Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiaczek86

LIPIEC 2008

Polecane posty

A mi się tam limuzyny podobają ;) Nie dlatego żeby szpanować czy coś ale ogółem fajne autka :D A końmi pojechać do ślubu to już wogole super uwielbiam te zwierzęta :D Niestety od mojego kościoła sala jest troche za daleko na konie byśmy się kulali i kulali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiemek
hehehehe ja tez 12 lipieca składam przysięgę małżeńską!!!!!to już coraz bliżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdemu podoba sie cos innego ;) a mam taki problem, bo moj przyszly maz mieszka odemnie dokladnie 150 krokow (moich) ;) i sami nie wiem jak to bedzie, poprostu przyjdzie piechota do mnie? przeciez sie nie oplaca jechac spod jednego bloku pod drugi :D hehe troche smiesznie. a i kosciol mamy blisko i sie zastanawiamy czy nie isc piechota, ale troche glupio paradowac przez miasto w sukni i z tlumem gosci za mna. witamy ostatnia \'lipcowa\' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
Ja mam ślub 5 lipca :) Póki co mamy zarezerwowaną sale i orkiestre, zaproszenia właśnie robię, zaczynam rozglądać się za sukienką, a samochód pozyczymy od wujka, wg mnie to jest zbędny wydatek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolettaaa
witam was kochane ja tez lpiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie się podziewacie??? Witam nowe koleżanki :) My jeszcze nie wiemy czy będziemy jechać do ślubu ale napewno nie będzie to limuzyna :) a za 2 tygodnie odbieramy obrączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,no wlasnie gdzie sie podziewacie??ja tez witam nowe kolezanki..co do autka to mam juz zarezerwowane.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lipca już nie daleko a tu ciągle cisza??? Zrezygnowałyście ze ślubu czy jak :) :) żarcik :) Więc może napiszę Wam mój plan na najbliższy czas :) 10.12.2007 - odbieramy obrączki 26.12.2007 - zapoznanie się teściów 01.2008 - zamawiamy zaproszenia 02.2008 - rezerwujemy podróż poślubną 03.2008 - kupujemy alkohol 04.2008 - kupujemy garnitur + moje dodatki 05.2008 - rozdajemy zaproszenia 06.2008 - odpoczywamy :) To oczywiście bardzo uproszczony plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie gosiaczek86..no wlasnie gdzie sie podziewacie??Ja wreszcie w czwartek podpisalam umowe z salonem na szycie mojej wymazonej sukni.Zostalo jeszcze kupic obraczki,zaproszenia,garnitur itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed świętami jade wpłacić kolejną rate za sale :) Po nowym roku musze zdzwonić się z fotografem zeby mu podać taki mój wymyślony scenariusz i moje podkłady jakie chce na płycie :) No musze też w styczniu powiadomić orkiestre jaki chcemy kawałek na pierwszy taniec żeby mieli duuużo czasu na super przygotowanie się do niego :P I hmmm....aaa suknia też zamawiam w styczniu :) Tak więc na styczeń trochę tego jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinus13
witam gosiaczek86 moj termin tez jest na 5 lipca wesele mam w gospodarstwie agrokulturalnym koło Kampinosu "korfowe". Teraz szukam dj i na nic nie moge sie zdecydować, może masz jakieś info na ten temat, moze mogłabyś coś polecic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinus13
a na pierwszy taniec wybraliśmy sobie time of my life z dirty dancing chcemy sie takiego ukladu nauczyc moze sie uda, wlasnie moze wiecei gdzie w warszawie mozna wykupic lekcje u instruktora za jakies przyzwoite pieniadze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinus13
kościół juz mamy wybrany koło miejsca zamieszkania do miejsca przyjecia okolo 25 km, teraz jest tez sprawa jak postapic z goścmi, myslałam zeby zalatwic jakis autokar, moze macie jakis znajomych albo informacje na temat wypozyczenia autokaru lub autobusu. Zastanawiamy sie jeszcze co zrobic po weselu, nie wiemy dokladnie ile osob przyjedzie wlasnym autem?? sporo ludzi ma male dzieci wiec myslimy ze beda swoim transportem. Nie mam pojecia jak to rozwiazac pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załatw sobie jeden samochód jakiegoś znajomego rodziny, sasiada czy coś , któremu zapłacisz i będzie ci np cały czas odwoził gości itp jeśli już będą chcieli jechać do domu :) Ja tak chyba będe robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
gosiaczek widze że ty masz wszystko dokładnie rozplanowane :) my póki co mamy salę, zespół i kościół. resztą zajmiemy się w okolicy kwietnia, maja, wiadomo oprócz sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc spraw juz mamy ( te wieksze bardziej) -kościól -sale -orkiestre -kucharki -autko -kamerzyste i fotografa ja mam juz fryzjera i wybrana suknie tylko jeszcze musze zlecic jej uszycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 lipiec ;D i specjalnie wybrałam bez R - bo mało osób bierze ślub wtedy ;D A to ze bez R nie znaczy ze będzie gorszy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie\" kieszonkowa\" lipiec to bardzo piekny miesiac,a ze nie ma R ja tam w przesady nie wierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFALA
19 LIPCA 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację :) - cicho tutaj bo większość przygotować pomału zbliża się ku końcowi!! Zastanawiam się tylko czy to dobrze czy źle ;) U mnie w sprawach ślubnych to brak jeszcze alkoholu i stroju pana młodego. Także nie dużo!! Zastanawiamy się nad podróżą poślubną. Gdzie się dziewczyny wybieracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×