Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiaczek86

LIPIEC 2008

Polecane posty

niewiem czemu tak to zrozumiałyście. Mi chodziło o coś zupełnie innego. Nigdzie nie napisałam że małe jest gorsze bo tak nie uważam. Każde wesele mogło by być na pokaz tak samo małe jak i duże. Nie chciałam nikogo obrazić ale i ty powinnaś być bardziej wyrozumiała dubdus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma prawo do wlasnego zdania same to napisalyscie wiec tez sie wypowiedzialam chyba tez moge.Sorki,ale nie jestem uszczypliwa jak wy i popatrzcie co zrobilyscie z tym topikiem zachowujecie sie jak krolewny.Zadna dziewczyna z wami nie rozmawia przez te wasze wygurowania....z kremofka idzie dojsc do porozumienia ,ale z wredne....zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę głupio wyszło. Lepiej już nie wchodźmy na ten temat i porozmawijmy np. o nauce tańca ? Też będziecie chodzić na lekcje? ja niestety muszę bo nie jestem utalentowana w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..... nie będe chodzić bo na prawdę nie mam kiedy :( a panicznie się tego boje bo co innego poskakać na imprezie ze znajomymi a co innego tańczyć na weselu :P Chyba zalicze wtope ogólnie i nie ukrywam jest to dla mnie stresujące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj - jaka tu jest zaciekła dyskusja :) dziewczyny wyluzujcie :) nie ważne jak liczne jest wesele jeśli ma miejsce po ślubie to zawsze jest to wesele :) bez względu czy jest osób 20 czy 400 !!!! no a My za dwa tygodnie (niecałe) idziemy zamawiać obrączki i zastanawiam się cały czas nad grawerką - mam pare pomysłów na to co tam wygrawerować ale ciągle nie mogę się zdecydować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planujemy iść na kurs tańca :) ale dopiero w przyszłym roku :) A mi się marzy (tak apropo tańca) zapisać się na taniec brzucha i zrobić taką Miśkowi niespodziankę na noc poślubną :) w formie mojego tańca :) co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dubduuss ale zobacz jak ja wyrazilam swoje zdanie to sie zbulwersowalas, wiec nie wiem o co ci chodzi. nie ochodzi mnie jakie duze wesele masz. tak jak napisala kremowka i male i duze moze byc na pokaz. jezeli chodzi o kurs tanca, to moj przyszly mąż uczy tanca ;) wiec my mamy juz to z glowy :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredne - to może zareklamuj swojego przyszłego męża - jeżli jest dobry a napewno jest - to by miał troche klientek z gimbli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł z tańcem brzucha. Co myślicie o walcu z \"nocy i dni\" na 1 taniec? mi się bardzo podoba. Zauważyłam ostatnio że większość par wybiera nowocześniejsze piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu sie odezwala wredne..wyluzuj troche temat jest juz dawno zamkniety a ty dalej swoje jak zwykle robisz burze w szklance wody jak ja wyrazilam swoja opinie to tez sie zbulwersowalas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze pomyslec o jakiejs nauce tanca bo jak sobie pomysle o pierwszym tancu w dniu wesela to przechodza mnie ciarki.No wlasnie wredne zareklamuj swojego przyszlego,ale bedzie mial klijenterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno będe ćwiczyć z moim zaciekle w domu :D i pewnie wkorzystam do nauki tate bo coś się na tym zna :D A obrączki hmmm..... jeszcze nad tym nie myślałam :P W listopadzie chcemy iść kupić mojemu garnitur bo to taki raczej spokojny miesiąc żadnych studniówek, balów sylwestrowych,matur itp więc jest szansa ,że nas nie naciągną na podwyżke sezonową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KremóFka Walc mi się całkiem podoba ładny jest :) Ja chyba na pierwszy taniec wezme Sumptuastic - Kolysanka ze względu na tekst jaki ma ta piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat mi mowi zebym sie nie martwila on sam nie umial tanczyc,a swoj pierwszy taniec nawet mu wyszedl no ale nie mial dlugiej sukni hihi.... Ja na pierwszy taniec bede miec Wieka Milosc zastanawialam sie jeszcze nad Shout-Tylko dla Ciebie tylko orkiestra musi umiec to ladie zagrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha :D no to tyle tu. :D Gosiaczek jak jestes ze swietokrzyskiego to mogę cię do niego zapisac ;) hehe ;) mi sie nie podoba ukladany pierwszy taniec, bylam na weselu, gdzie para mloda brala kurs tanca i tanczyli cos..? no wlasnie nie wiem nawet jak to sie nazywalo. wygladalo to okropnie :( jakieś rzucanie na szyje fikusne obroty. ale jezeli chodzi o \'podszkolenie\' to jak ktos naprawde nie czuje sie pewny to moze sie wybrac na taki kurs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dubduss - ja też chcę Wielką miłość Krajewskiego :) wredne - no cóż - coś mi się ubzdurało, że jesteś z Warszawy no ale jak świętokrzyskie to raczej się nie wybiorę :) ale dzięki mi mała - jasne, że możesz się przyłączyć i dzięki za radę - może faktycznie tak będzie lepiej - muszę to jeszcze przemyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też chcemy miec Wielka Milosc Krajweskiego, piosenka jest bajeczna, mimo iz ma juz swoje lata ;) Gosiaczek ;)) Ha uwielbiam tanczyc walca i 2na1 gdybym miala wiecej odwagi (a odrazu mowieze nie mam :D) to bym wkleila nasze filmiki z tanca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy zamierzacie rozwozić zaproszenia ?? Ja chyba zabiore się do tego od stycznia bo jednak cześć rodziny będe zapraszać z okolic Wadowic część tutaj niedaleko mnie no i rodzina Pana młodego a to znowu 560 km od mojego miejsca zamieszkania więc troche się najeżdze :P Nie mówiąc już o tym że część zaproszeń poprostu chyba roześle pocztą bo nie dam rady całej Polski objechać i jeszcze za granice jechac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaproszenia zamówimy w styczniu a rozwozić po rodzinie będziemy w święta Wielkanocne (dla najbliższej rodziny) i po nich (dla dalszej) !! Ogólnie do maja chcę żeby każdy już wiedział o naszym ślubie i mógł sobie zaplanować wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała jeśli masz rodzinę blisko to myśle że czerwiec wystarczy :) Wkońcu to 2 miesiące wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi mala..ja zaproszeniami zajme sie dopiero gdzies dwa miesiace przed slubem bo rodzinka i moja i mojego mieszka niedaleko.Fajnie ze tez podoba sie wam Wielka Milosc bo czytajac wypowiedzi na innych topikach to ludzie stwierdzaja ze jest oklepana,beznadziejna i tak dalej..,a ona jest naprawde przesliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ,slyszalyscie Wezme Cie ze soba- Czerwone Gitary tez fajna albo Nie jestes sama- Krajewskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaproszenia, etykietki na wodke i takie \'pierdołki\' to w przyszlym roku. Obrączki tez w przyszlym :) w tym roku koniec zalatwien. mamy jeszcze zalatwic jedna rzecz, ale to juz po wszystkich swietych. A i suknie chcialabym kupic w tym roku. w madonnie sa teraz przeceny , wybieram sie do salonu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A,moze dziewczyny cos z innej beczki czym jedziecie do slubu bo ja sie jeszcze zastanawiam,ale duzo czasu na to nie mam bo co leprze autko to ludzie juz rezerwuja na 2008 rok.. szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nad samochodem się jeszcze nie zastanawiałam :) Stwierdziłam że jak nie będzie gdzie wynająć to się kogoś znajomego z fajnym samochodem poprosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomy ma ladnego opla vectre moze sie zdecyduje limuzyna odpada!!!!tylko bede miala biede do niego wejsc w mojej sukni chyba kola zazuce na plecy haha.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie strasznie nie podobaja limuzyny ;/ oklepane i w ogole. Karety etc. tez odpada. Najbardziej chcia labym takie autko zabytkowe amerynkanskie, a tak ogolnie to chcemy pozyczyc od taty kolegi nowa octavie czarna sliczna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×