Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiaczek86

LIPIEC 2008

Polecane posty

My zamawialiśmy model zsp-945 http://www.atvkrak.maniak.pl/zdjecia/zap130/zsp-945/zsp-945.html Hmm.... a odnośnie powyższych wypowiedzi czy za szybko ?? Może i tak ale z moim kochanie wolimy kupować wszystko stopniowo żeby nas to też finansowo nie przerosło.Teraz zaproszenia bo w grudniu krawcowa powiedziała że przydałoby się już kiecke zamówić , w styczniu natomiast musimy już powpłacać kolejne zaliczki na sale za fotografa, kamerzyste więc po co wtedy ładować się w dodatkowe wydatki ?? Zwłaszcza że nawet te 50 zł w tą czy w tą robi mimo wszystko róźnice :) Staramy się to jakoś finansowo porozkładać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubduss
Ja zaliczki mam juz na szczescie za soba sala 400zl,catering 500zl,orkiestra 100zl matko nazbieralo sie tego troche.No ,a jutro zaproszenia i zawieszki" Kitty6 "masz racje lepiej niektore rzeczy jest zakupic czy zaplacic wczesniej bo pozniej skad nabrac kasy.Aha,dziewczyny, a co ze suknia jezeli np.szyjecie u krawcowej kiedy zamowic moj mowi ze jeszcze czas,ale czy ja wiem zostalo mi jeszcze dziewiec miesiecy do slubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dubduss w sumie pierwszą zaliczke za sale 400 zł już wpłaciliśmy przy zamawianiu sali ale w styczniu mamy wpłacić drugą część też 400 zł :) Odnośnie sukni ślubnej ja jak rozmawiałam z krawcową powiedziała że najpóźniejszy termin to 3 miesiące przed ślubem na złożenie zamówienia ale odradzała mi bo powiedziała że lepiej zrobić coś spokojnie niż potem na szybko i kazała mi przyjść na przełomie nowego roku koniec grudnia początek stycznia :) Ja chyba wybiorę się na początku stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myśle teraz tak ze spokojem o tym piszemy a pewnie tydzień przed ślubem będą nerwy :P Jak to będzie czy dobrze wypadnie czy się nie przewróce w sukni ?? Itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj alma - ja też mam na 5 lipca :) U mnie wygląda tak - zapłacona zaliczka za salę ja 1200zł, zespół 300, kamerzysta-200, suknia kupiona :) ale napewno z suknią nie czekałabym do 3 miesięcy przed ślubem n- zawsze to stres, że coś się nie uda itp.gdybym szyła to tak z 6 lub 5 miesięcy przed ślubem - ja nie lubię czegoś zostawiać na ostatni moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek86 to tak jak ja dlatego stwierdziłam że te 6 miesięcy przed ślubem zajmę się suknią slubną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 miesięcy to jest akurat - po co się stresować jak czasem przeczytać można na kafe :) że się na ostatni moment kieckę szyło a potem wielki płacz bo coś jest nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęć wklejać nie umiem ale to trzeba zrobić tak :) tutaj wejść http://www.karina.net.pl/ wejść w kolekcje następnie nacisnąć Exlusive i tam na drzewku (liście oznaczają suknie) znaleźć suknię, która nazywa się Dalajla :) No i to jest moja suknia tyleże bez rękawiczek :) No to czekam na opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla siebie wolałabym na dole mieć prostą suknie ale osobiście bardzo podoba mi się jej góra :) ładnie ozdobiona i wogole ..... :) Ale nie powiem cała suknia też się ładnie prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie jak u was z lista gości zrobione już ??:) Ile osób zapraszacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o rodzinę z mojej strony to lista jest zrobiona - wyszło 42 osoby Od strony Marcina rodziny też lista była zrobiona ale On teraz powiedział, że będzie nanosił jakieś poprawki (więc nie wiem co z tego wyjdzie) w pierwotnej wersji od Niego byłoby 45 osób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu widze ,że chyba tylko ja nie robie takiej dużej imprezy :) Tzn właściwie to my oboje nie mamy aż tak dużej rodziny :) No i nie wszystkich zapraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ja zamierzam zaprosić 50 osób w tym jeśli mam być szczera jest raczej więcej naszych znajomych niż rodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitty przyjaciele sa tez barzo wazni ;) kurde no u mnie jest dosc wiecej niz u Ciebie, no ale coz, mam duzą, wspaniala rodzne, i duzo wspanialychh przyjaciol. nie bede nikogo odrzucac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam to jednak nie przeszkadza że mamy małe rodziny :) Ważne żeby wszyscy się dobrze bawili a my żebyśmy byli szcześliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam, że mam już zespół, nie jakiś tam z górnej półki ale przyzwoity i mam też zarezerwowany piękny gotycki Kościół na godzinę 16 :-) Pozdrawiam Was dziewczęta goąco !:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie śluby bieżecie osobno cywliny i osobno kościelny tylko cywilny czy konkordatowe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki !! :) Ja też biorę ślub 5. 07.08 :)) :D Pozdrawiam wszystkie Panny Młode :D a szczególnie te z 5 lipca :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.... a cywilnego nie chcecie ?? Bo tylko kościelny to tak troche kłopotliwe bo według prawa polskiego nadal nie bedziesz jego zona i to może być problemem w sytuacji gdy się dzieci pojawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×