Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiaczek86

LIPIEC 2008

Polecane posty

Gość kuleczka.
kitty pierwsze slysze, koscielny to jest koscielny. w urzedzie stanu cywilnego wczesniej zostaje wszystko zalatwione 5 lipiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub konkordatowy jest nowoczesną formą zawierania związku małżeńskiego. Od ponad sześciu lat nowożeńcy mają możliwość zawierania związku tylko w kościele, a nie jak dotychczas również przed Urzędem Stanu Cywilnego. Trzeba tylko dopełnić kilka formalności w tym kierunku, aby małżeństwo zaakceptowane było przez polskie prawo. :) właśnie o to mi chodziło, trochę jestem zaspana dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa no to trzeba tak od razu , że konkordatowy :D To tak jak ja :D Kuleczka ale koleżanka wspomniała tylko o kościelnym ;) Nie mówiła że będzie robić jakiś wcześniejszy cywilny ;) Ale już wyjaśniła że chodzi jej o konkordatowy :) A dla mnie to super rozwiązanie , łatwiejsze można by rzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też będziemy mieli ślub konkordatowy, a wesele niestety ogromne. Mamy baardzo duże rodziny i sporo znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko 300 :O rety ja nie wiem czy bym nazbierała 120 osób z naszych dwóch rodzin :O ( i to licze tutaj już z dalszą rodziną :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my 200 osob, bardzo scisnelismy ;) jakbysmy mieli tak zaprosic naprawde wszystkich to z pierwszej listy, ktora zrobilismy wyszlo 350 osob. :O zmniejszylismy do 200. na dzien dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała mieć małą uroczystość, ale co zrobić gdy ma się taką rodzinę. Mieszkam w małej wiosce i tu po prostu jest taki zwyczaj. Do tego zaprasza się wszystkich sąsiadów ok. 100 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że weselej, ostatnio oglądałam wesele na którym było ok 80 osób i wyglądało to jakoś dziwnie. Ja nigdy nie byłam na weselu mniejszym niż 200 os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole na 80 osob nie lubie tloku moj tez ,a ze mamy nieduze rodziny no i oczywiscie nasi znajomi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam KremóFka zaraz dziwne :P Normalnie wesele jak wesele tylko z mniejszą ilością osób ja to raz nawet byłam na takim gdzie było ok 20 osób :) Ciche kameralne tylko w restauracji bez orkiestry ale szczerze mowiąc nie podobało mi bo jestem zdania że na weselu to sie trzeba bawic !!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że najważniejsze jest to jacy są goście a nie ilu ich jest. Po prostu ja nigdy nie byłam na weselu mniejszym niż 200 os i dlatego to dziwnie dla mnie wyglądało. Myślę że na dużym i małym można bawić się tak samo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie dziewczyny dla was wesele ponizej 100 osob to nie wesele? z tego co piszecie? jakies dziwne,jak komunia swieta?jak czlowiekowi nie ma byc slabo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po co robisz z tego taki problem, każdy ma swoje zdanie. To nie moja wina że nigdy nie byłam na takim weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.... musze stanąć po stronie dubduss i nie dlatego że robie wesele na małą liczbe osób ale , dziewczyny troche przesadzacie z tymi tekstami typu \" prawdziwe wesele to takie na 300 osób takie poniżej 100 to jak komunia \" KremóFka nikt nie broni ci mieć swojego zdania ale to aż śmiesznie brzmi tak jakby wesele na więcej osób było takie bardziej prawdziwsze aż się z tego uśmiałam Wesele jak wesele jedni robią na 300 osób inni robią tylko dla najbliższych tzn rodzice, chrzestni i dziadkowie :)Ja mam na przykład znajomą która niedawno robiła ślub na niecałe 20 osób:) I ok są szczęśliwi :) Dla mnie to śmieszne wogóle że zwracacie uwage na takie pierdoły :P bo powiedzcie same czy najważniejsze w tym dniu jest to że z ukochaną osobą bierzecie ślub czy to ile będzie gości ??:> Nie wiem chyba jestem jakimś odludkiem nie podchodze z taką histerią do ślubu :) To ma być dla mnie cudowna chwila i to jest dla mnie najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wiecie co jeszcze w lipcu jak załatwiałam sale mówiłam sobie \" Eeee jeszcze rok\" a teraz powoli zdaje sobie sprawe że dzień po dniu upływa już listopad za chwile już grudnień i zostanie tylko pół roku do lipca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki\" kitty6\". Wesela na 200-300 ludzi to wesela na pokaz i nie tylko ja tak uwazam.Moglabym tez nazapraszac z 200 osob i na co mi to ja bede slubowac mojemu,a nie gosciom! \"Kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. \"Wesela na 200-300 ludzi to wesela na pokaz i nie tylko ja tak uwazam.\" widzisz dubduss ty tak uwazasz, ze wesele duze to na poaz. hahaha nie sorry nie robie tego na pokaz :O fajnie, ze zaraz z tego topiku zrobi sie stado dzikich swinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×