Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość asixjo
Wiek chyba nie jest najwazniejszy, jesli to dla Ciebie takie wazne to cwierc wieku za mna:P Do mnie odezwali sie po 3 dniach. Nie martw sie na zapas, moze wysla Cie na kolejne szkolenie:) Glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanniiaa
hej tez uważam że wiek nie jest ważny ja 25 mam ;) na decyzje czekalam kilka dni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d,dkddreerg
dzieki za odpowiedz, to juz chyba nic z tego , widocznie nie bylam jak chcieli, a szkoda bo doswiadczenie mam, a wy macie duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moze ktos powiedziec jakie sa zarobki w skoku stefczyka w malych miejscowoasciach???? prosze o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbb
1850 brutto podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do d,dkddreerg j
Ja aplikowałam do Skok-u Stefczyka w ubiegłym roku. Przeszłam dwa etapy rekrutacji, zadzwonili po dwóch dniach z informacją, że nie wybrali mnie bo..... mam za wysokie kwalifikacje. Żałosne... A chodziło o opiekuna klienta. Ja odnoszę wrażenie (pracuję, ale szukam nowej pracy) wysyłając aplikacje i nie otrzymując odpowiedzi, że spore doświadczenie wcale nie pomaga w uzyskaniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BluePlumBlum
d,dkddreerg Nasz wiek, nasze doświadczenie, to ile zażyczyłyśmy sobie podstawy i masa innych pytań które zadasz zapewne w najbliższym czasie nie ma teraz znaczenia skoro nie ma to odzwierciedlenia w Twojej osobie/rekrutacji/doświadczeniu. Jedyny użytek jaki teraz z tego jest to myśli które krążą po głowie - oooo, taką gówniarę zatrudnili; ooo, zero doświadczenia; ooo, nic dziwnego, że ją zatrudnili z takim małym doświadczeniem skoro chciała taką małą podstawę... Na Skoku się świat nie kończy. Życzę powodzenia na kolejnej rozmowie kwalifikacyjnej. Gdzieś czeka na Ciebie stanowisko marzeń. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bbbbbb dzieki, a jaka to miejscowasc? bo slyszlam ze zarobki sa zalezne od miejsca pracy. ja aplikuje do miejscowasci ponizej 50tys mieszkancow. a premia tak srednia miejsieczna ile wychodzi tak srednio? DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hutda
najblizszy wyjazd do wladka 3.12 kazda rozmowa jest inna zalezy od oddzialu i osob z ktorymii sa prowadzone. jak ktos umie rozmawiac z ludzmi to da sobie rade jesli chodzi o kase. nie wiem. pewnie to nie sa grosze jednak ja pracowalam w jednej firmie na podtawie 1400 a premia wynosila 5-6 tys. wiem ze nikt juz mi nie da takich pieniedzy ale jak czlowiek ma sie utrzymac z 1500 albo nawet 2 tys, w polsce nie ma perspektyw. uwazam ze jest bardzo zle a bedzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr,rr,rrrrrrrr
wszedzie beznadzieja z placa, sluchajcie w Skoku Wesola szkolenia sa co tydzien w Myslowicach? Tam sie jedzie za wlasna kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorek
Pracuje w Skoku Stefczyka od roku. Jednym słowem tą firmę można określić- burdel na kólkach. Po szkoleniu przychodzisz do oddzialu pracować i nie wiesz kompletnie nic!!! szkolenie w ogóle nieprzydatne, wywalają kupę kasy na to, wysyłają na drugi koniec Polski, a mogliby zrobic szkolenie przez te 2 tyg normalnie woddziale i wtedy można się o wiele więcej nauczyć. No ale mniejsza z tym. Najgorsze jest to, że jak trafisz na kiepski oddział to od razu z góry przechlapane bo nie masz od nikogo pomocy, wszystkiego trzeba uczyć się samemu. Mam porównanie bo po szkoleniu trafilam do super oddzialu gdzie duzo sie nauczyłam dzięki tym ludziom, którzy tam pracują, a niestety po miesiącu zostałam przeniesiona już do docelowego oddziału gdzie atmosfera gorsza od moich wyobrażeń, zero pomocy, kupa stresu bo niestety skok to średniowiecze i ogarnąć system to też trzeba czas poswięcić. Na pięć osób w oddziale jedna, ktora chciała pomóc. O kierownictwie nie wspomnę bo to szkoda pisać. Jak ktoś z was trafi do fajnego oddziału to może mówić o naprawdę dużym szczęściu. Nie zwolnilam sie stamtąd tylko z tego względu, że chcialam zajść w ciążę i mieć z tego tytułu wszystkie świadczenia. Teraz już jestem na zwolnieniu ciążowym, w sumie to od początku ciąży i dziękuje Bogu że nie musze tam przychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huskylobe
Hej, dostałam propozycję pracy jako kierownik w skok stefczyka ( skok finanse) w małym mieście. Aktualnie pracuje w banku i nie wiem czy przyjąć tą propozycję. Nie chcę żeby był to strzał w kolano. Za duzo negatywnych opinii. Proszę Was o poradę, ale taką rzetelną bo nie chcę podpisać cyrografu z diabłem. Co z tymi premiami regulaminowymi - one są wypłacane co miesiąc pomimo braku wykonania planu??? Dajcie znać jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorek
Straszą co miesiąc ze zabiorą premię regulaminową, ale nie zdarzylo sie odkąd pracuje żeby tej premii nie było, a plan był często niezrobiony. Generalnie co miesiąc czyms straszą, najczęściej zwolnieniami za brak planu. Jeśli pracujesz w banku to daj sobie spokój, to jak z deszczu pod rynnę, a jeszcze w dodatku można się "cofnąć w rozwoju" że tak powiem bo żadnych szans rozwoju w skoku nie ma. Pytaj co jeszcze chcesz wiedzieć to ci odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huskylobe
Dzięki za odp. Pytań jest wiele. Ile zarabia kierownik w Twoim regionie no i co jest z tą umową 2 tyg. na czas pobytu we Władku, czy po nie zdanym egz. nie kontynuję zatrudnienia? Sama nie wiem co mam zrobić , umowę w banku mam jeszcze na jakiś czas i wiem na czym stoję. A co z umowami - lojalkami? To że są to wiem, tylko na jakich warunkach. Z góry dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorek
Na szkoleniu dostajesz normalną umowę na 2 tyg, to jest normalna umowa o pracę, leci ci już zatrudnienie,po egzaminie dostajesz od razu umowę na 2 lata. Lojalka jest podsuwana dopiero przy umowie na czas nieokreślony a czy ją dostaniesz to już inna kwestia. Z tego co wiem kierownicy są mocno rozliczani z wyników także jak twój oddział nie będzie robić planów to i dla ciebie to może się źle skończyć- ale z tym jest róznie, rożne czynniki mają na to wpływ. W Kazdym razie co mc są takie spotkania dyrektorów z kierownikami z kazdego regionu i tam się spowiadasz ze wszystkiego i dostajesz albo opieprz albo się do ciebie nie przyczepiają bo robisz oczywiście plany. Dla mojej kierowniczki zawsze to był bardzo stresujący czas ale to zależy od charakteru, nastawienia, tego jak potrafisz rozmawiać, bronić się itp. także nie można generalizować. Akurat ona sie na kierownika nie nadawała i zresztą już nim nie jest. Mniejsza o to. Jeśli chodzi o zarobki to są bardzo zróżnicowane bo to zależy od regionu Polski w jakim mieszkasz. Widziałam na umowach że dziewczyny podostawaly tyle samo co ja, a byly zatrudnione na stanowisko niżej odemnie, ale były za to np. z województw zachodnich a ja ja jestem z wschodniego więc to zależy głównie od regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorek
I ciężko mi powiedzieć na jakich warunkach są te lojalki bo ja mam obecnie na 2 lata umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorek
Aha i u mnie w grupie na szkoleniu byla dziewczyna, która egzaminu nie zdała i mimo to dostała umowę o pracę dalej także to jest tylko pic na wodę fotomontaż, każdy kto jedzie na to szkolenie to juz wie że bedzie pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jorek, a jak zrezygnujesz w ciagu tych dwoch lat to nie placisz im kosztow za ten kurs we wladku (5tys?) i ile wychodzi tobie premia miesiecznie tak srednio, a ile u was jest podstawy. dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Citi czy Skok
Cześć, chciałbym Was się poradzić. Obecnie pracuje w banku Citi Handlowy jako doradca ds telesprzedaży. Zwykły telemarketer. Sprzedaje pożyczki i ubezpieczenia do kart. Mam propozycje pracy w Skoku Stefczyka w nowo otwieranym oddziale w Bydgoszczy. Nie mam pojęcia czy wgl w to się bawić. W Citi umowę mam na 5 lat, jeśli będę rentowny to mogę być spokojny o swój byt. Ale zarobki na rękę to od 1100 w górę, zależy od miesiąca i wykonanego planu. Średnio ok 1500, czasami zdarza się ponad 2000. Plusem w Citi jest to, że pracuje po 6h na dwie zmiany i żadnych nadgodzin nie mam. Możecie mi doradzić? Czy próbować w Skoku Stefczyka? Stanowisko będzie najniższe w oddziale, prawdopodobnie będzie to opiekun finansowy. Jak tam z podstawą, premiami i godzinami pracy? Czy jest duży stres ze wględu na obowiązek wykonania planu itd? Proszę doradźcie, bo nie chciałbym wejść z deszczu pod rynnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorek
Sowasowa- ja mam 2200 brutto podstawy plus premia. Z tego co pamiętam jak był plan zrobiony to dostałam ok. 700-800 zł premii, premie u nas dzielił kierownik, przy czym bierz poprawkę że kierownik tą premię nie zawsze sprawiedliwie dzieli. Premia uzależniona od procentowej sprzedaży, ciężko powiedzieć jak to wygląda w złotówkach bo to zależy od wysokości planu jaki masz. Teraz jestem na zwolnieniu ciążowym więc dostaje średnią, to też już inna kwestia, więc nie wiem jak teraz jest z premiami. Nie słyszałam o takim przypadku żeby ktoś musiał oddawać za szkolenie jak zrezygnuje z pracy w ciągu tych dwóch, a kilka osób sie zwolniło jak ja pracowałam i żadnych takich akcji nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorek, a to fajna masz podstawe. mieszkasz w duzym miescie? bo ja sie stram o prace w opolu i strzelcach opol. a ta premia to tez brutto? dzieki za wyczerpujace informacje. duzo zdrowia zycze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorek
Mieszkam w mieście powyżej 500 tyś. mieszkańców. Tak premia brutto bo jest doliczana do podstawy i od całości podatek. A już zaproponowali ci pracę ? i na jakie stanowisko? bo od stanowiska własnie też zależy podstawa. Aha no i teraz to nie wiem jak jest z premiami bo się troche pozmieniło w skoku, przeorganizował się że tak powiem bo od października jest objęty komisją nadzoru finansowego ale do października było tak jak napisałam. W każdym razie powodzenia w pracy życzę, jak trafisz do oddziału z fajnymi ludźmi to żadna praca wtedy nie straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Citi czy Skok
Ja bym na twoim miejscu nie startowala do Stefczyka, pracowalam w Wesolej i nigdy wiecej niz 2000 nie zarobilam, a stresu mnostwo i kasa itp, a poza tym Skoki sa teraz pod lupa, olej to, zaden prestiz a po pracy na sluchawce pozniej beda cie chcieli w kazdym banku, napewno cos lepszego znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Citi czy Skok
Poczytałem, popisałem i też doszedłem do tego wniosku. Tutaj mam narazie pieniądze, które mi wystarczą, praca męcząca nie jest, nadgodzin brak, no i bez stresu. Ludzie zajebiści. Miód, malina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hutda
po telemarketerze wszedzie? dobry zart haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi1987
Witam Was serdecznie, wyjezdzam na szkolenie i mam pytanie czy bede mogla wrocic na niedziele do domu bo wtedy mam studia? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanie czy jedzie ktoś na szkolenie w dniu 03.12.2012, z Wrocławia do Władysławowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patishka
Hej, ja też dopytywałam się o powrót na weekend do domu i nie będzie z tym żadnego problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władysławowo szkolenia
hej. jestem teraz we władku na szkoleniach. w piątek kończę. Weekendy wyglądają tak, że w pierwszy weekend w sobotę są zajęcia. niedziela wolna ale wszyscy powtarzają materiał na poniedziałek bo robią nam kartkówki z przerobionego materiału, a w weekend wyjazdowy w sobotę do 16 jest szkolenie z zachowania na napadzie - praktyka i teoria. Teoretycznie powinno się zaraz po tym szkoleniu pakować i spadać do domu ale można sobie przedłużyć dobę hotelową do niedzieli do 12. Nie ma szans ominąć szkolenia ani jednego sobotniego bo jak ktoś chce jechać do domu to może ale SKOK wyznacza inny termin szkolenia z Western Union, Rozpoznawania Znaków Pieniężnych i Napadu na kiedy indziej i trzeba przyjechać do Władka drugi raz na własny koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×