Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daido

jak wam się podoba moj brzuch ?

Polecane posty

Z całym szacunkiem do dziewczyn pokazujących tutaj swoje zdjęcia, ale musicie mieć albo jakieś ukryte kompleksy, ale potrzebujecie się na siłę dowartościować. Bo inaczej nie umiem sobie tego wytłumaczyć. A nie wierzę, żeby ktoś z figurą taką jak dziewczyna o tym przydługawym nicku narzekał na powodzenie u płci przeciwnej. Tak więc stawiam na dowartościowywanie się. Ale po co? Tego już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
? "spokojnie"? o co chodzi bo jestem mis o małym rozumku...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczek ty jak zwykle
przewrotowiec jesteś, zawsze musisz mieć odmienne zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polotk_a_A
Freon - to nie podpucha, serio mam za szeroką talię w stosunku do dołu. jestem wysoka (174cm)i mam nardzo szczupłe nogi, w spódnicy wyglądam bardzo ok, ale w strojach czy w bikini, te proporcje nie są najlepsze. nie umiem spaść z talii i brzucha, ćwiczenia powodują, że dostaję więcej mięści, a ja chcę zmniejszyć bardzo obwód (mam prawie 70cm), choć tego tu nie widać. fotka jest sprzed 2 lat, ale nic się nie zmieniło, ważę tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
a po chuj człowiek się dowartościowuje? żeby się dowartościować! :D "ukryte kompleksy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo prawda jest taka, że jak się obejrzy zdjęcia 50 gołych lasek, to wszystkie wyglądają tak samo:) W ogóle też nie chciałam wklejać swojego brzucha pod swoim czarnym ni8ckiem, bo tak średnio mi sie on podoba i w dodatku wolałam, żeby ktokolwiek powiedział coś o samym brzuchu, nie o mnie, ze jestem głupia:O Ale nieopatrznie załączyłam na zdjęciu tez swój brak cyców i wszystko było jasne:O Zmęczona jestem ostatnio...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zadnych ukrytych kompleksów....duzo rzeczy mi sie w sobie nie podoba...ale nie wklejam tu fotek po to aby ktoś mnie obrzucał komplementami..;/ po co mi by to było? wklejam bo tak mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
deska a wklej jeszcze raz ten brak cycków tylko na innej fotce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foer394n > niezłe wytłumaczenie, brawo :) Powiem Ci szczerze, że wyglądasz fajnie, mam tylko nadzieję, że Twoja osobowość idzie w parze z wyglądem. Z doświadczenia jednak jestem skłonny stwierdzić, że pewnie nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
co do tych 50 lasek to powiem Ci ze nie wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polotk_a_A
ja tam mam kompleks i wcale się nie kryję, wręcz przeciwnie :O :P :D..ale śmieszy mnie to, że jakieś pretensje do nas 0 wrzucających swe fotki, ma on_ bez nicka, który na uczuciowym, bombardował swoimi :D 🖐️ dobra, poszperam w necie 🖐️ pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
on bez nicka - aleś Ty grubo ciosany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on bez nicka ....dziękuję Ci bardzo za postawienie mnie na najnizszym poziomie intelektualnym ;/ Własnie tak jest...człowiek Cie widzi,a nie zna i oenia...;/ No cóż tak najłatwiej.... Głupiutką dziewuszką nie jestem powiem tak. Pozdrawiam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
masz jakieś zdjęciach innych obszarów które istnieją? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
m'kay :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoczek widzisz dla mnie osoby o niskiej inteligencji to takie,które pragną zabłysnąc obgadując drugą osobę.Ty własnie taka jesteś.Nie zrobiłam Ci nic złego dając tutaj swoje fotki,dlatego nie życze sobie,abys do mnie skakała....nie zniżaj się choćby do takiego poziomu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
skoczku wez nie klep...dobrze robi dziewczyna :) co ma tu dać refleksje związane z nową książką Dawwkinsa? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
nie ma to jak kobitka co se radzić sama umie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foer........ jesteś bardzo ładną i miłą dziewczyną.Ignoruj zachowania osób które tutaj piszą głupstwa na Twój temat. Zazdrość nie zna granic naprawde! ok czytam dalej co tutaj piszecie.nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polotk_a_A
kurrwa mać jacy moraliści :D a gdzie ona macha cyckami ? przecież dziewczyna jest ubrana, każdego dnia w takiej formy widzi ją kilkanaście obcych mijających osób, i co ? i to jest ladacznictwo czy powdód by osądząć poziom inteligencji :D kurde, więc wszyscy ci co się opalając na plażach to ludzie lekich obyczajów, dobrze wiedzieć. ubogimi mentalnie to są takie pacany jak skoczek czy on bez nika, które na podst. fotek czy wyglądu oceniają obeycie :D poza tym, chyba zapominacie że tu jest forum erotcyzne, a nie zgromadzenia moherówych czap. iście żałosne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoczek daj spokoj .... tutaj wszyscy daja fotki i niewazne jaki cel tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
dokładnie - to jest forum erotyczne wiec czemu te fotki takie jakieś...poubierane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalal
powyzej calkiem nieubrane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×