Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek Marek

Kto z waszych znajomych ma najlepszą pracę i jaka to praca?

Polecane posty

Gość Marek Marek

Kto z waszych znajomych ma pracę, która jest najlepiej płatna, przy tym nie jakoś bardzo stresująca i dająca spełnienie poza kwestią finansową? Na jakim stanowisku pracuje ta osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zarabiaja osoby, ktore nie pracuja na etacie... A sposrod nich bezstresowo zyja Ci, ktorzy inwestuja swoje oszczednosci, a nie na bierzaco wszystko konsumuja. Ja tez do tego daze! Wlasnie czytam swietna ksiazka, ktora wyjasnia jak to dziala i jest bardzo motywujaca :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomy....
naukowiec na zachodnim uniwersytecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwięcej
zarabia mój wuja, lekarz dermatolog, nie powiem wam ile na miesiąc ale dla przykładu w jeden dzień prywatnie odwiedza go ok 20 osób, każda min. 50 zł za wizytę. Obliczcie sobie jakie to pieniądze na miesiąc. Jak patrze to żałuje ze nie poszedłem w ślady wuja, było sie mlodym i głupim zamiast sie pouczyć, chodziło sie na blałeczki, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwięcej
Tak, zgodze sie z wami, dla mnie strajk lekarzy jest także niezrozumniały. Mój wuja nie bierze udziału w tym strajku,bo jak mowi mu to juz niepotrzebne "w tym wieku", sam mi powiada jezeli lekarz mówi ze zarabia mało to albo kłamie albo jest totalny niezdarą. W dzisiejszych czasach to poprostu niemożliwe... Co innego pielęgniarki, ale to inna bajka, do lekarzy nie mają startu, dlatego je popieram, cięzko harują i im sie należy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie tajemnica - z Wawy :=) [tak, tak - to prawda, ze duze miasta stwarzaja wiecej mozliwosci ;-) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nagiej
umiałabyś mi tu w wątku tak bardzo skrutowo streścić, czym sie zajmujesz (też jestem z Wrocławia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam najlepszą pracę :) Jestem fotografem. Pasja i kasa. O czym marzyc więcej. Jestem studentką, ale na stałe współpracuję z prasą i czasami z TV. Kasa niezła, np. za publikację zdjęcia w znanym politycznym tygodniu (wielkości około 1/4 całej strony) gratyfikacja w wysokości 300 zł. Częste wyjazdy, multum ludzi. Mimo, że studia nie sa ukierunkowane na zawód fotografa, bo co tu duzo gadać, prawo z artyzmem wiele wspólnego nie ma, to w przyszłości chciałabym pracować jako fotograf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile takich zdjec miesiecznie
"sprzedajesz"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
oj, ty naga prawdo , jak widzę naga prawda = moniczka m. moniczka rzuciła temat a naga prawda już jest :P spryciula .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile takich zdjęć miesiecznie-> wiesz cena jest przykładowa. Czasami jest np. tak, że za jakiś reportaż dostaje 1000-1500 zł (i tu cały materiał może zawierać 50 zdjęć). Czyli jak widać ceny są różne. Zwykle wychodzę na czysto ok.2000-2500 zł miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moniczki m
Jaka to książka Moniczka_m Najlepiej zarabiaja osoby, ktore nie pracuja na etacie... A sposrod nich bezstresowo zyja Ci, ktorzy inwestuja swoje oszczednosci, a nie na bierzaco wszystko konsumuja. Ja tez do tego daze! Wlasnie czytam swietna ksiazka, ktora wyjasnia jak to dziala i jest bardzo motywujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×