Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość Do bb.m.b.
bb.m.b bardzo dziękuję za Twoją opinię :-) Tak więc jest jeden etap - OK. Pracowałam kilkanaście lat w jednym z banków była to moja pierwsza praca . Jednocześnie studiowałam. Zwolniłam się z powodów osobistych. Szukam pracy również w innych bankach oczywiście, ale jak na razie bez odzewu niestety ... Te zarobki w SKOK-ach faktycznie nie są zachęcające :-/ Hmmm jeśli preferują osoby bez doświadczenia bo wiadomo, że wtedy taka osoba będzie bardziej skłonna przystać na niższą płacę to pewnie do mnie nawet by nie zadzwonili bojąc się, że będę chciała negocjować wynagrodzenie a oni nie będą w stanie albo raczej, nie będą chcieli zaproponować mi wyższej płacy... Drugim niewątpliwym problemem myślę jest to, że nie mieszkam w dużej aglomeracji być może wtedy nie szukałabym tak długo pracy .... Ale nie tracę nadziei, że w końcu los się do mnie uśmiechnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja strasznie żałuję,ze nie mogę startować do Stefczyka...wszystko dlatego,że trzeba wyjechać na szkolenie.Ja mam dwoje dzieci i dla mnie to jest problem,bo jedno dziecko mam male,a na dodatek jestem z Katowic,więc całą Polskę musiałabym przejechać...Ehh zawsze cos nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do asiajoasia
A co takiego jest w pracy w SKOK Stefczyka, że chciałabyś być ich pracownikiem... jeśli możesz napisać ? :-) Ja nadal drażę ten temat oferty Opiekuna finansowego. Im więcej będę znać szczegółów tym lepiej.. Fakt Władysławowo to bardzo daleko również dla mnie ... dla mnie to przejechanie całej Polski ... i też mam małą córeczkę. Dwa tygodnie to długi okres rozłąki. Szkoda, że nie organizują szkolenia w dwóch miejscach w zależności gdzie ktoś mieszka i gdzie będzie miał bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb.m.b
opiekun finansowy to osoba od wszystkiego, obsługa kasy, klientów, sprzedaż i telemarketing. Pracowałam w biurze kredytowym i w Naszym dużym 200tys mieście pracownicy rozdawali nawet ulotki w cichych dniach. Mają 1300netto pensji a jak dobrze pociągną miesiąc to 1800zł. Dajcie spokój szkoda zachodu. Wg mnie to praca dla osób bez doświadczenia, dobre miejsce by zdobyć podstawy by później znaleźć pracę w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz rację bb.m.b
nie będę wysyłać aplikacji do SKOK-ów. Zgadzam się z Tobą szkoda zachodu, czasu dla osób z doświadczeniem, mocnymi podstawami aby bez problemu odnaleźć się w innym banku. Nie tracę nadziei, że taka szansa pojawi się na mojej drodze poszukiwań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiajoasia- jeżeli chodzi o pracę przy udzielaniu kredytów, operacje gotówkowe to nie mam żadnego doświadczenia, mam za to doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (3letnie+stanowisko kierownicze). Okazało się, że jak dzwoniła do mnie pani dyr ostatnio, aby umówić się na podpisanie umowy to zaproponowano mi starszego opiekuna finansowego, a nie opiekuna finansowego, czym mnie dodatkowo mile zaskoczyli. Co do innych postów, ludzie startujcie np do Kasy Jowisz/Skok Jowisz, widzę że warunki co o wiele lepsze i szkolenie jest na miejscu, nie trzeba wyjeżdżać na 2 tyg do Władka, chociaż ja bym się chętnie z kimś zamieniła, bo liczyłam na ten wyjazd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bb.m.b Sedze że pensja jest zależna od miejsca pracy .Parę dni temu zaproponowali mi pracę z wynagrodzeniem 1500 zł netto.Także do 1300 zł może dotyczyć mniejszych miejscowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
hej. ja pracuje w skoku stefczyka od niedawna jako opiekun finansowy , mam 2200 brutto podstawy plus premia sprzedazowa. masz dwa warianty pracy albo na kasie zamknietej czyli za szybą albo otwartej-zwykle stanowisko tyle ze masz multi sejf pod. tak obsługujesz kase jednak na kasie otwartej normalnie spisujesz wnioski kredytowe a zarobic mozna ładnie wiem widziałam premie za sierpien dziewczyn z ktorymi pracuje. jesli masz doswiadczenie to na rozmowie sie targuj i powiedz ze chcesz np 2500 netto podstawy a potem zobacz co sie bedzie działo. ja miałam rozmowe z pania z kadr a potem z regionalnym i tyle a potem władek. z tymi etapami jest roznie. tak samo jak z wynagrodzeniem, lepiej isc i sie przekonac. tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja zaczęłam ten temat
SKOK Stefczyka na tej stronie z kilkoma zapytaniami to ja jestem ta osobą z kilkunastoletnim doświadczeniem - może przyjmę nick EVI żeby było wiadomo, że ja w danym momencie piszę :-) Do wendyyy czym różni się stanowisko starszego opiekuna finansowego od opiekuna finansowego ? Co do aplikowania do SKOK-u Jowisz niestety w moim mieście takiego nie ma :-/ zuzanek dzięki za Twoją opinię :-) Myślę, że ta kasa otwarta czy zamknięta tak jak opisujesz też nie znajduje się w każdym oddziale. Tzn. ja byłam w oddziałach SKOK-u Kopernika i Stefczyka i tam było stanowisko kasowe i dwa stanowiska dla doradców. Z tym ,że pewnie to też zależy od wielkości oddziału a wielkość oddziału od wielkości miasta. Ja piszę o mieście z liczbą mieszkańców ponad 80 tys. Tak więc podejrzewam, że zarówno organizacja pracy (kasa otwarta i zamknięta) i wysokość wynagrodzenia i z pewnością plany są zależne od usytuowania oddziału. Jeżeli możecie napisać to bardzo proszę jak wygląda sytuacja np. jeśli chodzi o wykonanie planów. Dajmy na to pracuję w kasie tj. jestem opiekunem finansowym i jest to kasa zamknięta. To kiedy mam zająć się sprzedażą produktów aby wykonać plan ? Mam mieszane uczucia po tym co przeczytałam , ale chyba faktycznie wyślę aplikacje a podczas rozmowy okaże się ile tak naprawdę jak praca w tym konkretnym oddziale jest zorganizowana i na jakie wynagrodzenie mogę liczyć. Bo dywagacje i domysły nic tutaj nie dadzą... Cieszę się, że zechciałyście się podzielić własnymi doświadczeniami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n,dndndndn
u nas w miescie sa ciagle oferty na menagera Skos Wesola czy cos tam nie gra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
kasy zamknięte są coraz rzadsze, teraz zamieniają je w otwarte. i dobrze:). co do wyrabiania planu to na zamkniętej jest trudniej spisac wniosek ale uwierz mozna wyrobic plan:) jesli pracujesz , bierzesz udział w pozyskiwaniu klienta i np z akcji telemarketingowej przyjdzie klient i powie ze to ty do niego dwoniłas to ten wniosek idzie na Ciebie bo Ty zyskałaś klienta. różnica pomiędzy opiekunem finansowym i starszym opiekunem finansowym jest taka że of głównie siedzie na kasie , ma mniejszy plan do wyrobienia natomiast sof głównie siedzi na obsłudze, ma wiekszy plan ale musi tez umieć obsługiwać kase bo jesli ofa nie ma to musi obsługiwaś klientów kasowo. jest tez tak że nie w każdej placówce jest of i sof. czasem jest sof i df (doradca finansowy), który wogóle nie zna się na obsłudze kasy i wtedy to sof na niej siedzi. co do zarobków . ja pracuje w wawie i jak mówiłam mam 2200 brutto podstawy, ale pewnie mogłabym mieś więcej;( tylko że za mało powiedziałam. i nie wierz w to że to zależy od wielkości miasta... moje koleżanki ze szkolenia pochodzą z mniejszych miejscowości, np siedlce czy mińsk mazowiecki i też mają takie same podstawy jak ja. to zależy od tego czy jesteś pewna siebie i czy ewentualnie mozesz sobie pozwolic na dłuższe szukanie pracy. jesli tak to powiedz im ile chcesz a jesli sie nie zgodza to poprostu wyjdz. ja tak nie mogłam zrobić niestety bo chętnie bym tak zagrała ale praca była mi potrzebna na "gwałt" ... możliwe że np zaproponuja Ci wyższe stanowisko ze względu na doświadczenie, choć u mnie tak nie było bo poprostu nie szukali sofa tylko ofa. sof to podstawa w granicach 2800 - 3100 brutto. wierz mi praca opiekuna finansowego to opowiedzialność. jestes odpowiedzialna za gotówkę, za dokumenty kasowe, no i w razie napadu to Ty idziesz na odstrzał bo masz kase ale to tylko czarna wizja:) wiec sie tym tak nie stresuj. :) jak masz pytania to pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak na sofa 1700 zł netto to strasznie mało- kurcze moglam rzucić wyższą kwotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVIIIIIII
zuzanek bardzo Ci dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź :-D W tym ogłoszeniu jest mowa o of-ie. To mały oddział więc stanowiska sof-a może po prostu nie być. Ale zobaczymy , wyślę aplikację jeśli zaproszą mnie na rozmowę będę twardo obstawać za wyższym wynagrodzeniem, chociażby ze względu na spore doświadczenie ale też nie przesadzając z jego wysokością. Powiem tak, nie chcę przyjmować "pierwszej lepszej" propozycji gdyby tak było dawno bym już pracowała, z drugiej zaś strony podobnie jak w Twoim przypadku teraz potrzebuję pracy jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w sytuacji,ze przyjęłabym ofertę SKOK-u nawet gdyby nie do końca mnie wysokość pensji satysfakcjonowała,bo potrzebuję pracy na JUŻ!!! A czemu w SKOK-u?Myślę,ze mogłabym zdobyć doświadczenie,którego nie mam i albo zostać na dłużej,albo kiedyś zmienić tą pracę na pracę np.w banku...No,ale niestey do SKOK Jowisz sie nie udało...Trzeba szukać dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicci
Hej, czy ktoś jedzie z krakowa bądź okolic na szkolenie 28.09 samotna podróż przez całą Polskę jest dla mnie obawiam się nie do przeżycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka :-)
Ja też jadę do Władka z Krakowa:-) a do Wrocławia 26 też jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tylko do władka. Co jest organizowane we Wrocławiu? Dostałaś już informacje odnośnie całego szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakrk
Do nicci i krakowianka Ja tez jade do Władysławowa z Krakowa. Może jakoś się umówimy żeby razem przezyć te podróż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicci
Podaje kontakt do mnie. odezwijcie się to ustalimy podróż?? w którym oddziale będziecie??!? Iwona_stronczek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka :-)
Ja mam we Wrocławiu podpisanie umowy, badania i szkolenie BHP i jak na razie wychodzi na to, że jadę sama niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Justyna 833 Ja jadę z Katowic ,z tego co sprawdzałam pociąg jedzie przez Łódź, możemy się jakoś zgadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko jeszcze
A po ile macie lat tak w ogole? Ja 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Justna 833 Nie mam gg :D Napisz do mnie na maila dagucia@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś do mnie dzwonili ze skoku w piatek mam iść na rozmowe do katowic na plac miarki, ktoś tam był i wie jak wyglada rozmowa? A gdzie potem to szkolenie jak się ewentualnie dostanie i ile ono trwa? Proszę odpiszcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamka_k86
jadący na szkolenie 27.09 przez Opole, Poznań, słupsk pilnie poszukiwani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamka_k86
...i przez Wrocław;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocław
:)te zjade z wrocławia 28, wiec moze sie jakos zgadamy? aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×