Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuLkA19_

KTO ZE MNA ZACZYNA REGULARNIE CWICZYC

Polecane posty

Gość MOIM JEDYNYM
ćwiczeniEM jest TENIS ZIEMNY....noż kurwa jak ja to KOCHAM :D regularnie codziennie po 2 h to jest coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roche oblech
ja tak nie lubie cwiczyc!! dobry temat.. dzis sie zabralam.. znalzalzm taka strone: http://www.bstok.pl/fitness/?t=tydzien20 i porobilam na uda i tylek i na szczuple nogi. ale jak ja nienawidze cwiczyc. niedlugo jade nad morze.. dzis sie poogladalam w lustrze, cellulit okropny, fuuuuuj a mam 165 i waze 60. choc nikt mi tego nie daje, bo tluszczu tak wcale duzo nie mam.a zodchudzaniem taki ma problem. ze jak sie odhcudze, nie zostanie mi biustu nic!! dlatego trza cwiczenia.. wpier mobilizacji! a wiec witam w klubie do zmo i mobilizowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche oblech
ja tak nie lubie cwiczyc!! dobry temat.. dzis sie zabralam.. znalzalzm taka strone: http://www.bstok.pl/fitness/?t=tydzien20 i porobilam na uda i tylek i na szczuple nogi. ale jak ja nienawidze cwiczyc. niedlugo jade nad morze.. dzis sie poogladalam w lustrze, cellulit okropny, fuuuuuj a mam 165 i waze 60. choc nikt mi tego nie daje, bo tluszczu tak wcale duzo nie mam.a zodchudzaniem taki ma problem. ze jak sie odhcudze, nie zostanie mi biustu nic!! dlatego trza cwiczenia.. wpier mobilizacji! a wiec witam w klubie do zmo i mobilizowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam cellulit na udach i pupie:/ a na wakacje jade w pon:] w tamtym roku w wakacje bardzo schudlam! ale robilam po 400 brzuszkow dziennie... do tego balsamiki sryki itp... oprocz brzuszkow pol-przysiady itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misienka widze ze jesteśmy w tym samym wieku ;) no i w takim razie sto lat zycze i wszystkiego najlepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie katujmy się tak :P najwyżej będzie więcej grubasów ;P ja juz dziś na rolkach nie byłam xD taka jestem systematyczna :] dodam że też zauważyłam ostatnio oznaki celulitu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka dziekuje, dziekuje:D juz jestem pelnoletnia:D musze sie z wami pozegnac na 5 dni, bo wyjezdzam z moim chlopakiem na wakacje, ale mamzamiar troche sie kontrolowac, hamowac i uwaga..:P biegac:D 3majcie sie dziewuszki i powodzenia ! :* :) ps. wiadomo jak to w urodziny wczoraj i dzisiaj pozwolilam sobie na torta:P ale od jutra koniec i of kors 0 jedzenia po 18 buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka2
dziewczyny ja cwicze regularnie od 5 miesiecy-figure mam ladna-celulit prawie niewidoczny ale np skora jakas miekka i np na brzuchu jakby odstaje co z tym zrobic? jak ujedrnic? mialyscie tak+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Aniaaa
można się przyłączyć? Ja mam 164 cm wzrostu ważę 49 kg a jesczze niedawno było 58 :D Ćwiczę callanetics jest GENIALNY! Na początku podchodziłam do niego nieufnie no bo to takie niby łatwe ćwiczenia a jednak.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Aniaaa
Jadłam normalne śniadania (2 kanapki, chleb razowy zawsze, troszkę margaryny, jajko lub jakaś wędlina, warzywa) + kawa obiad to najczęściej była jakaś ryba lub pierś z kurczaka, zero ziemniaków, czasami ryż 2 litry wody dziennie callanetic Wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Aniaaa
najbardziej zależało mi na nogach bo były nieproporcionalnie grube do reszty ciala. Teraz mogę powiedzieć że nogi mam całkiem całkeim:) dodatkowo rozciągałam je przez 15 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Aniaaa
ok 2 miesięcy. Jadłam jeszcze jakieś owoce do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voodooo
a cwiczylas codziennie caly ten zestaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Aniaaa
prawie codziennie. Podczas okresu zwyczajnie nie mialam siły na ćwiczenia więc pierwsze 2 dni sobie odpuszczalam. Czasami wypadła jakaś impreza czy spotkanmie więc równiez nie ćwiczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) ja od dzisiaj ostroo... tylko najgorsze jest to, ze mam okres!!!!!!!:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja:D ZNACIE JAKIES S K U T E C Z N E :p cwiczenia na DOLNA partie brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja posługując się wyszukiwarką kafeterii stworzyłam sobie własny zestaw ćwiczeń na dolną część mięśni brzucha, ćwiczę je od tygodnia po 15 min i sadełko się zmniejszyło...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie, ja ostatnio jeżdzę codzień po 5 godzin na rowerze i muszę Wam powiedzieć że czuję się świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×