA TELEFON ? A I JAKA JEST PEWNOŚĆ ,ŻE TAKA GRUPA 6 OSOBOWA BYŁA TYLKO JEDNA A NIE 3 ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1,2,3,4
Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ile trzeba czekać na TLEFON
Trudno jest oceniać Twoje szanse nie wiedząc o Tobie nic. Poza tym i tak niezależnie od ewentualnej naszej opinii i tak decyzje podejmie ktoś inny. Gdy ja uczestniczyłam w rekrutacji na jej zakończenie została przekazana informacja do kiedy należy spodziewać się telefonu i że niezależnie od wyników rekrutacji każdy otrzyma odpowiedź. W moim przypadku otrzymałam telefon po dwóch dniach. Wiem, że oprócz naszej grupy była co najmniej jeszcze jedna. Nie możesz mieć więc pewności, że byliście jedyną grupą kandydatów. Mogły być inne osoby umówione na inną godzinę. Jak długo czekasz na telefon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile trzeba czekać na TLEFON
Wczoraj była rozmowa kwalifikacyjna - wiec na tel czekam 1 dzień w weekend raczej nie zadzwonią...ale wydaje mi się ,że jak by mieli to zrobić zrobili by to dzisiaj ... Sprawdzałam dzisiaj na stronie pracuj.pl nie ma już oferty tej pracy ... Osoba która przeprowadzała rozmowę powiedziała ,że jesteśmy silną grupą... to właśnie może świadczyć o tym ,że nie jedyną ... Odnośnie mojej osoby wykształcenie wyższe 2 lata pracowałam w ubezpieczeniach .. Jeszcze jedno pytanie którego właściwie nie powinnam zadawać ..ile kosztuje tak średnio wyjazd na 2 tyg do Władka ?Koszt całego pobytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ile trzeba czekać na TLEFON
Spokojnie... czekasz dopiero jeden dzień, myślę że w przyszłym tygodniu się odezwą. Jeśli startowałaś na opiekuna finansowego, to na to stanowisko nie jest potrzebne duże doświadczenie wręcz przeciwnie mogę powiedzieć. Wiem to z autopsji. Więc szanse teoretycznie masz jak najbardziej :-) Wszystko zależy od tego jak wypadłaś na rozmowie a co za tym idzie jak ocenił Cię rekrutor. Tak jak wspomniałam wcześniej decyzja należy docelowo do dyrektora oddziału. W każdym razie życzę Ci powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILE TRZEBA CZEKAĆ NA TELEFON
ZAPROSILI MNIE NA DRUGA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ !!! CO MNIE CZEKA BOJĘ SIĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILE TRZEBA CZEKAĆ NA TELEFON
WIECIE CO NAROBILI MI TYLKO NADZIEI ZAPROSILI NA DRUGĄ ROZMOWĘ NIE TYLKO MNIE ALE JESZCZE 4 OS NA ROZMOWY INDYWIDUALNE ...LIPA...MAŁO TEGO ZAPYTALI SIĘ CZY MOGĄ ZATRZYMAĆ MOJE CV W RAZIE "W" ....SZKODA TYLKO MOJEGO CZASU I PIENIĘDZY ;/ TAK NIE POWINNO SIĘ ROBIĆ !!! PO PIERWSZYM ETAPIE CO TRWAŁ OK 2 GODZIN NIE BYLI W STANIE WYBRAĆ ŻADNEJ OSOBY ...:( I PO TO TYLKO 2 SPOTKANIE BŁĘDNE NADZIEJE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodowata.m
Z całej pracy w SKOK Wspólnota najmilej będziecie wspominać szkolenie we Władysławowie. Bardzo dużo nauki ale spoko trenerzy i niesamowita atmosfera, aha na śniadanie codziennie jajecznica :) Później jest już tylko gorzej: zarobki 1400-1700 BRUTTO! a po okresie próbnym nie ma podwyżek.Tylko nieliczne odziały wyrabiają plan sprzedażowy a co za tym idzie zdecydowana większość pracowników choć się dwoi i troi to o premii może tylko pomarzyć. Do tego dochodzi obowiązek zastępowania pracowników z innych oddziałów nawet jeśli to oznacza że trzeba dojeżdżać 100 kilkadziesiąt kilometrów w jedną stronę... I w końcu LOJALKA... 3 lata za każde szkolenie albo zwrot kosztów szkolenia. Ciekawostka : Władysławowo jest wyceniane na ok 5 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale o tym, że
jest konieczność podpisania lojalki dowiaduje się nowo pozyskany pracownik chyba przed szkoleniem a nie po. Więc wie na co się decyduje. Ja z pewnością na takie warunki nie przystałabym. 3 lata bez możliwości zwolnienia się chyba, że zapłacę 5 tys. złotych...To jest CHORE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szczęcie były skokowiec
wskok - obóz pracy za psie pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaania
czy ktoś ma jutro rozmowe kwalifikacyjną w Gdyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaSiedlce
Hej. Jedzie ktos na szkolenie, ktore zaczyna się od 9.01.? Moje gg : 8320240, mam nadzieję, że ktoś się znajdzie. Sama nie wyobrażam sobie tej drogi:| Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaSiedlce
do Władysławowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvujfgnlxcnjfnvcd,
Wczoraj złożyłam aplikacje do skok piast. dziś zadzwonili i zaprosili mnie na jutro na rozmowe, czego moge się spodziewać? czytałam wasze wypowiedzi dotyczące skoku stefczyka, czy w piaście jest podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaSiedlce
SDm zebrała się juz mała grupka z Władka, ja dosiadam sie w Warszawie do nich o 10.55 w niedziele. A Ty skąd jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc_abc
a ile osób jest w tej grupie i z jakich miejscowości? Z jakich SKOKów jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaSiedlce
ja z Siedlec, reszta chyba ze Stalowej Woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc_abc
a ile osób? same dziewczyny czy też są jacyś faceci? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaSiedlce
a jakie to ma znaczenie?:) z tego co wiem 4 dziewczyny i chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę jechał z Radomia, ale nie wiem jeszcze bo może samochodem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjupils
Witam.Gdzie i ile odbywa się szkolenie w SKOK-u Piast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncjhdjsknbcdsakjjh
Dzisiaj byłam na pierwszej rozmowie a SKOK Piast, ale być może czeka mnie druga:( Jeśli dostanę sie do pracy pani mnie poimformowała ze szkolenie najpierw odbywa się w oddziale gdzie mam pracować a potem tygodniowe w Tychach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjupils
Dziękuje za szybką odp. A trudną miałaś tą rozmowę kwalifikacyjną? Dała Ci odp.już czy się zakwalifikowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepka
witam! również proszę o podpowiedź w sprawie rozmowy w Piaście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsuhcjsfhksacnh
Rozmowa jak rozmowa, wiadomo kazano mi opowiadzieć o sobie co robiłam dlaczego już nie pracuje w poprzedniej firmie, pytanie o zarobkach, cechach charakteru, jak sprzedać produkt itp. Dowiadziałam się ze w ciągu 2 tygodni dostanę odpowiedz i wtedy czeka mnie jeszcze jedna rozmowa z kierownik regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×