Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

Cześć!!!! Dziś wielki dzień!! Szkoda że nie możemy być na imprezce i osobiście złożyć życzeń, ale byłaby zabawa!! Wszystkiego najlepszego dla Emilka, żeby zawsze był uśmiechnięty, rósł zdrowy i silny oraz żebyś przynosił swoim rodzicom wiele radości każdego dnia, 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 Viki rób fotki jak Emil zdmuchuje świeczkę i nam wklej :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dziękujemy za życzenia :D fotki napewno porobimy :) i Wam pokażemy :) na 17 przychodzą goscie, teraz sprzątam zabawki i dekoruje pokoj :) Emil umiał dmuchac, ale jakieś 3 miesiące temu, teraz już zapomniał jak to sie robi :) ale jestem podekscytowana :D to już roczek.... A jaka jestem z Emila dumna........ az mi łezki poleciały ze wzruszenia, jak sobie przypomniałam jak to było rok temu... i jak bardzo go kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze nie możecie być z nami, wtedy byśmy zrobili taką imprezke, ze................ :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto Lat Sto Lat!!!!! Dla dzisiejszego jubilata!!!:D:D:D:D:D Dużo uśmiechu i samych radości życzymy razem z Patryśką:) Udanej imprezy!!Czekam na zdjęcia! W domciu mam chorowitego męża, więc roboty mam mase przy nim i przy małej:O, więc i na kompie nie mam kiedy posiedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!! Topic umarł.... Nie mówię \"cześć\" bo nawet nie ma do kogo....... :( Viki jak minęły urodziny? Musicie być dumni z Emilka :) Wklej jakieś fotki z imprezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Zaczynam właśnie starania. Nie wiem czy moge się przyłączyć. Od dawna wasz topic był u mnie w moich ulubionych, bo już tylko czekam. Mam nadzieję, że mnie przygarnicie:) Szczególnie, że czasem będe potrzebowała rady kobietek w moim wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O no to superowo :) W takim razie 🖐️ Pewnie że Cię przyjmujemy, oby było nas więcej to coś się ruszy może na tym topicu :) Witamy witamy!! Napisz coś o sobie, skąd jesteś, co porabiasz? Mam nadzieje że już wszystko będzie dobrze i niedługo \"zafasolkujesz\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie mieszkam w Krakowie. Studiuje. Od czerwca zaczęłam przygotowania do ciąży. Jestem świeżo upieczoną mężatką. I od tego cyklu rozpoiczynam starania. Więcej informacji pewnie wyjdzie z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z wieczora:) Witam nową koleżanke i życzę powodzenia w staraniach:) Moja córcia śpi po dzisiejszym wariowaniu z 4-letnim kuzynem :)padła jak mucha:D, szkoda tylko, że sama siedze w domciu:( MM jest w trasie i jutro przyjedzie, a tak to następna noc nieprzespana:/ A co do topiku..to codziennie zaglądam i podczytuje:) a raczej chciałabym podczytywac ale nie ma co, bo nikt nie pisze:O Właśnie jestem na etapie kupowania ciuchów na zime.Zastanawiam się jakie buty dla mojej kobietki są najlepsze: kozaczki czy wystarczą takie botki powyżej kostki? I czy jest sens kupowac komplet zimowy:kombinezon+kurteczke np 2 rozmiary większą ( by obeszła 2 zimy?), czy raczej w rozmiarzem w miare dopasowanym do jej wzrostu tylko na ten rok? Coraz zimniej na dworze:O aż nie chce się zaglądać przez okno pozdrawiam trzymajcie się cieplutko:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam, ale jak narazie nie mam za bardzo o czym pisać. I tak mi trochę głupio. Myślałam, żę się trochę rozwinie, to bym się przyłączyła do rozmów. Oólnie mam tysiące pytań, ale nie ma ich za bardzo komu zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki :) 🌼 Mam tye do pisania, a nie wiem czy zdąze nim mały zacznie marudzić :) Zacznę od urodzin :) Było fajnie, nie robiliśmy wielkiej imprezy, byli tylko dziadkowie i moja kuzynka z córeczką, reszta bliskiej rodziny (moja siostra i siostra M) poza granicami kraju i nie mieli jak przyjechać... Mieliśmy super torta, było namalowane autko, dzewko, słoneczko i chmurki :) o smaku malinowym. Zamówiłam torta z bitą śmietaną, takiego specjalnego dla takich maluszków. Emil zjadł dwa ogromne kawałki, ale nie bolał go brzuszek. Pokazałabym Wam fotki, ale nie mam specjalnie ładnych zdjęć z urodzin. ja robiłam fotki, a byłam tak wzruszona, jak mały miał zdmuchać świeczkę, że ledwo utrzymałam aparat :) łezki miałam w oczach :) piękne przeżycie... Emil bardzo się cieszył, jak śpiewaliśmy mu sto lat :) był tak ucieszony, że sam sobie bił brawo no i oczywiscie nam :) fotki dwie z urodzin mam w albumiku na dole :) Dostalismy fajne prezenty i w ogóle było cudownie.... Teraz się wytłumacze, czemu nie pisałam :) Poprostu się wszyscy rozchorowaliśmy i cała rodzinka jedzie na antybiotykach... W piątek bylismy na szczepieniu i lekarz powiedział, że to mogło wywołać chorobe u małego. Na urodzinach Myszola mała Ola też była chora i mógł się pewnie od niej zarazić. Ale był bardzo biedny... miał gorączke do poniedziałku ponad 38.5 :( i potworny katarek. W niedziele wezwaliśmy lekarza do domku, ale już mu lepiej. Ma jeszcze katar i kaszel, ale goraczka minęła. Ja też kilka dni miałam ponad 38 st gorączki i poszłam do lekarza, bo juz od kilku tyg choruje, okazało się, że mam angine ropną. Mi też już jest dużo lepiej :) a mój M też przeziebiony... normalnie szpital w domu mieliśmy... Teraz najważniejsze :D :D : D : D Mój Emil nauczył się chodzić :D :D : D w piątek przeszedł cały pokój kilka razy, a w sobote łaził już po całym mieszkaniu :) teraz ciągle chodzi, w ogóle nie chce spać :) jak zawsze o 20 góra szedł spać, teraz idzie spać 23, a ostatnio siedział do 1-3 w nocy, dodam, że w dzień też nie chce spać, tylko ciągle chodzi.... mam nadzieje, że mu to minie... bo od tygodnia nie jedliśmy obiadu :) ciągle trzeba za nim latać :D : D :D Ale jestem z niego potwornie dumna :) Jak zapomniałam Wam jeszcze o czymś napisać, to zrobie to później :) Co u Was? Pozdrawiam i jeszcze raz dziękujemy za żyuczenia :D :D wszystkie przekazałam małemu :) Jeszcze raz buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Viki super że się w końcu odezwałaś, mnóstwo zdórwka dla całej rodzinki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ale się załatwiliście, współczuje, choróbsko jest okropne.Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam chora, a i Wojtuś na szczęście zdrowy.... tfu tfu odpukać. Super że imprezka udana.Wyobrażam sobie jakie to przeżycie dla Was musiało być :) Ja też nie mogę się doczekać tego momentu.A jeszcze piszesz że Emil zaczął chodzić !! Gratulujemy oczywiście :):) Aż zazdroszczę że tyle fajnych chwil masz już za sobą :D To wszystko jeszcze przed nami ;) Okokokokok Fajnie że do nas zaglądasz... kiedyś było tu rzeczywicie gwarniej ale dziewczyny gdzieś poznikały. Jak masz jakieś wątpliwości to pytaj, na pewno czarna i viki bedą zaglądały to znajdą jaką radę.Ja też podczytuje ale sama nie wiem o czym pisać jak tu tak cicho. Wojtuś już śpi od parwie godz :) Ja też sie wykąpałam i siedzę sama bo M pojechał na konferencje do Kazimierza.Także dzisiejszego wieczora pozostało mi towarzystwo komputera lub telewizora ;) Byliśmy we wtorek w kinie na Ratatuj :D Hehehe uśmialiśmy się, polecam jakbyuście miały ochotę się trochę rozerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) Ania- właśnie zastanawiałam się nad pójściem do kina, ale jak piszesz ,że jest z czego się pośmiać to może w końcu się wybiore z MM;) Viki-Miki- super że lepiej się czujecie!:) Gratulacje dla maluszka !!!.. za pierwsze kroki oczywiście:)🌼🌼 ,a Tobie życzę wytrwałości w lataniu za małym;), za pare miesięcy będzie już o niebo lepiej:) Moja córcia znowu jest zakatarzona, ale mam nadzieje, że jest to niegroźne przeziębienie:O i nie wyniknie z tego nic poważnego. Ostatnio jak czesałam włosy przy lustrze moja córa wyskoczyła z takim czymś(oto nasza rozmowa): P: -Mama ma dużą dupcie! Ja: - a Pycia ma jaką? P: -Pycia ma małą dupcie! Ja: -a mama ma jaką? P: -duży tyłek !! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dczasami rzuci takim tesktem, że masakra:) okokokokoko..Odpowiadając na Twoje pytanie.. W danym momencie nie studiuje, mieszkamy u mojej teściowej( w tym samym domu, jednak mamy odzielnie wejście+ 2 pomieszczenia- więc prawie odzielnie;) ). Na pomoc finansową ze strony rodziców nie możemy liczyć, pomagają nam w taki sposób,że mozemy zostawiać z nimi naszą córe kiedy musimy,albo kiedy chcemy gdzieś wyjść z M.W tym roku kupujemy działke i pomału będziemy załatwiać papierkowe sprawy związane z budową domu, MM studiuje zaocznie, więc są następne koszty; ja jak na razie nie pracuje, tylko siedze z małą w domciu.Mamy miesięcznie troche wydatków, jednak jakoś sobie radzimy:), nie żyjemy ani na wysokim , ani na bardzo niskim poziomie;). Jutro jade kupować małej kombinezon, a żadna z mam nie odpowiedziała na moje pytanie..szkoda:( pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się z rana :D oglądałyście fotki z urodzin? tak jak pisałam sa beznadziejne... :( Czarna 🌼 mam nadzieje, ze bedzie lepiej :) wczoraj Emil poszedł spać o 24 a wstał dzisiaj o 10.30 wyspałam się, ale wolałabym mieć wieczorem czas dla siebie i wstawać wcześniej :) Ja też jeszcze nie mam bucików zimowych dla małego, a kombinezon kupiłam dwuczęściowy i taki jednoczęściowy w rozm 86. Emil ma teraz 79.5cm ale nie kupiłabym mu o dwa rozm większego, bo się topił, jak przymiierzaliśmy rozm 92 w sklepie. Najlepiej jak byś zobaczyła jak Patrycja będzie wyglądać w tym większym. Smieszna ta Twoja Patrycja :D 👄 ja już się nie mogę doczekać, kiedy mój mały zacznie mówić, pewnie też mi coś dowali :D :D :D Ania🌼 to masz luzy... męża nie ma :D zobaczysz sama niedługo jakie to fajne przeżycia :) okokokoko 🌼 ja pracowałam, teraz jestem na wychowawczym, choć mam problemy z Zusem :/ nie wypłacili mi macierzyńskiego .... :/ teraz sprawa jest w sadzie... :/ mam nadzieje, że za rok zaczne studia. Wynajmujemy mieszkanie, a pomocy zbytnio od bliskich niestety nie mamy :( raz na jakiś czas mama M zostanie z małym, ale zdarza się to naprawde zadko, dlatego ja siedze cały czas z małym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mamuśka, ale ja dzisiaj późno wstałam. Odsypiałam cały tydzień. Teraz pranie robi się samo a wieczorem wychodzę. Oblewać z Lubym i jego znajomymi nasz ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie pospałaś... :D też uwielbiam długo spać :D :D dzisiaj wstałam przed 10 to i tak dobrze, ze mały tak długo spał :D Mój M w szkole, a ja się nudze... Oblewacie ślub? Jesteś po ślubie czy przed? Ja może też dzisiaj gdzieś wyskocze z koleżanka, albo ona wpadnie na piwko do mnie :D Mam nadzieje, że mały pojdzie spać do 20, bo inaczej nici z wyjścia... jeszcze zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój luby też w szkole a po szkole do centrum. Tak dwa tygodnie po ślubie. Ja uwielbiam spać, a dzisiaj taka pogoda, że wogóle nie chciałlo się wstawać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello lasencje!!! Viki zdjecia oglądałam ;) Miałaś trochę roboty z Emilem bo musiał się nieźle uciapać ;) :) Ale najważniejsze że mu tort smakował :) Okokokokokok gratulacje rozpoczęcia nowego etapu w życiu! 🌻 🌻 Jeżeli chodzi o sprawy techniczne to ja studiuje ale wzięłam sobie na rok urlop dziekański.Wracam w semestrze letnim.Już myślę jak to będzie.... matko zapomniałam tak naprawdę co to znaczy porządna nauka :P Trza się będzie przyzwyczaić ;) Mieszkanie mamy i nie jest źle.Na wakacje przeprowadzamy się do moich rodziców do domku pod miastem.Planujemy tam troche pomieszkać a później się zobaczy, może sami cos \"ulepimy\". Czarna przeglądacie już jakieś projekty? Odnośnie filmu to warto się wybrać do kina :D Film długi do z reklamami aż 150 min ale można sie rozerwać :) Mój mężulo dzisiaj wrócił i popijamy sobie drinki ;) Miłego wieczorku wszystkim życzę :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wczoraj niestety nie bylismy na zakupach:( Pycia od rana wymiotowała i cały dzień (i noc)spędziłam przy małej. Taka bidulka była wkończona, że przez cały dzień wogóle nic nie mówiła i co chwilke zapadała w drzemke -taka była wyczerpana:(.Dzisiaj już jest super, wogóle nie widać po dziecku,że złapało jakiś wirus:), gorzej ze mną bo praktycznie nie spałam, czasami wpadałam w drzemke, bo bałam się ,że się powtórzy historia z tamtego roku, jak miała grype żołądkową, ale na szczęście nie było tragicznie:). Ania- projekty oglądam cały czas:) MM jednak uważa ,ze jeszcze za wcześnie na szukanie , przez co sprowadza mnie na ziemie:O ,ze dopiero za rok będziemy mogli pomyśleć o fundamentach i o jakimkolwiek projekcie:O. Viki- widać na zdjęciach, że małemu smakował torcik:D:D A jak tam u was po sobotnim drinkowaniu? Ania?Okokokoko?Viki? Uciekam pod prysznic, moze postawi mnie na nogi:) Miłego dnia dla was🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D okokoko wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :D jak mały zjadł torta, wzięłam go z krzesełkiem do łazienki i od razu pod prysznic :D Czarna, biedna Pycia :( dobrze, ze już jej lepiej. Wczoraj wybrałam się z koleżanką do baru, długo nie mogłyśmy znaleźć lokalu, w którym zostaniemy... ok 23 byłam już w domu, ale fajnie się tak wylajtować :) najchętniej bym gdzieś wyszła z moim M, ale niestety nie mamy z kim zostawić małego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy wczoraj byli ze znajomymi lubego przez chwilę w pubie. Potem byliśmy na zakupach. Zakupione wszystko to co potrzebne. Ania no ja nawet nie myślę o dziekance ponieważ gdby udało mi się teraz zajść w ciąże, to zostaje mi w sumie jeden semestr :) a to już wydaje mi się nie jest problem. Czarna, to dobrze że córcia już lepiej się czuje. Pewnie jakaś jednodniówką. Viki ja się ostatnio zastanawiałam z kim mogłabym zostawiać dziecko jak bęe musiała iśc na uczelnie, jedyne co mi wyszło to niania. Dobrze, że to będzie ostatni semestr. Także nie będzie aż tak dużo zajęć. PS Dziękuje wam za życzenia wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokok zaczeliście już sie starac o bobaska? ja mojego niani bym nie zostawila, jestem piekielne zazdrosna, a z taka niania, to nigdy nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×