Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiaczek86

LIPIEC 2008

Polecane posty

jest maj i czerwiec więc czemu nie lipiec?? Ja ślubuję 5 lipca :-) w pod warszawskim Brwinowie! Wszystkie przyszłe panny młode zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zabusia!! Lipiec to mało popularny miesiąc na śluby ale z pewnością wiem, że na kafeterii jest nas więcej!! Ja siedzę znowu w pracy i się nudzę :-) i odliczam dni do ślubu - autentycznie nie mogę się doczekać jak małe dziecko :-) nie wiem czy wszystkie przyszłe panny młode tak mają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubduss
Hejka!Ja tez 12 lipca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek86-5 lipca 2008 dubduss- 12 lipca 2008 ZABUSIA24-19lipca 2008 Landrynka_truskavkova - 26 lipca 2008 No to już jesteśmy 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubduss
O moj slub bedzie bardzo daleko od Warszawy jestem z Malopolski,no ale slub bede miala na sali mam juz fotografa i zespol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynka a Ty gdzie bierzesz ślub?? To morze coś z zespołem podpowiem jak może moje okolice :) Ja na szczęście zespół już mam (choć wcale nie z warszawy) z Lublina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - 2900 mam nadzieje, że za 2 dni ? :> ja mam zespół za 2000 tys. 2 dni pełnego grania. kamerzysta - 800 zł kucharka + kelnerki - 2000 fotograf - za darmo sala - 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubduss
Bardzo drogi ten twoj zespol ja za moj tez place 2000....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek86-5 lipca 2008 dubduss- 12 lipca 2008 wredne to jakieś-12 lipca 2008 ZABUSIA24-19lipca 2008 Landrynka_truskavkova - 26 lipca 2008 No i już 5 nas jest :) Ja za zespół płacę 2700 ale w tym jest 400zł za dojazd.Jak wesele jest w ich okolicy to biorą 2200.Jak na warszawskie stawki to nie było dużo, a mnie się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhh
ja mam zespół za 2000 tys. 2 dni pełnego grania. kamerzysta - 800 zł kucharka + kelnerki - 2000 fotograf - za darmo sala - 1000 hahaha z cen wynika ze wszsytko bedzie pod psem remiza kosztuje 2000 kanerzysta 800???????hahahahahahhahaha chyba najnizszych lotów ten film moze animowany nawet bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bądż złośliwa!!Ceny w całej Polsce są różne - na szczęście dalej od wielkich miast jest taniej co nie znaczy, że gorzej!!A cena 800zł za film to akurat wcale mnie nie dziwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubduss
U mnie sala -1500,zespol 2000,kamerzysta 1400 i fotograf 1000 za dwa dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartulka
a cóz to za znakomity fotograf którego prace sa warte az 0 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KremóFka już Cię dodajemy do nasz listy :) gosiaczek86-5 lipca 2008 dubduss- 12 lipca 2008 wredne to jakieś-12 lipca 2008 ZABUSIA24-19lipca 2008 Landrynka_truskavkova - 26 lipca 2008 KremóFka - 26lipca 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhhhhhhh -- Moja Droga co taka zdziwiona? U nas są takie ceny. Kamerzysta 800zł ponieważ to znajomy. i dlatego mamy cene troszkę niższą. Sala - 1000zł. U nas to normalna cena! Nie mieszkam w Warszawie, ani we Wrocławiu, żeby cena była wyższa. Kucharka+ kelnerki - 2000, tylko, że my kupujemy swoje produkty, więc nie wyjdzie mniej niż firma. fotograf - ? przyjaciel, jest fotografem i jako prezent slubny pragnie nam robic zdjecia. a my jestesmy bardzo zadowoleni z tego, poniewaz zdjecia robi przebajeczne. cos jeszcze? haha głupie pomaranczowki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubduss
masz jakis problem czarnico?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyby:-) Ja chyba poszukam tańszego zespołu. Jestem z Wrocławia, ale ślub w kotlinie Kłodzkiej, piękna okolica i taniej:-) Za jakiś czas musimy zrobić liste gości i wsteony kosztorys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubduss
sama jestes stara mohera sama zaczelas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubduss
chyba jestem na pomaranczowo nie zauwazylas napisalas glupie pomaranczowki to chyba tyczylo sie takze mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×