Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

mimjoe ja karmię piersią ale dokarmiam też butelką.Z butelki jak głodny zjada na raz 15o ml.A Ty jak karmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki pogratuluj koleżance :) Ja krzesełko też już mam, dostaliśmy od Jacka kolegów jak zaprosił ich na pępkowe.Trudno mi powiedzieć czy się bedzie sprawdzać bo jeszcze nie korzystamy z niego.Można je rozłożyć na krzesło i stolik.Coś takiego: http://allegro.pl/item217701630_arti_krzeselko_cesar_2_w_1_niebieski_wys_0_z.html Viki znam ten leżaczek, bardzo fajny bo moja siostra kupiła taki.No i właśnie sama nie wiem co z tym fantem zrobić.Niby miałam nie kupować bo szczerze mówiać mamy małe mieszkanie a pełno rożnych dupereli stoi.Ale strasznie mnie korci bo mi się spodobał ten bujaczek.Ale jak móisz że Emilkowi się podobał to może i ja się skusze ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania krzesełko super :) krzesełko pewnie każde sprawdza się dobrze, bo przecież dziecko nie siedzi tam całymi dniami, tylko podczas posiłków, no i Emil jeszcze czasami przed kompem siedzi na nim, na tacce leży klawiatura i uadaje, że pisze :) leżaczek mozesz kupić jakiś niedrogi, ja jakbym nie dostała, to bym nie kupowała, bo myslałam, że z tego się korzysta od początku, a poźniej dziecko wyrasta, ale się myliłam :) Mały lubi siedzieć na nim jak na fotelu bujanym, sam się buja i ma niezła frajde :) Kolezance pogratuluje napewno, dzisiaj lub jutro pójdziemy ją odwiedzić i jej małego Eryka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chybo mykamy na ten spacerek :)po 12 powinnam być na kafe. A mój Myszek stoi tak ślicznie koło mnie i rozwala chrupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jak masz jakieś nowe zzdjęcia Wojtusia to dawaj!!! inne mamy też!!! mój Marcin mówi, że mam obsesje na punkcie robienia zdjęć małemu :) a zdjecia to jego specjalizacja :) ja mu sprzecior ciągle zabieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki z tym leżaczkiem to myślałam taki samo że niedługo wyrośnie i nie ma sensu.Ale coraz bardziej jestem przekonana że jednak mu sprezentuje bo się przyda. Ja na razie nie idę na spacer bo czekam na Jacka i mamy jechać na wieś do jego rodziców.Ale dzisiaj już chyba nie ma takiego upału.Sama nie wiem niby sie zachmurzyło i tak jaklby lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimijoe
:-( chyba z Wami nie pogadam, bo mi komputer pada.. tak, mam córkę i już nie karmię jej piersią, bo ma 4 latka :-) jestem z lubelkiego ania obejrzałam Twoje zdjęcia i musze przyznać, że bardzo ładna z Ciebie dziewczyna. dodatkowo wyglądasz na starszą, ale w pozytywnym sensie :-) Twój facet/maż też niczego sobie ( jeśli mogę tak napisać ) i ślicznie razem wyglądacie. A on chyba starszy jest nieco od Ciebie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, porobię foty i wkleje, Ty też pokaż jak Emilek stoi :):) Jej ale Wam fajnie, Wojtuś tylko leży i leży.Ale już przynajmniej na boki sie przekręca ;) Viki udanego spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania eysyłam Ci jeszcze ulubioną piosenkę Myszola, bo Owiedka iPaulka już mają. Później Ci jeszcze wyślę resztę kołysanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimijoe dzięki za komplementy ;):) Tak, dobrze zauważyłaś bo mój Jacko starszy ode mnie 9 lat jest.Ale w ogóle tego nie czujemy :) Zresztą chyba wyglądam trochę poważniej i tak się też zachwuje. mimijoe mówisz że z lubelskiego jesteś.A skąd dokładniej jeżeli mogę spytać.Ja mieszkam w Lublinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki dzięki za wszystkie piosenki.Super są, słuchamy z Wojtusiem i podśpiewujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki m musisz te linki jakoś inaczej wkleić bo coś się otworzyć nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestescie takie młode
HEJ DZIEWCZYNY !! Powiedzcie szczerze: Nie czujecie czasem ze dziecko was za bardzo obciaza, ze młodosc wam uciekła przez to no bo juz trzeba z maluszkiem siedziec w domku i nie mozna kiedy sie chce wyjsc do restauracji czy na ploteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my mamy takie lezaczek http://www.allegro.pl/item213795405_v2_fisher_price_uspokajajacy_lezaczek.html dostalismy od znajomych brata,po ich corci :) bardzo zadowolona jestem i szczerzepolecam , mozna przynajmiej spokojnie zjesc sniadanie i posprzatac:) i mozna tam ustyawic ze dziecko samo wlacza melodyjke-kopiac albo ruszajac sie :) eh u nas burza byla...tzn widzielismy ja ale nie doszla;/ zrobilam juz malej fotki w nowym krzesellku-jak znajde tylko dzis czas to wkleje :) mimoje--> to ty taka doswiadczona Mamuska :) buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimijoe
ja Ci odpowiem - miałam 18 lat, jak urodziłam, koleżanki balowały w najlepsze, a ja siedziałam w domu z dzieckiem i... wcale nie było mi żal. koleżanki na ploteczki wpadały do mnie, albo wychodziłyśmy razem na spacery. kiedy już dopadał mnie kryzys ( czasem się zdażało..) to wychodziłam sobie na 2 godzinki do pubu ( na soczek oczywiście :-)), a facet zostawał z dzieckiem. Ale te wyjścia były sporadyczne - raz na 1 czy 2 miesiące. być może coś straciłam, ale na pewno coś też zyskałam. co to znaczy z resztą stracić młodość? a jak masz 30 lat i rodzisz dziecko, to nie musisz z czegoś rezygnować? nie siedzisz w domu, gdy koleżanki chodzą na ploteczki, albo robią wypady na wakacje? teraz mam 22 lata, wiele moich koleżanek zachodzi teraz w ciążę, czy ma małe dzieci i zazdroszczą mi, że ja mam już swoje podrośniete i mogę zająć się sobą :-) przecież nadal jestem młoda!moja młodość jeszcze trwa :-) A bez dziecka moje życie byłoby jakieś...puste... jak widzę niektóre moje koleżanki, ich niedojrzałość, monotonne spędzanie czasu w barach... to cieszę się, że mi się ułożyło tak, a nie inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimjoe już miałam coś pisać ale po co jak Ty tak ładnie ubrałaś to w słowa :) Jest dokładnie takjak mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimijoe
owiedka no, można tak powiedzieć :-) ania jestem z okolic Puław :-) taka różnica to fajna sprawa, wiem coś o tym ;-) mnie nigdy nie interesowali chłocy w moim wieku, czy zbliżonym. nie miałam z nimi o czym gadać :-) większość moich znajomych z resztą, to ludzie w okolicach 30tki :-) i istotnie tej różnicy się nie czuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula18910
To fakt, że Ania108 wygląda na starszą. Conajmniej jakby już miała 30 lat, więc dobrze, że ma już dziecko. Pewnie jak bezie miała 30 lat, to będzie wyglądała na 40, więc lepiej ze dzidzia jest już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimijoe
ula a co ma dziecko do wyglądu? ciekawy tok myślenia! ja raczej posiadanie dziecka dostosowywałabym do poziomu dojrzałości emocjonalnej, a nie wyglądu...ale cóż... teraz takie czasy, że się na wygląd patrzy.. a ania nie wygląda staro, tylko poważnie i przez to bardzo ładnie! zmarszczek nie ma, siwych włosów też chyba nie - nie sadzę wiec, żeby za 10 lat wyglądała na 40tkę. po prostu nie wygląda jak trzepnięta nastolata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula18910
Siwych włosow to latwo nie miec nawet w wieku 60 lat! Są farby do wlosów! A czy Ania wyglada ładnie? O gustach sie nie dyskutuje. Wazne ze, mezowi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimijoe
moim zdaniem ładnie i dlatego o tym piszę, chyba jasne, że to moje zdanie! a jeśli uważasz, że ładna nie jest, to pisać o tym nie musisz, bo o nic takiego nie pytała, a kultura nakazuje, żeby takie opinie zachować dla siebie. Tylko komplementów nie trzeba szczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on.....
A ja jestem facetem i będę miał dzidzię w grudniu:D I już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimijoe
gratuluję! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on.....
A dziękuję. Szkoda, że jeszcze niewiem co to będzie bo bym się już chwalił hehe. Ale tak po cichu chcę córunię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimijoe
ooo..to rzadkość u facetów, zwykle synka chcą. mój meżczyzna też chciał córkę i się strasznie ucieszył, jak byliśmy na usg i się okazało, że bedzie.a lekarz myśląc stereotypowo jeszcze go zaczoł pocieszać tekstami " następnym razem się uda.." itp. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on......
No lekarze faktycznie potrafią dowalić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×