Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

Wróciliśmy ze spacerku, położyłam Emila, mam nadzieję, ze zaśnie. nie rozumię w ogóle tego, jak może mnie dziecko obciążać. Przecież z dzieckiem tez można wszystko zrobić. Mimijoe dobrze to wytłumaczyłaś! On macie już imie dla maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on......
No jeszcze nie bo niewiem co to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem z tego rocznika i prawdopodobnie jestem w ciazy. ginek w sumie powiedzial ze to za wczesnie zeby stwierdzic ciaze bo to dopiero 35 dzien cyklu (robilam dwa testy wyszly pozytywnie) ale tez lekarz nie kazal mi sie zabardzo sugerowac tymi testami i mam poczekac dwa tygodnie, to mnie wykancza. teraz nie wiem jak ja sobie poradze na chlopaka nie moge liczyc bo ona nawet jak ma wolne i nie pracuje to tak sobie organizuje czas ze sie prawie nie widzimy.i strasznie mi zle z tym, ze jak ginek powiedzial ze moge mimo wszystko miec jeszcze normalny okres to takjakby poczulam ulge i teraz juz mi sie w glowie miesza. pisze tutaj bo czasem wystarczy ze komuc cos powiem albo gdzies napisze i jest mi lzej. moze zeby moje zycie jakos inaczej wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimijoe
ja robiłam test parę dni po terminie, w którym powinnam dostać miesiączkę ( czyli podobnie, jak Ty ) , wynik był pozytywny i faktycznie byłam w ciąży. Poza tym na testach jest napisane, że można je robić już dzień po spodziewanym dniu miesiączki, więc powinny być wiarygodne. Szczególnie, że obydwa pokazywały wynik pozytywny, a raczej rzadko się zdarza, żeby test oszukał, a co dopiero dwa testy... skłonna jestem twierdzić, że jestes w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Anuśka wiesz, jak dwa wyszły pozytywnie, to raczej jesteś w ciąży. Gratulacje :) Mieszane uczucia, to normalna sprawa. Szkoda, ze nie możesz liczyć na faceta. On wie, że jestes w ciąży? Ważne jest to, zebyś się teraz nie załamała. Zobaczysz, bedzie dobrze. Głowa do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
szkoda ze ginek nie byl sklonny zeby mnie zbadac czy jakies badania zlecic. wiedzialabym na czym stoje. a znacie jakas babke ktorej spoznial sie okres, testy wychodzily pozytywnie a nie byla w ciazy??nie licze jakos specjalnie na okres bo zawsze wszystko bylo jak w zegarku i testy wychodzily neg. ale niewiedza dobija mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze, to ja nie znam nikogo, kto by miał test pozytywny i nie był w ciąży. Jednak moja kuzynka robiła testy wyszły pozytywne, po 2 dniach spóźnionej miesiaczki, a po tygodniu zaczęła krwawić -> normalnie jak miesiączka. Zrobiła test wyczedł negatywny i poszła do lekarza. Okazało sie, ze była w ciaży i poroniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ehh tego bym nie chciala. czy mam mieć bobaska czy miesiączke to jak dla mnie i to dobrze i to dobrze, ale nie jedno kosztem drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maonisia dzięki :) a my tu się zastanawiamy, czy juz urodziłaś.... gdzie się podziewałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niestety nie :( ale już mnie ta pogoda tak męczy, że mimo strachu przed porodem, chcę już te bóle i żeby było po wszystkim i żebym mogła wreszcie przytulić moją wyczekiwaną córeczkę :) nie martwcie się o mnie jak dłużej mnie tu nie będzie, bo nie zawsze mam dostęp do neta :( i sił na siedzenie przed kompem coraz mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam sobie co tam nabazgrałyście od mojego ostatniego pobytu na forum :) i nie spodziewałam się, szczerze mówiąc takiej troski o mnie :) bardzo się cieszę :) i dziekuję za zainteresowanie :) postaram się, żeby codziennie coś tam napisać, czy to już czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia --> klaps i tyle!! szampana wyciagam ;p anuska - witaj :)ciesze sie ze jestes z nami :) przepraszam ale mam tylko sekunde,zglebie sie w Twoj temat i cos napisze :) mimoje!! Ty naszym Guru !!!!!!! nie tlumacz sie :) ja juz dalam spokoj-niech pisza co chca o laskach z koziej wolki :D on!!super :) mam nadzieje ze zagoscisz u nas na stale :) my juz cie wciagniemy :) zmykam:) mialam dzis rozmowe powazzna z Mezem........napisze pozniej ... lece sprzatac :) sciskam mocno :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! kiedys tu pisalam, ale zaraz po tym wyjechalam i dopiero wczoraj wrocilam :) viki witaj 👄 pamietasz mnie jeszcze? moze zrobimy jakas tabelke z wiekiem naszych dzieci? a tak wogole jest jakas mama z ponad rocznym dzieckiem takie jak moje? moj szkodnik skonczyl 15 miesiecy jest jakas dzidzia z podobnym wiekiem? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Evi oczywiście, że Cię pamiętam :) gdzie sie podziewałaś? mam pytanie kiedy zaczęłaś dawać surowe owoce? ja dawałam, ale tylko jabłko, a chciałabym dać małemu nektarynkę, banana mogę już? dla przypomnienia ma skończone 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evu tabela by się przydała, fajna sprawa, ale na to potrzeba czasu.... może ktoś zrobi ....? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka na jaki temat będzie ta rozmowa? ciekawska jestem :) życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimijoe
viki-miki banana prędzej. z mandarynką bym poczekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki ja pierwszy raz podalam mu teraz czyli kiedy skonczyl 15 mies ale wczesniej podawalam mu o wiele wiecej niz banan czy jablko mozesz dac mu ciutek na sprobowanie i obserwuj czy nic sie nie dzieje moj nigdy nie zareagował wysypka czy alergia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spróbujemy banana w sumie jadł podgrzanego nie gotowanego i nic mu się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ale chodzi o surowe owoce, bo tak ze słoiczków już jadł duzo, nawet pomarańcze i nie było żadnej alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mowie i takich nie sloiczkowych :) moj maly b uwielbia owoce i nigdy nie mial problemow z jakas alergia jezeli wczesniej wszystko dobrze tolerowal to mysle ze jak dasz sprobowac to nic sie nie stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Evi :) bałam się dawać, ale teraz widzę,że trzeba próbować, to już duży chłopczyk :) przepraszam, ale myślałam, że masz na myśli owoce ogólnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimijoe
viki banany śmiało! mandarynki? nie wiem, ale skoro pomarańcze ze słoiczka tolerował, to i z mandarynkami nie powinno być problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;) Już wróciłam i jedyne co mam do powiedzenia że w ten upał nie da się gdziekolwiek jeździć.Masakra.Tylko się wymęczyliśmy jednak Mimijoe byłam przedwczoraj w Puławach a dokładniej pod w Bronowicach.Mieliśmy taqm mały interes ;) A w ogóle to musze się pochwalić moim M bo robi obliczenia tego nowego mostu który stawiają w Puławach ;) Viki superowe zdjęcia, powiem szczerze że ja to widuje Emilka już od jakiegoś czasu na fotkach i zauważam jak rośnie.Ładnie chodzi, coraz większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×