Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość Dorota1989
Witam! ja wybieram się na szkolenia do Władysławowa 23.01.2011 z kasy stefczyka w Toruniu. Czy ktoś jedzie z okolic Torunia lub Bydgoszczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulusiaa82
Do jeszcze młoda. tak jak Ci napisała Olga rekrutacja dość długa i męcząca. Jak dla mnie to był taki lekki cyrk. Szukają niewiadomo kogo ( a może i wiadomo bo dało się zauważyć osoby które dobrze znały pracowników nawet przy odczytywaniu listy obecności już dało się wyłapać osoby które były znane przez rekrutujących ) więc pewnie kilka staowisk było już z góry obstawionych :( ale co do samej rekrutacji w pierszej kolejności test psychologiczny sprawdzający niby Twoją osobowość potem krótki wykład nt skoku i kolejny test z wiedzy o skok i część zadań matematycznych (proste obliczenia procentowe pod prace w skok typu pan Kowalski bierze kredyt 15 000 z czego 4% zabiera prowizji skok więc ile kasy dostanie pan Kowalski itp.) potem oczekiwanie na wyniki i grupa 18 osób przechodzi dalej. Potem ćwiczenia w grupach z tego co wiem ale ja już tam nie doszłam a na następny dzień rozmowa . Rekrutacja długa, dla mnie za długa. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzabc123
Ja również się wybieram,ale jadę z Ciechanowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota1989
Prosiłabym o kontakt osovby które jadą na szkolenie 23 stycznia 2012 :) moje gg 6198612 Dorota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, byłam na rektutacji w SKOK Opolska i jestem zniesmaczona :/ praca polega na nioszeniu ulotek po blokach i ,,namiawianie" ludzi w firmach !! Pani powiedziała że 30 % pracy w biurze czy ktoś się z tym spotkał ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama rozmowa przebiegła bardzo miło, nie było żadnych scenek. Pytali się mnie dlaczego odpowiedziałam na ofertę i jak sobie wyobrażam pracę, po czym pani powiedziała mi że klient sam nie przyjdzie i zapytała jak można pozyskać klienta... Powiedziała że klienta trzeba przyciągnąć i jest to rozdawanie ulotek po mieście a także roznoszenie po blokach a także chodzenie po firmach z ofertą. Szkoda tylko że w ogłoszeniu nie wspomnianio nic o tym a wymogi mają naprawdę dużeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epi00
tak to prawda ja też miałam identyczną rozmowę w Skoku w Szczecinie na stanowisko Doradca Finansowy, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam pytanie, czy nie bedzie mi przeszkadzac roznoszenie ulotek, po miescie, czyli wszedzie,po firmach, po sklepach i osobiscie wreczac naszym potencjalnym klientom,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Nowaaa_A
Cześć, mam do Was Pracownikow Skoku takie pytanie za co zwalniają w Skoku, czy jest to kwestia nie wyrabiania planów? Ciagle pojawiaja sie nowe ogloszenia na pracuj.pl, wiec wynika z tego ze rotacja jest ogromna, Oni zwalniają czy tez tak duza jest presja na sprzedaz ze Osoby same odchodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście powodów zwolnień jak w każdej firmie jest cała masa natomiast głównym powodem jest to, że ludzie sami się zwalniają. Przyczyną tego jest przede wszystkim mała kasa w stosunku do wielu obowiązków i ciągłej presji. Zdarzają się zwolnienia bo ktoś sobie nie radzi ale to już trzeba naprawdę "się starać" żeby do tego doszło. Ludzi przed złożeniem wypowiedzenia nie odstrasza nawet fakt, że trzeba zwrócić kasę za odbyte szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania sląsk
hej!!czy któs wybiera się na szkolenie 6.02.2012 do władysławowa?? ja bedę jechac z Katowic pkp. Jak wyglada takie szkolenie??czy ciężko jest zdac egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam druga juz rozmowe, jeszcze nie wiem czy jade na szkolenie, a masz juz zatrudnienie, czy dopiero po egzaminie bedziesz miala, tez mialas dwie rozmowy kwalifikacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnt
ktos jedzie na szkolenie do wołomina 6.02?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota1989
Ja właśnie wróciłam ze szkolenia we Władku i jestem bardzo zadowolona! Fakt, że bardzo dużo nauki ale jeśli traficie do Asi Wójcik to się nie martwcie, super tłumaczy a do tego jest jest mega cierpliwa! Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaSiedlce
Dorota1989=> przygotuj sie teraz na to, ze praca w oddziale bardzo rozni sie od tego co bylo na szkoleniu. Kazdy ma swoje zasady i nawet podpisywanie papierow sie rozni, ale wszystko do ogarniecia:) Ja po szkoleniu bylam zachwycona a pozniej malego szoku doznalam( podobno wszyscy tak maja:)). Mam nadzieje, ze SKOK nas nie zrazi do siebie:) Pozdrawiam i milej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calaja;)
Witam serdrcznie, mam pytanie czy ktoś poza mna ;) wybiera sie 20 lutego na szkolenie- wyjezdzam 19 z opola? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calaja;)
Jezeli tak to podaje nr gg: 6001730 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blancia- druga rozmowa? Nie wiedialam że jest wiecej niz jedna...:-( Ja mialam rozmowe wczoraj w Szczecinie. Do 20 lutego maja dac pisemna odpowiedz, ciekawe... Dorota1989- Ty po szkoleniu juz, wiec przybliz cos wiecej, ile godzin dziennie zajec, jakie warunki mieszkaniowe itd Mam pytanie , czy ktos sie orientuje jak to jest z nowymi oddzialami? Jesli zostanie dopiero otwarty (na wiosne) to chyba nie jednego pracownika potrzebuja? Ja aplikowalam na opiekuna finansowego i wlasnie sie zdziwilam ze na rozmowie byly wraz ze mna tylko 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie Chciałabym sie dowiedziec czy była pani na rozmowie kwalifikacyjnej 9 lutego na 13.40 w szczecinie na ul. Rydla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam pytanie dot.warunków,jakie należy spełnić,by móc pracować na stanowisku kasjer-dysponent w firmie Skok Stefczyka. Chodzi mi o wykształcenie,znajomość języków obcych,biegłą znajomość komputera,zdolności matematyczne,itd. Jeśli było już takie pytanie,to sorki,ale nie czytałam całego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1!
Hej calaja;). ja wstępnie jadę na szkolenie 20-tego do Władysławowa. Zadzwonili do mnie w piątek ,że mnie przyjmują tylko jutro mam przyjść doprecyzować szczegóły. Wszystko zależy od tego jaką pensje mi zaproponują , bo tylko na I etapie rekrutacji pytali mnie jakie są moje oczekiwania ,ale już na II etapie nie było wogóle rozmowy o tym.Ja powiedziałam ,że chcę 2000 netto ale cztając na forum jakie są zarobki dziwię się ,że do mnie zadzwonili. Powiedz mi proszę jakie Tobie zaproponowali warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina181992 - tak, tam gdzie Pani pisze. Ale na inna godzine. Pani tez miala rozmowe? Jesli tak to do jakigo oddzialu, miasta Pani aplikowala i na jakie stanowisko? Co powiedzieli po rozmowie, zeby czekac na decyzje listowna? Bo mi tak oznajmili , no to czekam...podobno do 20 lutego maja dac znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula1!- rozumiem zatem że mialas przeprowadzone dwie rozmowy? Czy masz na mysli że I etap to wtedy gdy skladalas aplikacje i tam bylo kilka pytan do odpowiedzi m in wlasnie o zarobkach? Ktorego mialas rozmowe? Pytam zeby sie zorientowac jak dlugo czekalas na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1!
aplikacje złożyłam przez internet 31/01/2012. zadzwonili do mnie 03/02/2012 i miałam pierwsza rozmowę w oddziale w którym mam pracować 08/02/2012. Były 3 babki na spotkaniu.I tam pytały mnie o moje oczekiwania finansowe. zadzwonili jeszcze tego samego dnia , że przeszłam I etap rekrutacji i II etap miałam w Łodzi na następny dzień tj. 09/02/2011. dostałam tel. 10/02/2012 ,ze chcą mnie zatrudnić i jutro 14/02/2012 mamy omówić szczegóły. Także proces rekrutacji dość szybko przebiegł. Nie wiem tylko jakie ustalenia będą jutro odnośnie wynagrodzenia , bo na II etapie oni nic nie mówili a ja nie spytałam, ale skoro znali moje oczekiwania i zadzwonili to mam nadzieję ,że nie będzie żadnej lipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malta555- tak byłam na rozmowie, ja aplikowałam na stanowisko Opiekuna Finansowego do Pyrzyc a Pani?? Mi powiedzieli ze zadzwonia do 20 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina181992- ja rowniez na opiekuna finansowego ale do Barlinka, wiec niedaleko :-) U nas ma byc nowy oddzial a u Was? Do starego szukaja czy tez do nowego oddzialu? Tak sie zastanawiam czy sie odezwa...bo czytajac paule1 mozna wywnioskowac że moze do zakwalifikowanej osoby dzwonia zaraz a do tych odrzuconych wysylaja decyzje poczta, no nie wiem. Nie nastawiam sie, chociaz milo by bylo, zawsze to nowe doświadczenie i staż:-) Babka mowila wlasnie ze w marcu -tyg szkolenie a od kwietnia praca, jakby co...Mam pyatnie- a duzo bylo chetnych na stanowisko w Pyrzycach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malta555- nic nie mowili na rozmowie o nowym oddziale. tak fajnie by było jak by przyjecli, owszem nie daleko. Jak ja byłam na rozmowie to tez były tylko 2 osoby. Ja i jeszcze jedna Pani. Nie ma co sie nastawiac trzeba czekac na odp. MI mowili ze zadzwonia nawet jak bedzie odpowiedz negatywna. O ktorej pani miała rozmowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina - ja mialam o 11.30. a wiec czekamy...oby dobrze bylo to na pewno sie spotkamy we Wladyslawowie na szkoleniu:-) Mam prosbe- jak sie odezwa to prosze o info, ja rowniez odrazu dam znac tutaj na kafeterii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×