Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

Okoko-jak tam po wizycie u ginka?Miałas usg? Viki-Miki- jak ucho?Boli dalej? Byłas u lekarza, czy zakupiłas jakies krople do ucha? Mojej córci na Mikołaja napewno sprawimy sanki-takie tradycyjne:metalowe z drewnianym oparciem, konika do zabawy( jej pomysł;) ) oraz kredki i kolorowanki, które ostatnio są numer 1 wśród zabawek:) , aa i jakies bajeczki do czytania. Moja teściowa jest już stara ( ma 70-tke) i jak na ten wiek jest troche ciekawska.Jak na razie mieszkam z nia pod jednym dachem, więc musimy w miare zgodnie żyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko jak u lekarza? czarna 🌼 u nas w ogóle nie ma śniegu :( też bym kupiła saneczki, ale tego roku było tak malutko :( sama bym pojeździła na sankach :P ja dzisiaj mojemu małemu kupiłam lalke szmacianą :P u lekarza byłam w sobote wieczorem, zapalenie ucha i kropelki dostałam, całe szczęscie juz jest lepiej :) dzisiaj do południa siedziałam z małym u koleżanki, wypiłyśmy po piwku :P u nas pogoda jest straszna... wieje jak cholera, pada deszcz... beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Viki Miki🌼🌼-racja, wczoraj dołączyłam do grona 22-latek:). Wczoraj porobiłam zakupy mikołajkowe (skąd się tyle tych dzieci nazbierało?:P );córci kupiłam bajeczke grająco z Kubusia Puchatka taką grubiutką w twardej oprawce, a sanki były tak daremne i tak słabiutko zrobione że MM stwierdzil,że sam zrobi lepsze. Owiedka tez za pare dni będzie świętować urodzinki:) VikiMiki-mówiłam Ci,ze urodziłaś się w tym samym dniu co mój brat? A Wy co kupujecie dzieciaczkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌼 ja jestem, ale tak na chwile :) nie wiedziałam nawet, że masz brata :) jak prezenty mikołajkowe? podobały się Patrycji? my małemu daliśmy bembenek i cymbałki :) a na gwiazdke jeszcze nie mam nawet pomysłów na prezenty, rodzince się coś wymysli, ale nie wiem co dla M :/ Co kupujecie? U nas mały ma katar już od kilku dni, ale tylko katar :( może to od zabkowania... już jeden ząbek trzonowy wyszedł, czekamy na pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki-Miki🌼-jak synek? Dalej zakatarzony?A jak z bembenkami:), gra? Patrysi strasznie spodobały sie prezenty od Mikołaja, a biorąc pod uwage jeszcze ciocie, babcie itd., to prezentów się nazbierało:).\\ Ogólnie siedze sama do piątku bez MM, więc kicha :(. Może zaglądne z wieczora, to zapraszam na herbatke lub browca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 👄 mały ma jeszcze katar, ale taki minimalny :) bardzoej mu sie cymbałki spodobaly :)bebenek jeszcze obczaja :) ja na weekend siedze sama, bo m ma szkołe :/ wieczorem m0oże będe (jak mój M mnie dopuści do kompa) na gg. w poniedziałek odwiedziłam kumpele, co urodziła wcześniaka, pisałam Wam o niej, urodziła w 30 tc, już maluszek jest w domu, jest taki maciupeńki, że masakra... teraz już ma 46 cm i waży 2 kg Lece bo Emil mi do kompa się dob9iera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki- to super, że dzidziuś pomalutku nabiera siły:).Ja też byłam wcześniakiem(oczywiście, nie takim jak to maleństwo), to mama ubierała mnie w ciuszki dla takich dużych lalek, bo wszystko było na mnie za duże;) A co do szkoły..to MM też ma zajecia na weekendzie, więc praktycznie do niedzieli będe siedzieć sama w domciu-poprostu wymarzony scenariusz:/ pozdrawiam i do wieczora🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna musiałaś być bardzo malutka :)) fajne są takie maleństwa, ale też dużo problemów, ten mały ma często bezdech, trzeba bardzo uważać. damy rade bez tych naszych facetów :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 👄 z okazji urodzin :) a ja dolaczylam do grona przyszlych mam :) wczoraj na tescie zonaczylam II tluste krechy i mimo ze ciaza jest dla mnie ogromnym szokiem i zdziwieniem ( bylam pewna ze w tym cyklu na 100% nie zaszlam w ciaze bo kiedy? ) to powoli zaczynam sie cieszyc :) miedzy moimi dziecmi bedzie prawie 2,5 roku roznicy , mysle ze dam sobie rade, maz zadowlony, bo planowal juz od paru mies dziecko :) to tyle, ide cos zjesc buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz tez byl wczesniakiem urodzony w 32 tygodniu :) teraz wogole po nim tego nie widac, jest silnym dobrze zbudowanym, mezczyzna :) ale jak byl maly po urodzeniu przeszedl transfuzje krwi i operacje mam nadzieje ze z dzieckiem Twojej kolezanki bedzie juz zawsze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi gratulacje!!! 🌼 Gratuluje i zazdoszcze :) Zycze zdrowego ślicznego dzidziusia i nie wiem czego Ci zyczyc córci czy synka :) co bys wolala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje 👄 wolalabym dziewczynke :) no ale bedzie co ma byc :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi no to ja ci zycze slicznej malej dziewczynki :D:D Kurcze alez Ci sie udalo :):D nawet nie wiesz jak ja bym chcialą zeby mi tak dwie krechy wyszly :D:D Jejku bedziesz nam teraz musialą pisac jak to jest byc mama w kolejnej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani dzięki 👄 dla Mani i 👄 dla Ciebie :) jak staranka? troche Wam zazdroszcze drugiego dziecka, niestety wiem, że to nie dla mnie. Nie dałabym rady z dwójką urwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki a nijak... ja wiem ze w tym cyklu bedzie lipa :( moze w nastepnym... daje sobie 6 cykli ( juz jeden mam za soba wiec jeszcze 5) i jaks ie nie uda to ide do gina niech mi da to co ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec tego leniuchowania :P czarna 🌼do wieczora :) ja proponuje pifko :D mam nadzieje, że komputer będzie wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje jeszcze raz :) MaMani uwierz ze ja w tym cyklu nie wierzylam ze moge zajsc w ciaze naprawde bylam na 1000000000% pewna ze nic nie bedzie a tu niespodzianka :) a czuje sie inaczej niz z Olkiem, poki co nie mam objawow, strasznie bola cycki, przy ucisku sutki ale za to czesto btrzuch z Olkiem bylo odwrotnie, masa objawow i malo bolow brzucha moja mama juz wie, az oczy jej sie zaswiecily, zaraz zadzwonila do mojego taty :) mowila ze przeczuwala - jasne :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki dzieki :) ewi wierze ci bo ja z Mania tez bylam pewna ze sie nie udalo bo niby jak kiedy i wogole skoro bylam u gina tydzien wczesniej i mówil ze w tym cyklu juz nic z tego nie bedzie... a tu taka niespodzianka :D:D:D hehe mama napewno przeczuwala :P:D:D Pewnie tesciowa tez czuła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do drugiej ciąży, osobiście nie jestem na to przygotowana.Pierwsza była dla mnie psychicznie ciężka(tak samo poród) i pierwsze miesiące wychowywania, więc na razie chce od tego odpocząć:)Jednak gdyby było drugie, napewno bym się ucieszyła i z bagazem doświadczeń nie bałabym się tak wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :D czarna 👄 wczoraj wieczorem w ogóle nie miałam dostępu do kompa :( mój M zajął i się uczył. Ale piwko wypiłam za zdrowie dzieciaczków poczętych i nie tylko :) wczoraj poszłam spać dopiero nad ranem :/ do północy sprzątałam, później z M przy piwku, nikt nie patrzał na zegarek. Dzisiaj ledwo żyje. dziewczyny szukam jakiegoś aparatu cyfrowego, niedrogiego, na prezent dla rodziców, z polska wersja menu, taki jakiś do 500zł może macie coś podobnego lub wiecie jakie sa dobre, to prosze pięknie o linki i opinie :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki mam samsunga. kosztowal 2 lata temu 400 zl wiec teraz go pewnie za 300 spokojnie kupisz albo i taniej ja mam samsung digimax a 403 a do tego program do obróbki fotek :) fajny aparat. filmy z niego kijowe wychodza ale w wiekszosci tak niestety jest. do filmów trzeba miec kamere jednak. zdjecia sa ladne. trzeba dokupic karte pamięci. nie wiem w jakich cenach sa teraz ale jak kupowalismy to juz jakies grosze byly. do 100zl to kupisz mega pamiec do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) Viki wiem jak to jest się niewyspać, chodzę wtedy jak zombie ale jakos trzeba przetrwać taki dzień.Najlepiej położyć się wcześnie spać i aby do jutra :) Kolorowych snów :) Jak tam Wasze przygotowania na świat? Co robicie dobrego do jedzonka.Ja powiem szczerze przejęłam się rolą gospodyni w tym roku i idę na całego ;);) Zapuky porobiłam wcześniej żeby nie stać w kolejkach w ostatniej chwili.Mięso mam pomrożone i w przyszłym tyg zaczynam powoli coś przygotowywać.Nawet piernik świąteczny od tyg juz mam w lodówce i dochodzi ;) Gdzieś pewnie 20 upiekę i zobaczymy co wyjdzie bo to mój pierwszy w życiu piernik będzie :P A dzisiaj porobiłam ciasteczka świąteczne, porobiłam nawet kilka zdjęć.Powklejam zaraz razem ze zdjęciami Wojtusia.Mówię Wami jak ten chłopak mi urósł, sama nie wiem kiedy.Tak szybko to zleciało, jejciu...Jak go przytrzymuje to sam już stawia kroki :D Zdolniacha ;) Za mną coraz częściej chodzi myśl o drugim dziecku.Chce żeby mały miał brata albo siostrzyczkę,razem by dorastali, bawili się.Tylko ciężko mi się tak świadomie zdecydować.Chciałabym ale boję się...Wiecie jak to jest, studia na karku, o matko.Trochę mi się nie chce prawdę mówiąc.Jak wróce to na początku będzie na pewno masakra.Jak ja to ogarnę??? Viki chętnie bym pomogła odnośnie aparatu ale niestety się nie znam na takim sprzęcie :( Czarna, to Patrysia musiała być w tym roku bardzo grzeczna skoro Mikołaj okazał się taki hojny ;):) A co do dziecka to jeszcze nie skończyłam tematu...muszę Wam powiedzieć w tajemnicy że okres mi się juz parę dni spóźnia ;) Dzisiaj m wracajac z ang ma kupić test i jak zrobię to powiem co i jak.Ale na razie ciiiiiiiiii żeby nie zapeszać ;) He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×