Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babcia Jadzia

po czy rozpoznac Polaka???

Polecane posty

Zapytalam mojego chlopaka, ktory tez juz potrafi rozpoznac Polakow na ulicy (choc jest cudzoziemcem) po czym ich poznaje. Powiedzial, ze po twarzy, a chlopakow po ksztalcie glowy, bo prawie wszyscy maja jezyka i kwadratowa glowe :P Opisujecie Polakow tak, jakby byli najgorszymi chamami na swiecie. Gdybyscie sie troche przyjrzeli innym, to byscie zobaczyli, ze w kazdej narodowosci sa rozni ludzie. Anglicy wstydza sie za Anglikow. Hiszpanie za Hiszpanow. Slyszalam z ich ust te same narzekania: tez sie czasem nie przyznaja do rodakow za granica. Nawet jesli mamy pasemka (nie nosze), nosimy jeansy (choc nie mam pojecia o jakich jeansach mowa, chyba w kazdym kraju ludzie nosza jeansy) to wcale nie musimy byc tacy jak wszyscy. Swoich rodakow krytykuja ludzie, ktorzy maja kompleksy na punkcie wlasnej narodowosci. A czego tu sie wstydzic? Polacy to tak naprawde narod jak wiele innych, wcale nie jestesmy ani tacy wyjatkowi, ani tacy beznadziejni. I przestancie biadolic nad polskim buractwem, w niczym nie jest ono gorsze od brytyjskich chavs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enamorada ----> nie zozumialas tematu- my tu nie krytykujemy (nie wszyscy) tylko piszemy po czym poznajemy rodakow. Napisalam rowniez ze: \' Pozytywne cechy ktore da sie zauwazyc na ulicy- jestesmy najpiekniejsi i my- kobietki i nasi mezczyzni\'. Wypraszam wiec sobie przytaczanie mojej wypowiedzi (ad. pasemek i jeansow) jako krytykujacej Polakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać ich z daleka
po t-shirtach z wielim napisem A-D-I-D-A-S po skarpetach z wielkiem napisem P-U-M-A, ktore sa naciagniete do kolan ogolnie to maja jakies komplekasy i gdzie sie da musza miec firmową metke hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać ich z daleka
ogolnie wygladaja bardzo mizernie przy facetach innych narodowosci,,,,takie sieroty!! zreszta o polkach tez bym mogla duzo pisac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem w ciazy
i jak mi ktos ustepuje miejsca w autobusie to robi to Polak/Polka, pewnie w 8 przypadkach na 10... wiec juz wiem, po czym (poza jezykiem) poznac Polaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka prawda...
Im bardziej skrajny przypadek tym lepiej widoczny. Piszecie o prostych robotnikach albo wiejskich szpanerach bo tylko takich jestescie w stanie rozpoznać. Sami podsycacie stereotyp Polaka - chama i brudasa. Po co? Zeby poczuc sie lepsi:o przez to ze nie macie wasów, nie nosicie reklamówek i skarpet do sandałów. Tak, to na prawde wielkie powody do chwały. Najzabawniejsi sa i tak ci niektórzy zeby sie dowartosciować "wcale sie nie chwala" ze oni to sa brani za obcokrajowców:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak w autobusie, szczegolnie w weekendy, jadac, zdazy obdzwonic z komorki wszystkich znajomych i rodzine w Polsce, w polowie rozmowy,niespodziewanie zupelnie dla rozmowcy, konczac slowami:\"dobra, ja juz koncze to te minuty takie tu pieronsko drogie!\", po to, aby tylko sekundy pozniej wykrecic kolejny numer:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos wspomnial
ze Polacy, ci mlodzi uwielbiaja czapki z daszkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie czapki z daszkiem
i dresy adidasa.... bleee bleeeee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzis widzialam
kilku Polakow, i tak jak tu piszecie: bluza a na niej napis PUMA, czapka z daszkiem tez Puma, adidasy, plecak i koniecznie TESCO reklamowka buehehehehehehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo..
czy niektórzy z was nie piszą przypadkiem o sobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ooo
ty tez masz szafe firmowych ubran PUMA i ADDIDAS ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo..
żałuję ale nie,mam inny styl...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ooo
ja nie mowie ze jest cos zlego w posiadaniu ubran firm PUMA czy NIKE, bo sama posiadam ich troche, roznica tylko w tym ze nie nosze ich na ulicy (chyba ze biegam), dla mnie to ubrania wylacznie na silownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo..
no właśnie,ja rozumiem że śmieszne jest noszenie np.skarpetek do sandałów i że niektórzy przesadnie popisują się bądź szpanują markowymi ubraniami.Ale po to też one są żeby je nosić. Wiem też że każdy rozpoznaje "swojego" inaczej.I każdy tu opisuje swoje spostrzeżenia.Ja nie oceniem nikogo po ubiorze.Oby był tylko czysty i schludny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo..
mój mąż nosi czapkę z daszkiem,i moich dwaj synowie też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami siebie osrywacie
bo wy tez Polacy nawet jak macie te rezydentury, to i tak Polakami jestescie i bedziecia do smierci nawet jak sobie to angolskie obywatelstwo załatwicie tak sie nie posmiewajcie z waszych rodaków bo moze was tez obsmieja jakies inne narodowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shameless
co w tym zlego zeby posmiac sie z nas samych ? Wyluzuj sie troche sztywniaku, my jestesmy Polakami i bedziemy, bez wzgledu na rezydenture,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×