Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

Pajoonk co Ty chrzanisz? Gdzie i jakie zamieszanie zrobiłem?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X ->dobrze wiesz o czym mówię :D pojawiłeś sie i kobiety o nikim innym już nie mówią :D:D Chuda ->🌻 no troszkę mnie TU nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda 👄 nie wypada donosić więc tego nie zrobię ale gdybyś wiedziała,co ja wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk sory ,nie miałem zamiaru robić Ci konkurencji i poza tym kto by przypuszczał,że na zgreda się rzucą zamiast na młodzieńca :D Jeśli chcesz to tak zamieszam,że będą za Tobą strasznie tęsknić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no spoko;) widać co świeża krew to świeża krew :D Nie rób specjalnie zamieszania :)Na dwóch jest wystarczająco wszedzie miejsca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda ,no dobra - za radą Pajoonka idę \"mieszać\" na inny topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila chwila ! ja Ci nic nie radziłem sam chcesz mieszać to mieszaj tylko mnie do tego nie mieszaj... osz Ty przed Chudą chcesz mnie oczernić??!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk radziłeś,radziłeś co było świetnie widać między wierszami :D ostatecznie chwila odpoczynku Ci się też należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och to troski o mnie :D no bym sie nie domyślił :D są jednak życzliwy na tym forum ;) czyżbyś sugerował że jesteś zmęczony i chcesz odpocząć o Chudej i Strip??;) Mam sie wpisać na zastępstwo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudej Ci przecież nie odbijałem bo widzę,że zapatrzona w Ciebie,a o Strip to nawet nie myśl,bo ona na wieki moją jest i basta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk i już tęskniące za Tobą wyśledziły gdzie przebywasz :D ale coś mi się wydaje ,że niektórym musiałeś nieźle dopiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X -> widać znasz sie lepiej na kobietach:) może to z wiekiem przychodzi? ;) Ps. Ja wprawdzie mam inną wersję wydarzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonku ktoś tam ma do Ciebie ponoć pilną i ważną sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda blondynko
to czas sie poznac..myslalm ze topik ci nie odpowiada...tu jest po prostu wesolo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk możliwe bo ostro przystąpiłem do stopienia jej nieczułego na moje zaloty ;) serca :D Ale się dziewucha denerwuje!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×